KONCERTY/BILETY
Kwiat Jabłoni
Lublin
Radio Lublin
Lao Che
Lublin
Filharmonia Lubelska
Maria Peszek
Warszawa
Klub Stodoła
Meute
Kraków
Klub Studio
Miuosh
Katowice
Strefa Kultury
Łona, Webber & The Pimps
Warszawa
Letnia Scena Progresji
Soul Jukebox Vol.3 By Paulina Gołębiowska
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Jazz Tramwaj Vertigo: Muzyczna Podróż Przez Wrocław!
Wrocław
Opera Wrocławska (Przystanek Muzealny)
Koncert Familijny 26.09.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Big Cyc / Partyzant / Suplement Diety
Chodzież
Amfiteatr Miejski W Chodzieży
Eabs Oraz Tribute To Miles Orchestra
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Kameralny Koncert Chopinowski
Warszawa
Chopin Point Warsaw
Sonbird
Ostrzeszów
Kawiarnia Alchemik
Inauguracja Sezonu 2020/2021
Łódź
Teatr Wielki
Bydgoscy Muzycy W Hołdzie Romualdowi Lipko
Bydgoszcz
Miejskie Centrum Kultury W Bydgoszczy - Kino Orzeł
Dziesięciu Tenorów Dla Walczących Z Koronawirusem
Łódź
Teatr Wielki
Wj 2020 Finał 26.09.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa Epidemia
Queen Symfonicznie
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Escape Reality Vol.8
Słupsk
Domówka Social Club
Największe Przeboje Wszech Czasów – Robert Wojciechowski Band
Poznań
Blue Note Jazz Club
Artur Rojek
Gdańsk
Stary Maneż
Kękę
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Alosza Awdiejew. Ostatnia Trasa Koncertowa.
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki (Sala Główna)
"Źródło" - Przyjaciele Śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu: Kwartet Proforma, Mirosław Czyżykiewicz, Kuba Kwaśniewski, Zuza Wiśniewska
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Katarzyna Berger Bossa Nova Quintet
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Koncert Online Viki Gabor - Vod
- Transmisja Online
Transmisja Online
Niedzielny Poranek Muzyczny - Ahoj, Szczury Lądowe
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Niedzielny Poranek Muzyczny - Ahoj, Szczury Lądowe
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Razem Z André Rieu. Muzyka Z Magicznego Maastricht
Rypin
Rypiński Dom Kultury
Bułat Okudżawa - Najpiękniejsze Pieśni I Ballady
Szczecinek
Kino Wolność
Maciej Obara Quartet Oraz Myele Manzanza Quartet
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Kameralny Koncert Chopinowski
Warszawa
Chopin Point Warsaw
Dziesięciu Tenorów Dla Walczących Z Koronawirusem
Łódź
Teatr Wielki
Alosza Awdiejew - Ostatnia Trasa Koncertowa
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
My Name Is Giovanni - Speaking Concert
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Julia Pietrucha - Folk It! Tour
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Ryszard Rynkowski
Warszawa
Kuźnia Kulturalna
Vertigo Presents: Piotr Rachoń Quartet Exclusive Night
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Andrzej Piaseczny - The Best
Łódź
Klub Wytwórnia
Andrzej Piaseczny - The Best
Łódź
Klub Wytwórnia
10 Tenorów
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Zatruto Chleb: Mandelsztam Kurylewicz
Warszawa
Piwnica Artystyczna Kurylewiczów Rynek Starego Miasta 19
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Kortez
Zawiercie
Miejski Ośrodek Kultury
Rockowy Wehikuł Czasu - Agnes & Band Live
Wrocław
Stary Klasztor
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert Stara Tradycja
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Michał Obrębski
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Kortez
Tarnowskie Góry
Kompleks Zamkowy
The Biggest Stars: Whitney Houston, Mariah Carey, Luther Vandros
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert „Roztocze – Bliski Wschód”
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Daniel Latorre Organisation
Poznań
Blue Note Jazz Club
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Klub Festiwalowy - Środa
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Kortez
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Anita Lipnicka - "Intymnie"
Wrocław
Synagoga Pod Białym Bocianem
Vertigo Blues Night Presents: Blues All Stars
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert „Dialogi Na Tańce Polskie”- Kolejny Krok
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Moniuszko200 / Kasia Moś & Aukso
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
U Studni
Poznań
Blue Note Jazz Club
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Klub Festiwalowy - Czwartek
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
35. Festiwal Dźwięki Północy - Dzień I
Gdańsk
Centrum Św. Jana W Gdańsku
Kwiat Jabłoni
Rzeszów
Kino Zorza
Dawid Podsiadło
Suwałki
Suwalski Ośrodek Kultury
Dawid Podsiadło
Suwałki
Suwalski Ośrodek Kultury
Ben Bohmer
Wrocław
Transformator
Chris Norman
Warszawa
Torwar
Perfect
Kraków
Tauron Arena Kraków
Vertigo Presents: The Cuban Latin Jazz
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert „Oksytania – Sieradzkie. Podróż Na Trzy”
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
[A] Koncert Symfoniczny Zakochani W Muzyce
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Koncert Symfoniczny 02.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Classic & Cinema - Orkiestra Dęta Filharmonii Kaliskiej
Kalisz
Filharmonia Kaliska
Inauguracja Sezonu 2020/21 - 2.10.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa
Ania Rusowicz Z Zespołem
Nowy Tomyśl
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Gramy U Siebie - Finał Edycji 2020 - Camping Hill / Yelram / Eleanor Gray
Poznań
Sala Wielka Ck Zamek
Nowi Mistrzowie: Kukurba & Słowiński
Poznań
Blue Note Jazz Club
Koncert #329 Puce Mary, Pierre Jodlowski/Adam Gołębiewski, Antez | Las
Poznań
Pawilon - Nowa Gazownia
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Klub Festiwalowy - Piątek
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
35. Festiwal Dźwięki Północy - Dzień Ii
Gdańsk
Centrum Św. Jana W Gdańsku
Dawid Podsiadło
Suwałki
Suwalski Ośrodek Kultury
Dawid Podsiadło
Suwałki
Suwalski Ośrodek Kultury
Perfect
Kraków
Tauron Arena Kraków
Agnieszka Chylińska
Warszawa
Torwar
Electropop Orchestra
Kielce
Filharmonia Świętokrzyska
Variete
Poznań
Blue Note
Seed Holden
Krotoszyn
Kawiarnio-Pierogarnia Leniwiec
Stary Klasztor - Urodziny 6 I 6!: Back To 90'S Vol.1, 2 & 3 - Wieczór Przebojów Lat 90'
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Vertigo Saturday Night Presents: Soul Train
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
André Rieu - Muzyka Z Magicznego Maastricht
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
Gdynia Classica Nova: Koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus
Gdynia
Teatr Miejski Im. Witolda Gombrowicza W Gdyni
Inauguracja Sezonu 2020/21 3.10.2020 G. 18
Warszawa
Sala Koncertowa
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Noc Tańca Część I
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Ania Rusowicz
Suchy Las
Sala Widowiskowa Ckibp
Koncert Symfoniczny 03.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Xxi Gliwicki Festiwal Bachowski
Gliwice
Kościół Pw. Wszystkich Świętych
Beyond Bowie – Otwarcie 13. Mffa Animator
Poznań
Scena Na Piętrze
Raz Dwa Trzy - 30 - Lecie Zespołu - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
35. Festiwal Dźwięki Północy - Dzień Iii
Gdańsk
Centrum Św. Jana W Gdańsku
Otsochodzi
Warszawa
Stadion Syrenka
International Meeting: Espresso Doppio/Michał Hadasik & Friends
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Noc Tańca Część Ii
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Mały Uniwersytet Muzyczny - Gdzie Mieszkają Dźwięki?
Warszawa
Sala Audytoryjno-Kinowa Im. Karola Szymanowskiego
André Rieu - Muzyka Z Magicznego Maastricht
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
Nospr Dla Tosi / Koncert Charytatywny
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Akademie Für Alte Musik Berlin (Akamus)
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Aniołki Solskiego
Tarnów
Teatr Im. Ludwika Solskiego W Tarnowie
Fisz Emade Tworzywo
Kielce
Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Łódź – Jazzowa „Ziemia Obiecana” I Inne Dzieła Muzyki Filmowej
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Jazzamek #33 Łukasz Ojdana – Kurpian Songs & Meditations
Poznań
Sala Wielka Ck Zamek
Róże Europy
Szamotuły
Kino Halszka
Maciej Maleńczuk
Gdańsk
Stary Maneż
Maciej Maleńczuk
Gdańsk
Stary Maneż
Artur Rojek
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Artur Rojek
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Franciszek Lessel – Najwybitniejszy Przed Chopinem. Dzieła Fortepianowe W 240. Rocznicę Urodzin
Warszawa
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Jubileusz 70-Lecia | Andrzej Sikorowski Z Zespołem
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Lua Preta Feat. Manuela Marsal Cabitango I Manuel Nex
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Dawid Podsiadło
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
José Carreras
Gliwice
Arena Gliwice
Koncert Kameralny 06.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Michał Wiśniewski Akustycznie I – A Niech Gadają
Rypin
Rypiński Dom Kultury
Maleńczuk + Rhythm Section
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska Sala Koncertowa
Jazzklub / Get The Blessing
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Mariusz Kwaśniewski Na Żywo W Blue Note Vol. 22: Yorba, The Goldbricks
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Dawid Podsiadło
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Katie Melua
Gdynia
Gdynia Arena
Taco Hemingway
Gdańsk
Klub B90
Vertigo Presents: Zaucha Project
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Baasch - "Noc"
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Ira Akustycznie
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Koncert Dyplomantów W Ramach Jubileuszu 210-Lecia Uczelni
Warszawa
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Wieczorna Serenada
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Xxi Gliwicki Festiwal Bachowski
Gliwice
Kościół Pw. Wszystkich Świętych
Animated Late Night Show – Student Act – Wydział Animacji I Intermediów Uap
Poznań
Scena Na Piętrze
Michał Martyniuk Quartet
Poznań
Blue Note Jazz Club
Ira Akustycznie
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Katie Melua
Warszawa
Torwar
Taco Hemingway
Gdańsk
Klub B90
Sławek Uniatowski
Tychy
Teatr Mały
Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque - Just Ignore It
Łódź
Klub Wytwórnia
Vertigo Blues Night Presents: Hd Band Blues Jam Session
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
W Krainie Inspiracji – Saksofon I Klawesyn
Jelenia Góra
Zdrojowy Teatr Animacji
Gdański Festiwal Muzyczny.
