Sofi Tukker ponownie łączy siły z The Knocks

Ten tekst przeczytasz w ok. 2 minuty
Sofi Tukker ponownie łączy siły z The Knocks
 fot. Vanessa Vlandis universalmusic.pl

Definiujący gatunek duet Sofi Tukker ponownie połączył siły z mistrzami muzyki elektronicznej. W efekcie fani mogą cieszyć się inspirowanym popem i dance z lat 80. Singlem „One On One”.

Piosenka ukazała się wraz z klipem wyreżyserowanym przez Ginę Gizellę Manning. W teledysku oprócz autorów piosenki pojawili się także Bob’s Dance Shop, których fani Sofi Tukker doskonale znają z koncertów grupy. Inspirowane disco wideo jest swego rodzaju powrotem do hedonistycznych czasów Studia 54, podkreślając radosną atmosferę utworu. Brylująca na ekranie Sophie Hawley-Weld olśniewa w nim w niestandardowej stylizacji brazylijskiej projektantki PatBo.

„One On One” to już trzecia współpraca Sofi Tukker i The Knocks. Wcześniej artyści połączyli siły w uzależniającym „Blazilian Soul”, a także w hicie „Best Friend”, który na samym Spotify zgromadził ponad 125 mln streamów i pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych oraz Meksyku, a także platyną w Kanadzie. Utwór pojawił się m.in. w reklamach Apple (iPhoneX), filmie „Ocean’s 8” i w grze „FIFA 18”.

– Najpierw „Best Friend”, potem „Brazilian Soul”, teraz „One On One”. Uwielbiamy tworzyć muzykę z naszymi przyjaciółmi. The Knocks są jednym z powodów, dla których w ogóle jesteśmy zespołem i czujemy się doskonale za każdym razem, kiedy możemy z nimi współpracować – deklarują Sofi Tukker, dodając: – Będąc ponownie wspólnie w studiu, czuliśmy się jak przyjaciele, który po prostu się wygłupiają. Fajnie było wcielić się w postaci w klimacie disco – nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. To seksowna, skoczna piosenka o pożądaniu. Uwielbiamy ją i nie możemy przestać do niej tańczyć.

The Knocks wypowiadają się w podobnym tonie. – Jesteśmy podekscytowani, że kolejny raz nagraliśmy piosenkę z naszymi starymi przyjaciółmi z Sofi Tukker. Znamy się z tą dwójką od dawna. Znaliśmy ich na długo przed tym, jak stali się duetem. Wiele razem przeszliśmy i czujemy, że zatoczyliśmy koło. Piosenka powstała po tym, jak spędziliśmy razem noc w Nowym Jorku po tym, jak nie widzieliśmy się dłuższy czas. Byliśmy w klubie, w którym grano sporo fajnego indie dance’u i italo disco. Następnego dnia poszliśmy do studia i zaczęliśmy pracować nad utworem.
 

REKLAMA
Tool News

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 17.04.2024   universalmusic.pl   fot. Vanessa Vlandis

The Last Dinner Party dołączają do line-upu Inside Seaside 24!

Andrea Bocelli podpisał kontrakt z Universal Music Publishing Group

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć