KONCERTY
Parov Stelar
Kraków
Klub Studio
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Depeche Mode
Praga
O2 Arena
Abba I Inni Symfonicznie
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Cradle Of Filth
Warszawa
Progresja
Aden Foyer
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Young Leosia
Zielona Góra
Klub X-Demon
Dżem
Wejherowo
Wejherowskie Centrum Kultury - Filharmonia Kaszubska
Karuzela Gna
Poznań
Aula Artis
Karuzela Gna
Poznań
Aula Artis
Baranovski
Wrocław
Stary Klasztor
Samael
Kraków
Kamienna12
Max Cooper
Poznań
Tama
Pola Chobot & Adam Baran
Warszawa
Klubokawiarnia Trema
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Poznań
Poznań - Aula Artis
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Poznań
Poznań - Aula Artis
Alessandro Safina
Warszawa
Arena Ursynów
Cradle Of Filth
Kraków
Klub Studio
Dżem
Wejherowo
Wejherowskie Centrum Kultury - Filharmonia Kaszubska
Samael
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Alicja Majewska
Katowice
Mck
Raz Dwa Trzy
Kraków
Nowohuckie Centrum Kultury
Pidżama Porno
Wrocław
Stary Klasztor
Mikromusic
Katowice
Nospr
Dawid Kwiatkowski
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Pro8L3M
Wrocław
Hala Stulecia
Ralph Kaminski
Gdynia
Polsat Plus Gdynia Arena
Johnny Orlando
Warszawa
Klub Hybrydy
Piotr Rubik
Olsztyn
Hala Urania
Sebastian Riedel
Katowice
Miasto Ogrodów
Varius Manx I Kasia Stankiewicz
Gdańsk
Stary Maneż
Mānbryne
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
Hostia
Gdańsk
Wydział Remontowy
Bonus Rpk
Warszawa
Progresja
Sedes & Prawda - 74' Tour | Kielce
Kielce
Chicago
Koń | Szczecin
Szczecin
Winyle.fm
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Toruń
Toruń - Ckk Jordanki
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Toruń
Toruń - Ckk Jordanki
Depeche Mode
Praga
O2 Arena
Samael
Gdańsk
Klub B90
Dawid Kwiatkowski
Kraków
Klub Studio
Piotr Rubik
Warszawa
Arena Ursynów
Daria Zawiałow
Wrocław
Hala Stulecia
Kaśka Sochacka
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Koncert Muzyki Filmowej
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Palion
Warszawa
Progresja
Sokołowski
Warszawa
Klub Stodoła
Daria Ze Śląska
Kostrzyn Nad Odrą
Sala Widowiskowa Kręgielnia
Marek Biliński
Katowice
Kinoteatr Rialto
Tomek Ziętek
Gdańsk
Teatr Szekspirowski
Pink Turns Blue
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Marcin Wyrostek
Katowice
Spodek
Muzyka The Beatles Symfonicznie
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Sedes & Prawda - 74' Tour | Przemyśl
Przemyśl
Klub Fort Xxii
Hunter
Gdynia
Podwórko Art / Scena Ucho
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Płock
Płock - Państwowa Szkoła Muzyczna
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Płock
Płock - Państwowa Szkoła Muzyczna
Alessandro Safina
Wrocław
Hala Orbita
Aleja Rocka Symfonicznie
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Samael
Warszawa
Progresja
Ralph Kaminski
Katowice
Mck
Koncert Muzyki Filmowej
Warszawa
Cos Torwar
Tomek Ziętek
Katowice
Jazz Club Hipnoza
Agnieszka Chylińska
Łódź
Atlas Arena
Dan Mangan
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Armia
Gdynia
Klub Ucho
Artyści Rezydenci Filharmonii
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Palion
Warszawa
Progresja
Miuosh
Warszawa
Teatr Wielki Opera Narodowa
Miuosh
Warszawa
Teatr Wielki Opera Narodowa
Prime Orchestra
Jastrzębie-Zdrój
Hala Widowiskowo-Sportowa
10 Tenorów
Wrocław
Teatr Muzyczny Capitol
Leszek Możdżer
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Warszawa
Warszawa - Filharmonia Narodowa
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Depeche Mode
Łódź
Atlas Arena
Czerwone Gitary
Marki
Mcer - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Laufey
Berlin
Astra Kulturhaus
Suicide Silence
Warszawa
Klub Proxima
Cryptopsy + Atheist
Poznań
2Progi
Tinlicker
Poznań
Tama
Małgorzata Ostrowska
Kraków
Kino Kijów Centrum
Szczecińska Trzynastka - Orkiestra Dęta Dk „13 Muz”
Szczecin
Dom Kultury 13 Muz
Sławek Uniatowski - Wielki Błękit | Szczecin
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Sonic Dialogues | Szczecin
Szczecin
Winyle.fm
Suicide Silence
Kraków
Klub Kwadrat
Cryptopsy + Atheist
Warszawa
Klub Proxima
Małgorzata Ostrowska
Łódź
Teatr Muzyczny
Jakub Józef Orliński
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Miętha
Warszawa
Jassmine
Harry Potter Symfonicznie - Orchestral Tribute
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Depeche Mode
Łódź
Atlas Arena
Ralph Kaminski
Wrocław
Hala Stulecia
Daria Ze Śląska
Chojnice
Chojnickie Centrum Kultury
Cryptopsy + Atheist
Kraków
Klub Kwadrat
Kacperczyk
Bydgoszcz
Teatr Adria
Kacperczyk
Bydgoszcz
Teatr Adria
Meute
Kraków
Klub Studio
Myslovitz
Łódź
Teatr Muzyczny
Swans
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Koncert Charytatywny Pomóż Nam Pomagać | Marysia Sadowska & Dzieci Z Domów Dziecka
Warszawa
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Stalinogród Youth Flower + Robert Kafel (Szorstkie)
Katowice
Music Hub
Piotr Lemańczyk Trio Feat. Randy Brecker - Koncert
Tczew
Centrum Kultury I Sztuki W Tczewie
Pro8L3M
Gdańsk
Hala Olivia
Koncert Muzyki Filmowej
Zielona Góra
Hala Centrum Rekreacyjno-Sportowego
Daria Ze Śląska
Łódź
Scenografia
Tomek Ziętek
Warszawa
Bardzo Bardzo
Meute
Gdańsk
Klub B90
Myslovitz
Warszawa
Klub Stodoła
Swans
Gdańsk
Stary Maneż
Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej I Epickiej
Opole
Stegu Arena
Dawid Tyszkowski
Poznań
Blue Note
Apashe
Warszawa
Progresja
Snowfest Festival 2024
Szczyrk
Amfiteatr I Skocznia Skalite
Happysad
Warszawa
Teatr Palladium
Punk Fest
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
Percival Schuttenbach
Poznań
Klub Muzyczny B17
Kasia Lins
Gomunice
Klub Muzyczny Bogart
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Olsztyn
Scena Zgrzyt
Mikromusic
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Dawid Kwiatkowski
Poznań
Klub Muzyczny B17
Armia
Poznań
Blue Note
Kacperczyk
Łódź
Klub Wytwórnia
Meute
Warszawa
Progresja
Myslovitz
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Dawid Tyszkowski
Toruń
Nrd Klub