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Nospr Kameralnie / Beethoven, Bach, Bizet I Wen-Chung
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Monika Borzym Śpiewa Stare Piosenki
Gliwice
Mok Gliwice - Scena Bojków
Gary Moore Tribute Band Feat. Jack Moore
Poznań
Blue Note Jazz Club
Katie Melua
Wrocław
Hala Stulecia
Andrzej Piaseczny
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Koncert Muzyki Przedwojennej
Kraków
Kijów Centrum
Kult
Warszawa
Stadion Syrenka
Raz Dwa Trzy
Kraków
Klub Studio
Vertigo Presents: The Cuban Latin Jazz
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
"In Touch" Beethoven / Schubert
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Magia Kina
Płock
Sala Koncertowa Psm W Płocku
Koncert W Ramach Programu Dyrygent-Rezydent
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Beethoven I Schubert Dwie Symfonie
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Koncert Symfoniczny 09.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Gdański Festiwal Muzyczny -
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Ix Beethovena Na Finał
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Nie Tylko O Miłości - Recital Zbigniewa Zamachowskiego
Warszawa
Teatr Polonia
Koncert Symfoniczny 9.10.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa
Fisz Emade Tworzywo
Żnin
Cukrownia Żnin - Sala Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego
Andrzej Piaseczny
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Kult
Kraków
Klub Studio
Kult
Kraków
Klub Studio
Tom Rosenthal
Warszawa
Progresja
Oki "77747 Playground" / P23, Katowice
Katowice
P23
Soul Jukebox Vol. 4 Feat. Paulina Gołębiowska
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Akademia Wiolimisia Kwintet Nadęty A Wspaniały
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego Sala Kameralna
118. Od Brzuszka Do Uszka Maluszka
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego Foyer
Sacrum Profanum - Adam Bałdych Quartet
Przeźmierowo
Centrum Kultury W Przeźmierowie
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Xxi Gliwicki Festiwal Bachowski
Gliwice
Kościół Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
24. Wielkanocny Festiwal Lvb - Koncert Inauguracyjny 10.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Koncert Chłopcy Z Placu Broni
Gostyń
Gostyński Ośrodek Kultury
Bolewski I Tubis
Poznań
Blue Note Jazz Club
Koncert Król
Gostyń
Gostyński Ośrodek Kultury
Prototyp + Sleepers Dimension – Koncert
Tczew
Centrum Kultury I Sztuki W Tczewie
Taco Hemingway
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Taco Hemingway
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Vertigo Presents: Tango Night Vol. 4
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Poranek Dla Małych Melomanów 11.10.2020 G. 11
Warszawa
Sala Kameralna
Popołudnie Dla Małych Melomanów 11.10.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Kameralna
Jesień Z Chopinem, Koncert Kameralny
Białystok
Foyer Opery I Filharmonii Podlaskiej
Programowość W Twórczości Organowej I Kameralnej Louisa Vierne’a Oraz Jehana Alaina
Warszawa
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Amadeus 11.10.20
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Koncert Śpiewajacej Rodziny Kaczmarek „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”
Kielce
Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Ania Karwan - Wszystko
Warszawa
Palladium
„Tyle Słońca. Muzyczna Opowieść O Annie Jantar”
Szamotuły
Kino Halszka
Ela Adamiak
Poznań
Blue Note Jazz Club
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 11.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Dawid Podsiadło
Łódź
Klub Wytwórnia
Dawid Podsiadło
Łódź
Klub Wytwórnia
Bass Astral X Igo
Warszawa
Centrum Expo Xxi
Artur Andrus I Jego Goście
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 12.10.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Kameralna
Artur Andrus I Jego Goście
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Scena Młodych / Koncert Laureatów Estrady Młodych Festiwalu Pianistyki Polskiej W Słupsku 2020
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Gary Moore Tribute Band
Grodzisk Mazowiecki
Kino Grodziskiego Centrum Kultury
Sanluistango (Argentyna)
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Łódź
Klub Wytwórnia
Dawid Podsiadło
Łódź
Klub Wytwórnia
Taco Hemingway
Wrocław
Hala Stulecia
Daria Zawiałow
Warszawa
Kuźnia Kulturalna
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 13.10.2020 G. 18:00
Warszawa
Sala Koncertowa
"Józef Elsner I Ekspresje Narodowe" 13.10.2020 G. 20:00
Warszawa
Sala Kameralna
Deep Purple
Łódź
Atlas Arena
Fastlove - A Tribute To George Michael
Warszawa
Torwar
Pezet
Wrocław
Hala Stulecia
Vertigo Presents: Wieczór Jazzowy Z Karoliną Lipską
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Xxi Gliwicki Festiwal Bachowski
Gliwice
Ewangelicko - Augsburski Kościół Marcina Lutra
The Backwards, „Beatles Legend Show", Koncert, Trzecia Scena
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
"Józef Elsner I Ekspresje Narodowe" 14.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Kameralna
Lao Che
Gdańsk
Stary Maneż
Kortez
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Anna Maria Jopek
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
The 1975
Berlin
Velodrom
The Gentlemen
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Coals / 15.10 / Wrocław
Wrocław
Stary Klasztor
Vertigo Blues Night Presents: J.j.trio
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Koncert Akustyczny Michała Wiśniewskiego
Koszalin
Teatr Variete Muza
To Muniak With Love
Tarnowskie Góry
Pałac W Rybnej
To Co Lubił Papież Jan Paweł Ii
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
"Józef Elsner I Ekspresje Narodowe" 15.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Kameralna
Nospr Kameralnie / Debussy, Rachmaninov I Beethoven
Katowice
Sala Kameralna Nospr
High Definition Quartet Feat. Igor Boxx "Dziady"
Gliwice
Mok Gliwice - Scena Bojków
Enchanted Hunters | Scena Na Piętrze | 15.10.20
Poznań
Scena Na Piętrze
Shataqs: Fenix
Poznań
Blue Note Jazz Club
The Gentlemen
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Lao Che
Gdańsk
Stary Maneż
Kortez
Racibórz
Raciborskie Centrum Kultury
Game Music Festival
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Game Music Festival
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Organek
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Waglewski Fisz Emade - "Duchy Ludzi I Zwierząt"
Wrocław
Zaklęte Rewiry
"Could You Be Loved"- The Best Of Reggae Feat. Mesajah, Cheeba, Brodi, Tallib
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Vertigo Presents: Chango
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Paweł Domagała
Czarnków
Kino "Światowid"
Koncert Symfoniczny "Panie I Panowie! Eugeniusz Bodo!"
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Xxi Gliwicki Festiwal Bachowski
Gliwice
Kościół Pw. Św. Bartłomieja
[A] Koncert Symfoniczny Insipracje, Dedykacje
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Koncert Papieski
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Koncert Nadzwyczajny
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Koncert Symfoniczny 16.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Raz Dwa Trzy
Żnin
Cukrownia Żnin - Sala Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 16.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Ørganek W Nowym Świecie
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Shataqs - Fenix Live - Gdańsk
Gdańsk
Klub Parlament
Dawid Podsiadło
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Dawid Podsiadło
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Taco Hemingway
Lublin
Targi Lublin S.a.
Game Music Festival
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Organek
Przybysławice
Dwór Na Wichrowym Wzgórzu
Cumbia & Balkan Fest Vol.1
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Vertigo Saturday Night Presents: Pet Cafe
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Nocna Zmiana Bluesa - Nwd
Ostrołęka
Ostrołęckie Centrum Kultury
Kwartet Śląski / Royal String Quartet / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Koncert Michała Bajora - Kolor Cafe
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
Bartłomiej Nizioł (Skrzypce) I Łukasz Kuropaczewski (Gitara)
Szamotuły
Kino Halszka
Koncert Symfoniczny 17.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 17.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Piotr Machalica - Mój Ulubiony Młynarski | Scena Na Piętrze | 17.10.20
Poznań
Scena Na Piętrze
Jazz Top W Blue Note: Krzysztof Herdzin Quartet – The Book Of Secrets
Poznań
Blue Note Jazz Club
Elida Almeida W Gdańsku
Gdańsk
Klub Parlament
Artur Rojek
Katowice
Nospr
Dawid Podsiadło
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Dawid Podsiadło
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Taco Hemingway
Łódź
Klub Wytwórnia
Taco Hemingway
Łódź
Klub Wytwórnia
Wieczór Flamenco W Vertigo: Experimental Flamenco
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Wędrówki Po Pięciolinii
Płock
Sala Koncertowa Psm W Płocku
Niedzielny Poranek Muzyczny - Magiczna Muzyka Ze Śmietnika?