Apashe
Kraków
Hype Park
Punk Fest
Warszawa
Klub Proxima
Grzegorz Turnau
Warszawa
Jassmine
Był Kiedyś Jarocin
Warszawa
Klub Stodoła
Jwp
Warszawa
Klub Palladium
Grubson
Nowa Sól
Hala Widowiskowo - Sportowa
Kim Petras
Warszawa
Expo Xxi
Lp
Warszawa
Cos Torwar
When A Man Loves A Woman - Mężczyźni – Kobietom
Katowice
Spodek
Beata I Bajm
Łódź
Atlas Arena
Kult
Poznań
Aula Uam
Matt Maltese
Warszawa
Klub Hydrozagadka
The Pharcyde
Warszawa
Klub Niebo
Szpaku
Gdańsk
Klub B90
Dr Misio
Gdańsk
Stary Maneż
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Gdynia
Podwórko.art / Klub Ucho
Raz Dwa Trzy
Warszawa
Klub Stodoła
Agnieszka Chylińska
Wrocław
Hala Stulecia
Dawid Tyszkowski
Gdańsk
Drizzly Grizzly
Punk Fest
Rzeszów
Klub Pod Palmą
Szpaku
Poznań
Klub Muzyczny B17
Organek
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Queen Symfonicznie
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Cuca Roseta
Katowice
Nospr
Mikromusic
Warszawa
Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa
Sebastian Riedel
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Kult
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
The Australian Pink Floyd Show
Katowice
Spodek
Amaranthe
Warszawa
Progresja
Piotr Cugowski
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Varius Manx I Kasia Stankiewicz
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Lp
Kraków
Klub Studio
Kult
Łódź
Teatr Muzyczny
Madison Beer
Warszawa
Cos Torwar
Sanah
Tarnów
Centrum Sztuki Mościce
Call Me Karizma
Warszawa
Klub Hybrydy
Happysad
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Hi-C
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Eric Nam
Berlin
Columbiahalle
Helado Negro
Warszawa
Jassmine
Arise Tour
Gliwice
Prezero Arena Gliwice - Mała Arena
10 Tenorów
Warszawa
Teatr Palladium
Kult
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Arise Tour
Wrocław
Hala Orbita
Katarzyna Nosowska
Katowice
Nospr
Zara Larsson
Warszawa
Cos Torwar
Janusz Radek
Bielsko Biała
Cavatina Hall
Błażej Król
Gliwice
Prezero Arena Gliwice - Mała Arena
Lor
Kraków
Klub Studio
Dawid Kwiatkowski
Katowice
P23
Piotr Rubik
Gdańsk
Ergo Arena
Koncert Muzyki Filmowej
Kraków
Tauron Arena Kraków
Myslovitz
Kraków
Klub Studio
Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej I Epickiej
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Dawid Tyszkowski
Wrocław
Bezsennosc Insomnia Club
Punk Fest
Szczecin
Dk Krzemień
Kult
Katowice
Miasto Ogrodów
Arise Tour
Gdynia
Polsat Plus Gdynia Arena
Kuba Badach
Łódź
Klub Wytwórnia
Avi
Kielce
Maska Incognito Club
T.love
Warszawa
Cos Torwar
Wroclove Fest
Wrocław
Hala Stulecia
Kamil Kempiński & Agata Radziszewska
Kraków
Klub Alchemia
Chivas
Poznań
Klub Muzyczny B17
Panie Proszą Panów
Warszawa
Pałac Kultury I Nauki
De-Phazz
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Kobietki Do Wzięcia | Kraków
Kraków
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Sedes & Prawda - 74' Tour | Bydgoszcz
Bydgoszcz
Over The Under Pub
Przybył: Koncert Z Okazji Dnia Kobiet
Poznań
Hotel Moderno
Shataqs
Gdynia
Podwórko Art / Scena Ucho
Dawid Kwiatkowski
Łódź
Klub Wytwórnia
Piotr Rubik
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Daria Zawiałow
Kraków
Tauron Arena Kraków
Kacperczyk
Toruń
Od Nowa
Myslovitz
Cieszyn
Teatr Im. A. Mickiewicza
Dawid Tyszkowski
Kraków
Klub Spotkań Poczta Główna
Punk Fest
Gdynia
Klub Ucho
Beata I Bajm
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Eric Nam
Praga
Sasazu
Avi
Lublin
Radio Lublin Studio Im. Budki Suflera
Chivas
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
De-Phazz
Warszawa
Klub Proxima
The Legend
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Mrozu
Wrocław
Hala Stulecia
Maryla Rodowicz
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Anna Calvi
Warszawa
Basen Artystyczny
Dire Straits Legacy
Bydgoszcz
Sisu Arena
Bff Festival
Katowice
Spodek
Kukon
Kraków
Klub Studio
Leprous
Kraków
Kamienna12
Kasia Kowalska
Katowice
Miasto Ogrodów
Vogule Poland
Warszawa
Progresja
Stare Dobre Małżeństwo
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Gza Wu-Tang Clan
Kraków
Klub Żaczek
Tre Voci
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Tre Voci
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Piotr Rubik "Niech Mówią, Że To Nie Jest Miłość" | Szczecin
Szczecin
Netto Arena
Sedes & Prawda - 74' Tour | Jarocin
Jarocin
Spichlerz Polskiego Rocka
Hip-Hop Essence Tczew Vol.4 - Koncert
Tczew
Klub Muzyczny Ckis
Kacperczyk
Zielona Góra
Kawon
Dawid Tyszkowski
Katowice
Jazz Club Hipnoza
Punk Fest
Toruń
Lizard King
Kult
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Leprous
Lublin
Radio Lublin Studio Im. Budki Suflera
Stayc
Warszawa
Progresja
Joker Out
Kraków
Klub Kwadrat
Janusz Radek "The Best Of 2.0" | Toruń
Toruń
Lizard King Toruń
Galactis - Muzyczna Odyseja
Gdynia
Gdynia - Polsat Plus Arena
The Best Of Tina
Kielce
Kielce - Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
The Best Of Tina
Kielce
Kielce - Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Kult
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Kasia Kowalska
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
The Pineapple Thief
Warszawa
Klub Palladium
Yann Tiersen
Bielsko Biała
Cavatina Hall
The 1975
Berlin
Mercedes-Benz Arena
Edyta Geppert Z Zespołem Vasie
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Sanah
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
The Pineapple Thief
Kraków
Klub Studio
The 1975
Warszawa
Cos Torwar
David Garrett
Wrocław
Hala Stulecia
Sophie Ellis-Bextor
Warszawa
Progresja
Fastlove - A Tribute To George Michael
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Pro8L3M
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
Daria Zawiałow
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Sanah
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Katarzyna Nosowska
Gdańsk
Stary Maneż
Paweł Domagała
Poznań
Kino Teatr Apollo
Paweł Domagała
Poznań
Kino Teatr Apollo
Katarzyna Nosowska
Gdańsk
Stary Maneż
Dawid Kwiatkowski
Gdańsk
Klub B90
Piotr Rubik
Ostrów Wielkopolski
Arena Ostrów
Koncert Muzyki Filmowej
Wrocław