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Wędrówki Po Pięciolinii
Płock
Sala Koncertowa Psm W Płocku
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 18.10.2020 G. 13.00
Warszawa
Sala Kameralna
Jesień Z Chopinem, Koncert Kameralny
Białystok
Foyer Opery I Filharmonii Podlaskiej
Kalejdoskop Barw Polski – Pzlpit „Mazowsze” Im. T. Sygietyńskiego
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Koncert Organowy 18.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, Czyli Jestem | Łódź
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Chóralny 18.10.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Eleni "Największe Przeboje"
Toruń
Ckk Jordanki
Krystyna Prońko Z Zespołem
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Stare Dobre Małżeństwo
Warszawa
Teatr Roma
Jazz Band Młynarski-Masecki
Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Sławek Uniatowski The Best Of Ii
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Era Jazzu 2020 - Espen Eriksen Trio – Czas Komedy
Poznań
Sala Wielka Ck Zamek
Okudżawa – Najpiękniejsze Pieśni I Ballady
Poznań
Blue Note Jazz Club
Era Jazzu - Espen Eriksen Trio
Poznań
Ck Zamek
Callum Spencer (Wielka Brytania) I Kathia | Poznań
Poznań
Meskalina
Marcin Kydryński Prezentuje: Yami
Poznań
Blue Note Jazz Club
Wtorki Na Fali
Gdańsk
Opera Bałtycka W Gdańsku
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 20.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Jazzklub / Trio Jazzowe Marcina Maseckiego
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Marcin Kydryński Prezentuje: Yami
Poznań
Blue Note Jazz Club
The 1975
Warszawa
Klub Stodoła
Kensington
Warszawa
Progresja
Vertigo Presents: Lana Del Rey By Anja Sei
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Lublin
Klub30
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 21.10.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Kameralna
Perfect
Wrocław
Hala Stulecia
The Gentlemen
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Sokół
Kraków
Klub Studio
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa
Kraków
Piwnica Pod Baranami
Grażyna Łobaszewska & Ajagore
Łomianki
Lemon Tree
Tymon Tymański - One Man Show
Wrocław
Stary Klasztor
Wolna Grupa Bukowina
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Vertigo Blues Night Presents: Wild Flame
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Cleo - Koncert
Jarocin
Jarociński Ośrodek Kultury
Soundedit ’20 – Baasch
Łódź
Radio Łódź, Studio Koncertowe Im. Henryka Debicha
Mietek Szcześniak & Krzysztof Herdzin Trio / Andy Sheppard & Przemysław Strączek Trio
Gliwice
Mok Gliwice - Scena Bojków
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Poznań
Klub U Bazyla
Kuba Badach Oldschool
Poznań
Klub Tama
24. Wielkanocny Festiwal Lvb 22.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Agnieszka Chylińska
Katowice
Spodek
Daria Zawiałow
Kraków
Klub Studio
The Gentlemen
Gdynia
Gdynia Arena
Organek
Wodzisław Śląski
Wodzisławskie Centrum Kultury
Sokół
Wałbrzych
Centrum Nauki I Sztuki Stara Kopalnia
Bitamina
Łomianki
Centrum Kultury W Łomiankach
Kartky
Katowice
P23
Distorted Club: Wojciech Bąkowski
Warszawa
Klub Hydrozagadka
Hunter
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Vertigo Presents: Soulowy Wieczór Z Natalią Szczypułą
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
"In Touch" Mozart
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Atmasfera Exclusive - Dżem
Warszawa
Hala Torwar
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Sunna Gunnlaugs Trio – „Songs From Iceland”
Poznań
Blue Note Jazz Club
Koncert Symfoniczny "Przeboje Srebrnego Ekranu"
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Rok Beethovena
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Pod Mistrzowską Batutą Maestro Jerzy Maksymiuk
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Koncert Symfoniczny 23.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Koncert Symfoniczny 23.10.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Makowicz / Możdżer
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Speaking Concert - "4 Pory W Roku"
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Trio Manding
Poznań
Blue Note Jazz Club
Kult
Gdynia
Gdynia Arena
Organek
Bydgoszcz
Fabryka Lloyda
The Sisters Of Mercy, Peter Hook & The Light Grają Joy Division
Wrocław
Hala Stulecia
Vertigo Saturday Night Presents: Wojtek Justyna Treeoh!
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Odkrywcy Muzyki Koncert 24.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
The Queen Symphonica
Grodzisk Mazowiecki
Kino Grodziskiego Centrum Kultury
Grzegorz Turnau Z Zespołem
Czarnków
Kino "Światowid"
"Już Nie Zapomnisz Mnie" - Tomasz Stockinger W Duecie Z Pianistą Stefanem Gąsieniecem
Tarnowo Podgórne
Dom Kultury W Tarnowie Podgórnym
Grażyna Łobaszewska – Największe Przeboje
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Koncert Symfoniczny 24.10.2020 G. 18:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Symfoniczny 24.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Soundedit ’20 – Marc Almond
Łódź
Klub Wytwórnia
The Queen Symphonica
Grodzisk Mazowiecki
Kino Grodziskiego Centrum Kultury
Jazz Top W Blue Note: Andy Sheppard & Przemysław Strączek Trio
Poznań
Blue Note Jazz Club
Miuosh
Bielsko Biała
Klub Miasto
Kasia Kowalska
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Mtv Unplugged: Kasia Kowalska
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
Poranek Dla Małych Melomanów 25.10.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Kameralna
Bajka „Piotruś I Wilk” / Abore Art Quintet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Popołudnie Dla Małych Melomanów 25.10.2020 G. 14:00
Warszawa
Sala Kameralna
Kalejdoskop Barw Polski – Pzlpit „Mazowsze” Im. T. Sygietyńskiego
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Paprocki In Memoriam
Warszawa
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
Amadeus 25.10.20
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Anton Zhivanov – „Solidarni Z Białorusią”
Szamotuły
Kino Halszka
Atmasfera Exclusive - Dżem
Lublin
Hala Globus
Kasia Kowalska Mtv Unplugged
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Soundedit'20 - Roger Eno
Łódź
Radio Łódź, Studio Koncertowe Im. Henryka Debicha
Jazzpospolita: Przypływ
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Dawid Podsiadło
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Kortez
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Anna Maria Jopek
Kraków
Opera Krakowska
Deva Premal & Miten
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Anna Maria Jopek - Przestworza
Kraków
Opera Krakowska
Maleńczuk + "Rhythm Section"
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Vertigo Presents: Dorota Osińska - Cześć To Ja.