Hala Orbita
Kacperczyk
Rzeszów
Klub Pod Palmą
Myslovitz
Katowice
Pałac Młodzieży
Punk Fest
Kraków
Klub Kwadrat
Kult
Bielsko Biała
Cavatina Hall
Szpaku
Katowice
Walcownia
Mrozu
Gdańsk
Ergo Arena
Kukon
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Stare Dobre Małżeństwo
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Fastlove - A Tribute To George Michael
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Meshuggah
Warszawa
Klub Stodoła
Chase & Status
Warszawa
Praga Centrum
The Rose
Kraków
Tauron Arena Kraków
Kortez
Katowice
Miasto Ogrodów
Rów Babicze
Warszawa
Klub Proxima
Roisin Murphy
Warszawa
Arena Ursynów
Sedes & Prawda - 74' Tour | Opole
Opole
Wyjście Awaryjne
Fisz Emade Tworzywo
Warszawa
Klub Palladium
The Best Of Tina
Poznań
Poznań - Klub Muzyczny B17
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Kraków
Kraków - Centrum Kongresowe Ice
Piotr Rubik
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Piotr Rubik
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Piotr Rubik
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Koncert Muzyki Filmowej
Gdańsk
Ergo Arena
Myslovitz
Olsztyn
Aula Widowiskowo-Konferencyjna Im. Anny Wasilewskiej
Punk Fest
Katowice
P23
Beata I Bajm
Katowice
Spodek
Katarzyna Nosowska
Warszawa
Klub Stodoła
Fastlove - A Tribute To George Michael
Wrocław
Hala Orbita
Chase & Status
Poznań
Tama
Kortez
Katowice
Miasto Ogrodów
Wojtek Mazolewski Quintet
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Illusion
Sosnowiec
Zespół Szkół Muzycznych
Bambi
Szczecin
Kosmos
Kraina Lodu
Warszawa
Arena Ursynów
The Legend Of Rock Symphonic
Lublin
Hala Globus
Therion
Warszawa
Progresja
Bi-2
Warszawa
Cos Torwar
Koncert Muzyki Filmowej - The Music Of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone
Łódź
Atlas Arena
Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie | Koncert I
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Firewind & Masterplan
Zabrze
Ck Wiatrak
Sedes & Prawda - 74' Tour | Jawor Zamek
Jawor
Zamek Nadaje
Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie | Koncert Ii
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Klub Zaklęć: Komnaty Tajemnic | Opera Club
Warszawa
Opera Club
Steńczyk/Grechuta – Koncert
Tczew
Klub Muzyczny Ckis
Alicja Majewska
Olsztyn
Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Pro8L3M
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Daria Ze Śląska
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
Agnieszka Chylińska
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Małgorzata Ostrowska
Katowice
Miasto Ogrodów
Dawid Tyszkowski
Łódź
Klub Wooltura
Punk Fest
Bielsko Biała
Rudeboy Club
Błażej Król
Gdańsk
Stary Maneż
Kamil Kempiński & Agata Radziszewska
Warszawa
Chmury
Meshuggah
Kraków
Klub Studio
Therion
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Yasmin Levy
Katowice
Nospr
Skryptonite
Warszawa
Cos Torwar
Cleffy
Warszawa
Voodoo Club
Ira
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Michał Bajor - No A Ja? | Szczecin
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Hubris. (Ch) + In2Elements + Törzs (Hu)
Katowice
Music Hub
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Szczecinek
Kino Wolność
Kaśka Sochacka
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Małgorzata Ostrowska
Poznań
Aula Uam
Myslovitz
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Fastlove - A Tribute To George Michael
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Niall Horan
Łódź
Atlas Arena
The Pretenders
Warszawa
Klub Stodoła
Kaśka Sochacka
Warszawa
Klub Stodoła
Dawid Tyszkowski
Warszawa
Klub Niebo
Sanah
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Fastlove - A Tribute To George Michael
Gdynia
Polsat Plus Gdynia Arena
Dir En Grey
Warszawa
Progresja
Dir En Grey
Warszawa
Progresja
Siesta W Drodze: Pedro Moutinho
Wrocław
Stary Klasztor
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Wrocław
Wrocław - Teatr Polski
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Wrocław
Wrocław - Teatr Polski
Happysad
Katowice
Pałac Młodzieży
Dir En Grey
Warszawa
Progresja
Me And That Man | Szczecin
Szczecin
Dom Kultury "Krzemień"
Myslovitz
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Rap Wagary
Kraków
Tauron Arena Kraków
Tricky
Warszawa
Klub Palladium
Giant Rooks
Warszawa
Klub Proxima
Piotr Rubik
Kraków
Tauron Arena Kraków
Agnieszka Chylińska
Warszawa
Cos Torwar
Myslovitz
Szczecin
Dk Krzemień
Punk Fest
Poznań
Klub Muzyczny B17
Chivas
Katowice
P23
Karaś/Rogucki
Warszawa
Klub Stodoła
Lord Apex
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Bryska
Kraków
Klub Kwadrat
Anime Symphony
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Fryderyk Gala Muzyki Rozrywkowej
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Dawid Kwiatkowski
Warszawa
Progresja
Pro8L3M
Rzeszów
Klub Pod Palmą
Piotr Rubik
Wrocław
Hala Stulecia
Punk Fest
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Bambi
Białystok
Niebo Nocą
Clan Of Xymox
Gdańsk
Drizzly Grizzly
Lady Pank
Bielsko Biała
Cavatina Hall
Muzyka Do Filmu 'Chłopi'
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Spięty
Warszawa
Terminal Kultury Gocław
Lech Janerka
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Mammal Hands
Warszawa
Klub Niebo
Przegląd Piosenki Aktorskiej
Wrocław
Teatr Muzyczny Capitol
Przegląd Piosenki Aktorskiej
Wrocław
Teatr Muzyczny Capitol
Viken Arman | Szczecin
Szczecin
Hol Filharmonii Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Pidżama Porno
Warszawa
Klub Palladium
Kaśka Sochacka
Piła
Rck - Teatr Miejski
Koncert Muzyki Filmowej
Katowice
Spodek
Kacperczyk
Bielsko Biała
Bielskie Centrum Kultury
Punk Fest
Opole
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Mrozu
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Ira
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer
Gdańsk
Ergo Arena
Michał Bajor
Kraków
Kino Kijów Centrum
Jmsn
Kraków
Kamienna12
Kaśka Sochacka
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Organek
Bydgoszcz
Opera Nova
Kortez
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Loreena Mckennitt
Katowice
Nospr
U.d.o.
Warszawa
Progresja
Sebastian Riedel
Tychy
Mediateka
Kaśka Sochacka
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Kortez
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Jmsn
Warszawa
Klub Niebo
Mother Mother
Warszawa
Klub Stodoła
Miles Kane
Berlin
Privatclub
Kortez
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Jmsn
Poznań
Tama
Tom Odell
Warszawa
Cos Torwar
Ajeet
Warszawa
Progresja
Sanah
Toruń
Ckk Jordanki
Jmsn
Gdańsk
Klub Parlament
Berlioz
Warszawa
Klub Niebo
Judas Priest
Kraków
Tauron Arena Kraków
Puhovsky W Sobotę, Czyli Koncert „Tradycja”
Tczew
Klub Muzyczny Ckis
Kaśka Sochacka
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Vito Bambino
Katowice
Mck
Pierce The Veil
Hamburg
Grosse Freiheit 36
Kwiat Jabłoni
Kraków
Klub Studio
Replicant (Usa) + Anachronism (Ch)
Katowice
Music Hub
Kaśka Sochacka
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
Kacperczyk
Olsztyn
Centrum Edukacji I Inicjatyw Kulturalnych
Kult
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Mrozu
Katowice
Spodek
Vito Bambino
Kraków
Forty Kleparz
Lemon
Łódź
Klub Wytwórnia
Pidżama Porno
Kraków
Klub Kwadrat
Dawid Kwiatkowski
Toruń
Ckk Jordanki
Kaśka Sochacka
Włocławek
Centrum Kultury Browar B
Myslovitz
Elbląg
Biblioteka Elbląska
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
Avi
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
Chivas
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
Vito Bambino
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Kwiat Jabłoni
Łódź
Klub Wytwórnia
Lemon
Gdańsk
Stary Maneż
Accantus Live
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
To Kraków Tworzy Metamorfozy
Kraków
Tauron Arena Kraków
Symphonica
Kraków
Nowohuckie Centrum Kultury
Sedes & Prawda - 74' Tour | Wa-Wa Potok
Warszawa
Potok
Vibes Presents Sfinks Reimagined
Sopot
Sfinks700
Tribute To Seattle 2024
Gdynia
Podwórko Art / Scena Ucho
Dżem
Katowice
Spodek
Pro8L3M
Kraków
Klub Studio
Piotr Rubik
Tarnów
Hala Widowiskowo-Sportowa Jaskółka
Kaśka Sochacka
Gdańsk
Stary Maneż
Koncert Muzyki Filmowej
Toruń
Arena Toruń
Myslovitz
Poznań
Tama
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
The Legend
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Vito Bambino
Poznań
Klub Muzyczny B17
Lemon
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
Gaming Concert
Kraków
Tauron Arena Kraków
Dreamstate Europe 2024
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Maciej Maleńczuk
Ruda Śląska
Dom Kultury
Sarsa
Warszawa
Klub Niebo
Pestilence
Kraków
Kamienna12
Sedes & Prawda - 74' Tour | Lublin
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
The Best Of Tina
Łódź
Łódź - Wytwórnia
Nirvana Tribute Show
Bydgoszcz
Over The Under Pub
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Częstochowa
Częstochowa - Filharmonia Częstochowska
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Częstochowa
Częstochowa - Filharmonia Częstochowska
Baranovski
Warszawa
Klub Niebo
Pro8L3M
Kraków
Klub Studio
Piotr Rubik
Lublin
Hala Globus
Kaśka Sochacka
Koszalin
Event Center G38
Kacperczyk
Opole
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Happysad
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Kult
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Vito Bambino
Gdańsk
Klub B90
Lemon
Poznań
Tama
Wersow
Katowice
P23
The Best Of Tina
Kraków
Kraków - Teatr Im. Juliusza Słowackiego
The Best Of Tina
Kraków
Kraków - Teatr Im. Juliusza Słowackiego
On Mocą - Koncert Uwielbienia
Gdańsk
Gdańsk / Sopot - Ergo Arena
Piotr Rubik
Łódź
Teatr Wielki
Organek
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Kortez
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Die Antwoord
Warszawa
Klub Stodoła
Organek
Rzeszów
G2A Arena - Jasionka
Sanah
Warszawa
Teatr Palladium
Kortez
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
The Kid Laroi
Warszawa
Cos Torwar
Organek
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Kortez
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Kwiat Jabłoni
Warszawa
Klub Stodoła
Jason Derulo
Warszawa
Cos Torwar
Enej
Warszawa
Klub Niebo
Grubson
Katowice
Spodek
Kult
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Organek
Bielsko Biała
Cavatina Hall
Sanah
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Lemon
Katowice
P23
Nneka
Wrocław
Stary Klasztor
Mery Spolsky
Warszawa
Klub Stodoła
Otsochodzi
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Mr. Big
Warszawa
Progresja
Pro8L3M
Katowice
Mck
Sanah
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Chivas
Szczecin
Kosmos
Kukon
Gdańsk
Klub B90
Bambi
Warszawa
Progresja
Karaś/Rogucki
Kraków
Klub Studio
Lady Pank
Warszawa
Klub Stodoła
Vito Bambino
Rzeszów
Klub Pod Palmą
Lemon
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Dave Matthews Band
Warszawa
Cos Torwar
Reto
Poznań
Klub Muzyczny B17
The Best Of Tina
Gdańsk
Gdańsk - Stary Maneż
Daria Zawiałow
Łódź
Atlas Arena
Daria Ze Śląska
Wolbrom
Dom Kultury W Wolbromiu
Myslovitz
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Beata I Bajm
Wrocław
Hala Stulecia
Lady Pank
Warszawa
Klub Stodoła
Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer
Warszawa
Cos Torwar
Gaming Concert
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Wersow
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Reto
Kraków
Klub Kwadrat
Jary Oddział Zamknięty
Warszawa
Klub Palladium
Vv - Ville Valo
Katowice
Mck
I Monster
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Opole
Sala Kameralna Ncpp
Ikony Jazzu: Dianne Reeves W Gdańsku
Gdańsk
Stary Maneż
Agnieszka Chylińska
Gdańsk
Ergo Arena
Kacperczyk
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Myslovitz
Gdańsk
Stary Maneż
Percival Schuttenbach
Legnica
Akademia Avatara
Mrozu
Warszawa
Cos Torwar
Kukon
Katowice
Mck
Koncert Muzyki Filmowej - The Music Of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone
Kraków
Tauron Arena Kraków
Accantus Live
Warszawa
Klub Stodoła
Wersow