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Raz Dwa Trzy - 30 Lat Jak Jeden Koncert
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Sala Ziemi)
Piotr Woźniak W Trio
Poznań
Blue Note Jazz Club
Raz Dwa Trzy - 30 Lat Jak Jeden Koncert
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Dawid Podsiadło
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Dawid Podsiadło
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Kortez
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Anna Maria Jopek
Katowice
Nospr
Tarja + Support
Kraków
Klub Studio
Anna Maria Jopek / Przestworza
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Odwołany !!! Roksana Węgiel I Cleo, Koncert Charytatywny Na Rzecz Dzieci Z Dystrofią Mięśniową
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
Scena Dla Muzyki Polskiej 27.10.2020 G. 19:00
Warszawa
Sala Kameralna
Koncert Kameralny - 250 Rocznica Ur. L. Van Beethovena
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Dorota Osińska: Cześć, To Ja
Poznań
Blue Note Jazz Club
Anna Maria Jopek / Przestworza
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Kortez
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Scooter
Warszawa
Torwar
Ayo / Koncert Na Rzecz Fundacji Oko W Oko Z Rakiem
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Miuosh
Opole
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Bass Astral X Igo
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Pro8L3M
Toruń
Od Nowa
Tarja + Support
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
Closterkeller
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Artur Dutkiewicz I Janusz Prusinowski Kompania
Tarnowskie Góry
Pałac W Rybnej
Scena Dla Muzyki Polskiej Ensemble Barocum
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Agnieszka Chylińska
Wrocław
Hala Stulecia
Kult
Koszalin
Event Center G38
Scooter
Katowice
Spodek
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Symfoniczny Gwiazdorska Obsada
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Oblicza Klasycyzmu
Płock
Sala Koncertowa Psm W Płocku
Pamiętajmy…
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Koncert Oratoryjny 30.10.20
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Nospr Kameralnie / Schönberg, Bach, Britten I Elgar
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Jan „Ptaszyn” Wróblewski
Poznań
Blue Note Jazz Club
Perfect
Gliwice
Arena Gliwice
Folk Metal Night: Dziady, Radogost, Runika, Deloraine, Dziewanna
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Alicja Majewska I Włodzimierz Korcz - Żyć Się Chce | Bydgoszcz
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
Gdański Festiwal Muzyczny. Six Pianos
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Dawid Podsiadło
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Dawid Podsiadło
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Anna Maria Jopek
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Zaduszki Jazzowe: Surreal Players
Poznań
Blue Note Jazz Club
Anna Maria Jopek - Przestworza
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Anna Maria Jopek
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Sanah
Warszawa
Klub Palladium
Ethno Jazz Festival: Al Di Meola - Across The Universe Tour
Wrocław
Impart (Sala Teatralna)
Wtorki Na Fali
Gdańsk
Opera Bałtycka W Gdańsku
Jazzklub / Zaduszki Jazzowe - Petros Klampanis Trio
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Mariusz Kwaśniewski Na Żywo W Blue Note Vol. 23: Heavyweight, Eleanor Gray
Poznań
Blue Note Jazz Club
Taco Hemingway
Poznań
Mtp Hala Nr 2
Daria Zawiałow
Warszawa
Kuźnia Kulturalna
Austra
Warszawa
Niebo
Koncert Nadzwyczajny 4.11.2020 G.19:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Koncert Grzegorza Turnaua
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Lao Che
Kraków
Klub Studio
Taco Hemingway
Poznań
Mtp Hala Nr 2
The Gentlemen
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Sokół
Poznań
Tama
Pro8L3M
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Apocalyptica
Wrocław
Hala Stulecia
Anna Maria Jopek Quintet
Tarnowskie Góry
Pałac W Rybnej
Koncert Akustyczny Michała Wiśniewskiego
Koło
Miejski Dom Kultury
Ed Sheeran Night
Poznań
Blue Note Jazz Club
Lao Che
Kraków
Klub Studio
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
Pro8L3M
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Z Okazji Odzyskania Niepodległości
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Piotr Paleczny
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
[A] Koncert Symfoniczny Pod Batutą Maestro Wita
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Sławek Uniatowski - The Best Of
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Koncert Symfoniczny 6.11.2020 G. 19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Lor | Scena Na Piętrze | 06.11.20
Poznań
Scena Na Piętrze
Lao Che
Kraków
Klub Studio
Kult
Warszawa
Klub Stodoła
Scooter
Wrocław
Hala Stulecia
Sarius
Poznań
Próżność
Pidżama Porno
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
„Mazowsze” - 70 Lat Na Scenach Świata. Koncert Jubileuszowy
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Kwartet Śląski / Piotr Szymyślik / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Koncert Symfoniczny 7.11.2020 G. 18:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Lao Che
Kraków
Klub Studio
Kult
Łódź
Klub Wytwórnia