Poznań
Tama
Jazz Hop Festiwal
Katowice
Nospr
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Warszawa
Warszawa - Scena Relax
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Warszawa
Warszawa - Scena Relax
Sanah
Poznań
Teatr Wielki
Mrozu
Warszawa
Cos Torwar
Becky Hill
Warszawa
Klub Palladium
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Rzeszów
Rzeszów - Filharmonia Podkarpacka
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Rzeszów
Rzeszów - Filharmonia Podkarpacka
Sebastian Riedel
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Myslovitz
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Slash
Katowice
Spodek
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Łódź
Łódź - Filharmonia Łódzka
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Łódź
Łódź - Filharmonia Łódzka
Ikony Jazzu: Dianne Reeves W Warszawie
Warszawa
Scena Relax
Joe Bonamassa
Katowice
Spodek
Kacperczyk
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Kukon
Warszawa
Cos Torwar
Paweł Domagała
Olsztyn
Aula Widowiskowo-Konferencyjna Im. Anny Wasilewskiej
Vito Bambino
Łódź
Klub Wytwórnia
Mery Spolsky
Kraków
Klub Studio
Next Fest Music Showcase & Conference
Poznań
Poznań
Kaśka Sochacka
Katowice
Miasto Ogrodów
Kacperczyk
Warszawa
Progresja
Percival Schuttenbach
Wrocław
Stary Klasztor
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
Chivas
Bydgoszcz
Wakepark
Paweł Domagała
Pruszków
Miejski Ośrodek Kultury Kamyk (Ckis)
Bambi
Wrocław
Transformator
Mery Spolsky
Łódź
Klub Wytwórnia
Reto
Gdańsk
Klub Parlament
Bunt.
Warszawa
Klub Oczki
Sedes & Prawda - 74' Tour | Białystok
Białystok
6-Ścian. Pub
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Lublin
Fabryka Kultury Zgrzyt
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Piła
Piła - Regionalne Centrum Kultury
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Piła
Piła - Regionalne Centrum Kultury
Smolik // Kev Fox
Gdańsk
Stary Maneż
Kaśka Sochacka
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Armia
Kraków
Klub Kwadrat
Percival Schuttenbach
Łódź
Scenografia
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
Bambi
Kraków
Klub Żaczek
Karaś/Rogucki
Gdańsk
Stary Maneż
Lech Janerka
Łódź
Klub Wytwórnia
Vito Bambino
Warszawa
Progresja
Otsochodzi
Warszawa
Klub Palladium
O.s.t.r.
Łódź
Atlas Arena
Artur Rojek
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Artur Rojek
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Fletcher
Berlin
Tempodrom
Mortal - Mortalcio
Łódź
Klub Wytwórnia
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Sedes & Prawda - 74' Tour | Łódź
Łódź
Przechowalnia Łódzka Piwnica Artystyczna
Koncert Angela Gaber & Tomasz Dybała
Nisko
Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"
Karaś / Rogucki
Gdańsk
Stary Maneż
Kaśka Sochacka
Warszawa
Teatr Palladium
Agnieszka Chylińska
Kraków
Tauron Arena Kraków
Armia
Zabrze
Ck Wiatrak
Percival Schuttenbach
Gdynia
Klub Ucho
Muzyka Do Filmu 'Chłopi'
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Vito Bambino
Warszawa
Progresja
Lemon
Kraków
Forty Kleparz
Wersow
Gdańsk
Klub B90
Mortal - Mortalcio
Katowice
P23
Kaśka Sochacka
Warszawa
Teatr Palladium
Organek
Katowice
Nospr
Sanah
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Kortez
Nysa
Hala Nysa
Muzyka Do Filmu 'Chłopi'
Łódź
Teatr Wielki
Vito Bambino
Warszawa
Progresja
Kwiat Jabłoni
Gdańsk
Stary Maneż
Mahmood
Warszawa
Klub Stodoła
L.u.c. & Rebel Babel Film Orchestra - Muzyka Do Filmu "Chłopi"
Łódź
Teatr Wielki W Łodzi
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Szczecin
Szczecin - Opera Na Zamku
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Szczecin
Szczecin - Opera Na Zamku
Kortez
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Kwiat Jabłoni
Toruń
Ckk Jordanki
Sanah
Łódź
Klub Wytwórnia
Kortez
Ostrów Wielkopolski
Arena Ostrów
Kwiat Jabłoni
Toruń
Ckk Jordanki
Glenn Hughes
Warszawa
Progresja
Ikony Jazzu: Nigel Kennedy “Spiritual Connection” - Szczecin
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Reto
Warszawa
Klub Palladium
Glenn Hughes
Kraków
Klub Studio
27.Fuckdemons
Toruń
Nrd Klub
Lord Of The Lost
Warszawa
Progresja
Percival Schuttenbach
Kraków
Klub Zaścianek
Lemon
Warszawa
Klub Palladium
Mery Spolsky
Gdańsk
Stary Maneż
Otsochodzi
Poznań
Nocny Targ Towarzyski
Mortal - Mortalcio
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Lord Of The Lost
Kraków
Klub Studio
Pawbeats Orchestra
Bydgoszcz
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Pawbeats | Dzienna Nocna Orchestra | Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bctw
Kortez
Konin
Koniński Dom Kultury
Bambi
Poznań
Nocny Targ Towarzyski
Bryska
Łódź
Klub Wytwórnia
Wersow
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
Reto
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Mortal - Mortalcio
Poznań
Klub Muzyczny B17
Pvris
Warszawa
Klub Proxima
Frank Wiedemann X Mathew Jonson
Szczecin
Hol Filharmonii Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Ikony Jazzu: Nigel Kennedy “Spiritual Connection” - Łódź
Łódź
Klub Wytwórnia W Łodzi
Daria Zawiałow
Warszawa
Cos Torwar
Kaśka Sochacka
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Agnieszka Chylińska
Katowice
Spodek
Kortez
Piła
Rck - Teatr Miejski
Karaś/Rogucki
Łódź
Klub Wytwórnia
Wersow
Warszawa
Progresja
Mortal - Mortalcio
Gdańsk
Klub B90
Natalie Jane
Warszawa
Klub Niebo
Game Music Festival
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Konin
Sala Widowiskowa-Kinowa Ckis-Dk Oskard
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Poznań
Poznań - Teatr Wielki
Karuzela Gna Orkiestrowo - Edycja Specjalna
Poznań
Poznań - Teatr Wielki
Kaśka Sochacka
Radom
Radomska Orkiestra Kameralna
Organek
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Kortez
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Nigel Kennedy
Poznań
Teatr Wielki
Natalia Kukulska
Warszawa
Teatr Wielki Opera Narodowa