Organek
Grudziądz
Centrum Kultury Teatr
Poranne Koncerty Dla Dzieci 8.11.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Popołudniowe Koncerty Dla Dzieci 8.11.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Jesień Z Chopinem, Koncert Kameralny
Białystok
Foyer Opery I Filharmonii Podlaskiej
10 Tenorów
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
„Mazowsze” - 70 Lat Na Scenach Świata. Koncert Jubileuszowy
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Orkiestra Muzyki Nowej / Michele Marelli
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Grzegorz Turnau
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
10 Tenorów
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Muzyczny Stand-Up Pawła Bączkowskiego
Szamotuły
Kino Halszka
Mikromusic
Gdansk
Stary Maneż
Kortez
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Matt Dusk
Warszawa
Teatr Roma
Kortez
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Matt Dusk
Warszawa
Teatr Roma
Matt Dusk
Warszawa
Teatr Roma
Maleńczuk + "Rhythm Section"
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki (Sala Główna)
Michał Wiśniewski Akustycznie I – A Niech Gadają
Wołomin
Miejski Dom Kultury W Wołominie
Simon & Garfunkel Story
Warszawa
Hala Torwar
Jazzklub / Gadt / Chojnacki/ Gradziuk
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Kortez
Łódź
Klub Wytwórnia
Kult
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Matt Dusk
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Matt Dusk
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
The Simon & Garfunkel Story
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Simon & Garfunkel Story
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Grażyna Łobaszewska
Poznań
Blue Note Jazz Club
Kortez
Łódź
Klub Wytwórnia
Matt Dusk
Katowice
Nospr
Matt Dusk
Katowice
Nospr
The Simon & Garfunkel Story
Wrocław
Hala Orbita
Koncert Sylwestrowy Na Bis
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Onerepublic
Warszawa
Torwar
Sinatra With Matt Dusk
Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Hanna Banaszak Quartet
Tarnowskie Góry
Pałac W Rybnej
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Ewa Pobłocka
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Bartoszyce
Bartoszycki Dom Kultury
Simon & Garfunkel Story
Wrocław
Hala Orbita
Chór Polskiego Radia / Koncert Upamiętniający 10. Rocznicę Śmierci Henryka Mikołaja Góreckiego
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Old Breakout: Tribute To Nalepa
Poznań
Blue Note Jazz Club
Organek
Bielsko Biała
Bielskie Centrum Kultury
Pro8L3M
Kielce
Grand Music Club
The Simon & Garfunkel Story
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Michał Bajor
Kraków
Kijów Centrum
Ozzy Osbourne
Praga
O2 Arena
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Alessio Bax
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
[A] Koncert Kameralny Osobistość
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Simon & Garfunkel Story
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Koncert Symfoniczny 13.11.2020 G.19:30
Warszawa
Sala Koncertowa
Jerzy Małek
Poznań
Blue Note Jazz Club
Wspomnienie O Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree | Ostrów Wielkopolski – Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
Klub Stara Przepompownia
Kult
Gliwice
Arena Gliwice
The Gentlemen
Toruń
Arena Toruń
Organek
Katowice
Miasto Ogrodów
Sokół
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Pro8L3M
Kraków
Klub Studio
The Simon & Garfunkel Story
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
A2 | Bracia Figo Fagot
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Koncert Wiedeński - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Luis Fernando Perez
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Simon & Garfunkel Story
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Camerata Silesia / Muzyka Angielska – John Tavener, James Whitbourn
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Ørganek W Nowym Świecie
Katowice
Centrum Kultury Katowice Im. Krystyny Bochenek
Mikromusic "Kraksa"
Poznań
Kino Apollo
Stanisław Soyka
Gdynia
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Organek
Kraków
Nowohuckie Centrum Kultury
Sokół
Katowice
P23
Pro8L3M
Kraków
Klub Studio
Sanah
Łódź
Klub Wytwórnia
Artur Andrus I Jego Goście
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
Lubelska Federacja Bardów
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Poranne Koncerty Dla Dzieci 15.11.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Popołudniowe Koncerty Dla Dzieci 15.11.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Magia Radia / Sonos Kwartet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Artur Andrus I Jego Goście
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Irena Santor Diamentowy Jubileusz
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Nadzwyczajny Koncert „Jan Sebastian Bach – Wojciech Kilar” W Wykonaniu Krzysztofa I Jakuba Jakowiczów Oraz Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej
Warszawa
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
Piotr Bukartyk
Szamotuły
Kino Halszka
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Marina Kosterina
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Morrison Tres & Apostolis Anthimos – Muzyczne Show W Hołdzie Legendom Rocka Lat 60./70.