Ikony Jazzu: Nigel Kennedy “Spiritual Connection” - Poznań
Poznań
Teatr Wielki Im. Stanisława Moniuszki
Kaśka Sochacka
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Kortez
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Lady Pank
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Natalia Kukulska
Katowice
Nospr
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
3-Majówka
Wrocław
Pergola - Wrocławska Fontanna
Koncert Muzyki Filmowej
Rzeszów
Hala Podpromie
Kortez
Żnin
Cukrownia Żnin
Chris Botti
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Marduk
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Kortez
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Artur Rojek
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Artur Rojek
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Chris Botti
Katowice
Nospr
Sanah
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Kortez
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Chris Botti
Warszawa
Teatr Wielki Opera Narodowa
Jakub Józef Orliński
Warszawa
Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa
Chris Botti
Kraków
Ice Kraków Congress Center
The Kills
Warszawa
Klub Stodoła
Teddy Swims
Berlin
Tempodrom
Noc Fado
Gdańsk
Stary Maneż
Chris Botti
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Thirty Seconds To Mars
Kraków
Tauron Arena Kraków
Kortez
Tarnów
Centrum Sztuki Mościce
Lech Janerka
Poznań
Centrum Kultury Zamek
Mortal - Mortalcio
Warszawa
Progresja
Chris Botti
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Tate Mcrae
Warszawa
Cos Torwar
Rzeszowskie Juwenalia
Rzeszów
Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej
Rzeszowskie Juwenalia
Rzeszów
Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej
Armia
Warszawa
Klub Proxima
Sanah
Rzeszów
G2A Arena - Jasionka
Kortez
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Mortal - Mortalcio
Warszawa
Progresja
Rzeszowskie Juwenalia
Rzeszów
Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej
Rammstein
Praga
Letiště Letňany
Artbat
Łódź
Atlas Arena
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Lublin
Lublin - Centrum Spotkania Kultur
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Lublin
Lublin - Centrum Spotkania Kultur
The Best Of Tina
Toruń
Toruń - Ckk Jordanki
Agnieszka Chylińska
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Kortez
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Artur Rojek
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Mortal - Mortalcio
Poznań
Klub Muzyczny B17
Rammstein
Praga
Letiště Letňany
The World Of Hans Zimmer
Kraków
Tauron Arena Kraków
Yes
Berlin
Theater At Potsdamer Platz
Renata Przemyk Feat. Dagadana "Vera To Ja" | Warszawa - Zmiana Daty Wydarzenia
Warszawa
Klub Stodoła
Agnieszka Chylińska | Kiedyś Do Ciebie Wrócę | Szczecin
Szczecin
Netto Arena
Artur Rojek
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Artur Rojek
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Danny Brown
Warszawa
Klub Stodoła
Renata Przemyk Feat. Dagadana "Vera To Ja" | Gdańsk - Zmiana Daty Wydarzenia
Gdańsk
Stary Maneż
Stare Dobre Małżeństwo
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Sanah
Warszawa
Expo Xxi
Taco Hemingway
Katowice
Mck
Zeppelinians - Led Zeppelin Show
Białystok
6-Ścian. Pub
Piotr Rubik
Rzeszów
Hala Podpromie
Beata I Bajm
Zielona Góra
Hala Mosir
Paweł Domagała
Lublin
Centrum Kongresowe Up
The Legend Of Rock Symphonic
Łódź
Atlas Arena
Beata I Bajm
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka
Paweł Domagała
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Taco Hemingway
Poznań
Mtp Hala Nr 5
Kortez
Łódź
Klub Wytwórnia
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Białystok
Białystok - Opera I Filharmonia Podlaska
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Białystok
Białystok - Opera I Filharmonia Podlaska
Kortez
Rybnik
Teatr Ziemi Rybnickiej
Kortez
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Kortez
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Paweł Domagała
Bydgoszcz
Teatr Adria
Taco Hemingway
Gdańsk
Ergo Arena
Ania Dąbrowska
Warszawa
Klub Stodoła
In Memory Of Tina Turner – Simply The Best
Katowice
Spodek
T.love
Katowice
Spodek
Paweł Domagała
Włocławek
Teatr Impresaryjny
Paweł Domagała
Włocławek
Teatr Impresaryjny
Bareja Wieczorową Porą
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie
Tribute To Krzysztof Krawczyk | Toruń
Toruń
Lizard King Toruń
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Gdańsk
Gdańsk - Filharmonia Bałtycka
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Gdańsk
Gdańsk - Filharmonia Bałtycka
Kortez
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Jesse Cook
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Kortez
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Bruce Springsteen & The E Street Band
Praga
Letiště Letňany
Kortez
Włocławek
Centrum Kultury Browar B
André Rieu
Gdańsk
Ergo Arena
African Beats - Tamikrest W Warszawie 2024
Warszawa
Bardzo Bardzo
André Rieu
Łódź
Atlas Arena
Jonas Brothers
Kraków
Tauron Arena Kraków
La Femme
Warszawa
Klub Palladium
Paweł Domagała
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Paweł Domagała
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Lech Janerka
Bielsko Biała
Cavatina Hall
André Rieu
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Michael Patrick Kelly
Szczecin
Teatr Letni
Paloma Faith
Warszawa
Klub Stodoła
African Beats - Tamikrest W Krakowie 2024
Kraków
Klub Alchemia
André Rieu
Kraków
Tauron Arena Kraków
Michael Patrick Kelly
Płock
Amfiteatr
Riverside
Warszawa
Cos Torwar
Dawid Podsiadło
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Olivia Rodrigo
Berlin
Mercedes-Benz Arena
Dawid Podsiadło
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Benson Boone
Warszawa
Klub Stodoła
Corey Taylor
Warszawa
Klub Stodoła
Warhaus
Gdańsk
Stary Maneż
Warhaus
Poznań
Tama
Gogo Penguin
Kraków
Klub Studio
Mystic Festival
Gdańsk
Centrum Stocznia Gdańska
Sting
Gdańsk
Ergo Arena
Taco Hemingway
Wrocław
Hala Stulecia
Sting
Łódź
Atlas Arena
Nicki Minaj
Berlin
Mercedes-Benz Arena
Big Time Rush
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Orange Warsaw Festival 2024
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Orange Warsaw Festival 2024
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Charlotte Sands | Warszawa
Warszawa
Hydrozagadka
Paweł Domagała
Warszawa
Teatr Palladium
Taco Hemingway
Wrocław
Hala Stulecia
Dawid Podsiadło
Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Orange Warsaw Festival 2024
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Paweł Domagała
Koszalin
Bałtycki Teatr Dramatyczny
Paweł Domagała
Koszalin
Bałtycki Teatr Dramatyczny
Big Time Rush
Berlin
Verti Music Hall Berlin
Ac/Dc
Monachium
Olympiastadion
Paweł Domagała
Szczecin
Teatr Współczesny
Paweł Domagała
Szczecin
Teatr Współczesny
Green Day
Berlin
Parkbühne Wuhlheide
Olivia Rodrigo
Zurych
Hallenstadion
Tool
Kraków
Tauron Arena Kraków
Ac/Dc
Monachium
Olympiastadion
Beth Hart
Gdynia
Polsat Plus Gdynia Arena
Coldplay
Bukareszt
National Arena
Coldplay
Bukareszt
National Arena
Pyrkon Festiwal Fantastyki
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Rakim
Warszawa
Progresja
Taco Hemingway
Kraków
Tauron Arena Kraków
Dawid Podsiadło
Poznań
Stadion Poznań
Transmission Festival
Praga
O2 Arena
Dawid Podsiadło
Poznań
Stadion Poznań
Ac/Dc
Drezno
Rinne-Messegelände
Coldplay
Budapeszt
Puskás Aréna
Coldplay
Budapeszt
Puskás Aréna
Fontaines D.c.
Warszawa
Klub Stodoła
Rod Stewart
Łódź
Atlas Arena
Babymetal
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Coldplay
Budapeszt
Puskás Aréna
Fontaines D.c.
Poznań
Tama
Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024
Katowice
Miasto Ogrodów
Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024
Katowice
Miasto Ogrodów
Matteo Bocelli
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024
Katowice
Strefa Kultury
Pro8L3M
Kielce
Targi Kieleckie
Taco Hemingway
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Dawid Podsiadło
Chorzów
Stadion Śląski
Matteo Bocelli
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Max Korzh
Praga
Fortuna Arena
Dawid Podsiadło
Chorzów
Stadion Śląski
Ac/Dc
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Matteo Bocelli
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Ac/Dc
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Matteo Bocelli
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Matteo Bocelli
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Męskie Granie 2024
Żywiec
Amfiteatr Pod Grojcem
Męskie Granie 2024
Żywiec
Amfiteatr Pod Grojcem
Orw Festiwal
Bałtów
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Orw Festiwal
Bałtów
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Męskie Granie 2024
Żywiec
Amfiteatr Pod Grojcem
Orw Festiwal
Bałtów
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Diana Krall
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Diana Krall
Sopot
Opera Leśna
The Smashing Pumpkins
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Beats For Love
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Beats For Love
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Pet Shop Boys
Warszawa
Cos Torwar
Beats For Love
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Polish Hip-Hop Festival Płock
Płock
Plaża Nad Wisłą
Polish Hip-Hop Festival Płock
Płock
Plaża Nad Wisłą
Beats For Love
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Polish Hip-Hop Festival Płock
Płock
Plaża Nad Wisłą
Metallica
Warszawa
Pge Narodowy
Metallica
Warszawa
Pge Narodowy
Beats For Love
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Open'er Festival 2024
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Polish Hip-Hop Festival Płock
Płock
Plaża Nad Wisłą
Ice Nine Kills
Warszawa
Progresja
Metallica
Warszawa
Pge Narodowy
James Blunt
Warszawa
Cos Torwar
Rap Stacja Festiwal 2024
Sława
Sckiw
Castle Party Festival
Bolków
Zamek Bolków
Męskie Granie 2024
Szczecin
Epsd Aeroklub Szczeciński
Męskie Granie 2024
Szczecin
Epsd Aeroklub Szczeciński
Ed Sheeran
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Audioriver Festival 2024
Łódź
Łódź
Audioriver Festival 2024
Łódź
Łódź
Męskie Granie 2024
Szczecin
Epsd Aeroklub Szczeciński
Ed Sheeran
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Clout Festival
Warszawa
Warszawa
Castle Nights: Midge Ure
Iława
Zamek W Szymbarku K. Iławy
The Midnight
Warszawa
Progresja
Męskie Granie 2024
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Męskie Granie 2024
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Hauser (2 Cellos)
Kraków
Tauron Arena Kraków
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Stacey Kent - Ladies’ Jazz Festival 2024
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej W Gdyni
Męskie Granie 2024
Gdańsk
Polsat Plus Arena Gdańsk
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Fabia Rebordao - Ladies’ Jazz Festival 2024
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej W Gdyni
Ac/Dc
Bratysława
Old Airport Vajnory
Hauser (2 Cellos)
Łódź
Atlas Arena
Sunrise Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Lenny Kravitz
Kraków
Tauron Arena Kraków
Behemoth
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Take 6 - Ladies’ Jazz Festival 2024
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej W Gdyni
Kayah Jazzayah - Ladies’ Jazz Festival 2024
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej W Gdyni
Lenny Kravitz
Łódź
Atlas Arena
Męskie Granie 2024
Poznań
Park Cytadela
Męskie Granie 2024
Poznań
Park Cytadela
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Scorpions
Warszawa
Pge Narodowy
Europe
Warszawa
Pge Narodowy
Warsaw Rocks: Scorpions, Europe
Warszawa
Pge Narodowy
Sun Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Sun Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Festiwal Piknik Country I Folk Mrągowo
Mrągowo
Amfiteatr Nad Jeziorem Czos
Festiwal Piknik Country I Folk Mrągowo
Mrągowo
Amfiteatr Nad Jeziorem Czos
Męskie Granie 2024
Poznań
Park Cytadela
Ed Sheeran
Hradec Králové
Park 360
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Sun Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Festiwal Piknik Country I Folk Mrągowo
Mrągowo
Amfiteatr Nad Jeziorem Czos
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Gdynia
Gdynia - Teatr Muzyczny
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Gdynia
Gdynia - Teatr Muzyczny
Tomorrowland 2024
Boom
Schorre Recreation Area
Sun Festival
Kołobrzeg
Lotnisko Bagicz (Podczele)
Korn
Katowice
Spodek
Taylor Swift
Warszawa
Pge Narodowy
Męskie Granie 2024
Wrocław
Pola Marsowe
Męskie Granie 2024
Wrocław
Pola Marsowe
Taylor Swift
Warszawa
Pge Narodowy
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Paul Kalkbrenner
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Męskie Granie 2024
Wrocław
Pola Marsowe
Ed Sheeran
Kowno
Darius And Girenas Stadium
Taylor Swift
Warszawa
Pge Narodowy
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Warm Up Festival 2024
Biskupiec
Amfiteatr
Ed Sheeran
Kowno
Darius And Girenas Stadium
Summer Contrast Festival 2024
Rogalinko
Rogalinko
Motionless In White
Kraków
Klub Studio
Męskie Granie 2024
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Męskie Granie 2024
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Męskie Granie 2024
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Mans Zelmerlow
Płock
Amfiteatr
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
The Smile
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Olsztyn Green Festival 2024
Olsztyn
Plaża Nad Jeziorem Unkiel
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Coldplay
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Coldplay
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Męskie Granie 2024
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Męskie Granie 2024
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Wisłoujście 2024
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2024
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Coldplay
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Męskie Granie 2024
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Wisłoujście 2024
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Andrea Bocelli
Warszawa
Pge Narodowy
Coldplay
Wiedeń
Ernst Happel Stadion
Wisłoujście 2024
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Cat Power
Warszawa
Progresja
Left To Die
Warszawa
Klub Proxima
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Adele
Monachium
Open Air Arena - Messe München
Kayah & Goran Bregovic
Warszawa
Cos Torwar
Kayah & Goran Bregovic
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Kayah & Goran Bregovic
Gdańsk
Ergo Arena
Lech Janerka
Kraków
Teatr Im. Juliusza Słowackiego
Beata I Bajm
Szczecin
Teatr Letni
Maria Emilia: Noce Fado - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka - Sala Kameralna
Maria Emilia: Noce Fado - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka - Sala Kameralna
Sobremesa - Anna Maria Jopek - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Stary Maneż
Sobremesa - Anna Maria Jopek - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Stary Maneż
Maria Emilia: Noce Fado - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka - Sala Kameralna
Lura - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Lura - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Alfredo Rodriguez - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Etienne Mbappe - Gdańsk Siesta Festival. Czujesz Klimat?
Gdańsk
Klub Parlament
Roztańczony Pge Narodowy
Warszawa
Pge Narodowy
Crystal Fighters
Warszawa
Progresja
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Łódź
Łódź - Teatr Muzyczny
Karuzela Gna 2 - Nowa Edycja
Łódź
Łódź - Teatr Muzyczny
Renata Przemyk Feat. Dagadana "Vera To Ja" | Poznań - Zmiana Daty
Poznań
Tama
Renata Przemyk Feat. Dagadana "Vera To Ja" | Łódź - Zmiana Daty Wydarzenia
Łódź
Klub Wytwórnia
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Grudziądz
Grudziądz - Centrum Kultury Teatr
Karuzela Gna - Największe Polskie Przeboje
Grudziądz
Grudziądz - Centrum Kultury Teatr
Iamddb
Warszawa
Klub Niebo
Eivor Palsdóttir
Warszawa
Progresja
Fish
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Czerwone Gitary
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Fish
Warszawa
Progresja
Fish
Kraków
Klub Studio
Powerwolf
Kraków
Tauron Arena Kraków
Fish
Gdańsk
Stary Maneż
Purple Disco Machine
Warszawa
Progresja
Purple Disco Machine
Warszawa
Progresja
Purple Disco Machine
Kraków
Klub Studio
Within Temptation
Łódź
Atlas Arena
Trick Or Beat
Wrocław
Hala Stulecia
Beata I Bajm
Kraków
Tauron Arena Kraków
Il Volo
Łódź
Atlas Arena
Dj Bobo
Katowice
Spodek
Guano Apes
Warszawa
Progresja
Mayday Poland
Katowice
Spodek
Jacob Collier
Łódź
Atlas Arena
Andrea Bocelli
Kraków
Tauron Arena Kraków
Chris Norman
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Chris Norman
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Sepultura
Katowice
Spodek
Chris Norman
Warszawa
Arena Ursynów
Ikony Jazzu: Jan Garbarek Feat Trilok Gurtu W Warszawie
Warszawa
Filharmonia Narodowa
Ikony Jazzu: Jan Garbarek Feat Trilok Gurtu W Gdańsku
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Don't Let Daddy Know
Gliwice
Prezero Arena Gliwice
Renata Przemyk Feat. Dagadana "Vera To Ja" | Kraków
Kraków
Klub Studio
Beth Hart
Wrocław
Hala Orbita
Bonnie Tyler
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Bonnie Tyler
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Kreator
Katowice
Spodek
Beth Hart
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Andrea Bocelli
Łódź
Atlas Arena
Trwa ładowanie zdjęć