Poznań
Blue Note Jazz Club
Marcin Kydryński Prezentuje Siesta W Drodze / Richard Bona & Alfredo Rodriguez Band
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Karaś/Rogucki
Gdańsk
Stary Maneż
Sanah
Katowice
P23
Matt Dusk
Katowice
Nospr
Ghostemane
Kraków
Klub Kwadrat
Andrzej Piaseczny - The Best
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Genova & Dimitrov
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Andrzej Piaseczny - The Best
Warszawa
Teatr Muzyczny Roma
Scena Młodych / Marta Gębska / Grzegorz Skrobiński
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Dawid Podsiadło
Rybnik
Teatr Ziemi Rybnickiej
Dawid Podsiadło
Rybnik
Teatr Ziemi Rybnickiej
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Murad Huseynov
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Koncert Kameralny 17.11.2020 G.19:00
Warszawa
Sala Kameralna
Jazzklub / Jim Black’s Alasnoaxis
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Koncert Premierowy Płyty „Przyjaciele Na 20-Lecie Klubu Blue Note”: Wojtasik / Olejniczak / Możdżer / Kądziela / Barański / Allen
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Rybnik
Teatr Ziemi Rybnickiej
Dawid Podsiadło
Rybnik
Teatr Ziemi Rybnickiej
Matt Dusk
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Kuba Badach Oldschool
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
Gdańsk Lotos Siesta Festival - Richard Bona & Alfredo Rodriguez Feat. Pedrito Martinez
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Kuba Badach Oldschool
Katowice
Klub P23
Pink Floyd Live
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Nospr Kameralnie / Lachner, Krommer I Gounod
Katowice
Sala Kameralna Nospr
The Rumjacks + The Sandals | Poznań, 19.11.2020
Poznań
Klub U Bazyla
Ewa Uryga „Mahalia Jackson In Memorial”
Gliwice
Mok Gliwice - Scena Bojków
Marek Dyjak
Poznań
Blue Note Jazz Club
Perfect
Gdańsk
Ergo Arena
Kasia Kowalska
Szczecin
Netto Arena Szczecin
Pro8L3M
Łódź
Klub Wytwórnia
Krzysztof Zalewski
Warszawa
Klub Palladium
Krzysztof Zalewski
Warszawa
Klub Palladium
Lady Pank
Warszawa
Klub Stodoła
Ic3Peak | Wrocław
Wrocław
Akademia Club
Percival - Slavny Tur Iv
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Jonathan Plowright
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
[A] Koncert Symfoniczny Mistrz Smyczka
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Piramidy, „Wysocki, Okudżawa - Dwaj Najwięksi Bardowie Xx W.", Koncert, Trzecia Scena
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
The Rumjacks + Molly Malone's | Gdynia, 20.11.2020
Gdynia
Klub Muzyczny Ucho
Agnieszka Chylińska
Toruń
Arena Toruń
Kult
Świebodzice
Osir Świebodzice
Pro8L3M
Poznań
Tama
Andrea Bocelli
Kraków
Tauron Arena Kraków
Skunk Anansie
Warszawa
Progresja
Oki "77747 Playground"/ Zaklęte Rewiry, Wrocław
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Lista Śląskich Szlagierów
Ostrzeszów
Ock - Kino Piast Dost.
Najpiękniejsze Melodie Świata - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Prosimy Nie Wyrywać Foteli!
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Chłopcy Z Placu Broni
Szamotuły
Kino Halszka
Koncert Marek Dyjak
Gostyń
Gostyński Ośrodek Kultury
Zaduszki Jazzowe - Koncert New Bone Quintet
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
The Rumjacks + Molly Malone's | Warszawa, 21.11.2020
Warszawa
Klub Remont
Dawid Podsiadło
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Dawid Podsiadło
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Kult
Wrocław
Sala Audytoryjna Wck
Organek
Gdańsk
Klub B90
Skunk Anansie
Gdańsk
Stary Maneż
Ic3Peak | Warszawa
Warszawa
Proxima
Dżem
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Julia Marcell - "Skull Echo"
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Poranek Dla Małych Melomanów 22.11.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Kameralna
Popołudnie Dla Małych Melomanów 22.11.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Kameralna
Jesień Z Chopinem, Koncert Kameralny
Białystok
Foyer Opery I Filharmonii Podlaskiej
Andrzej Sikorowski & Maja Sikorowska - Koncert Jubileuszowy
Gdynia
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Recital Fortepianowy - Grigory Sokolov 22.11.2020 G. 19.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Wielka Cisza - Speaking Concert
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
The Rumjacks + The Sandals | Zabrze, 22.11.2020
Zabrze
Klub Muzyczny Ck Wiatrak
Hanna Banaszak
Poznań
Aula Artis
Anna Maria Jopek
Łódź
Klub Wytwórnia
Skunk Anansie
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Paweł Domagała
Toruń
Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Ic3Peak | Poznań
Poznań
U Bazyla
Koncert Ireny Santor - Jubileusz. Śpiewam, Czyli Jestem
Gostyń
Gostyński Ośrodek Kultury
Andrzej Sikorowski & Maja Sikorowska - Koncert Jubileuszowy
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
The Rumjacks | Kraków, 23.11.2020
Kraków
Klub Zaścianek
Kortez
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Sokół
Warszawa
Torwar
Scena Dla Muzyki Polskiej 24.11.2020 G.19:00
Warszawa
Sala Kameralna
Koncert Maleńczuk + Rhythm Section W Bydgoszczy, Organizator: Fundacja Love The Music
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
10 Tenorów
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Jazzklub / Dominik Wania
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Lao Che
Warszawa
Klub Stodoła
Dawid Podsiadło
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Dawid Podsiadło
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Kortez
Dębica
Dom Kultury Mors
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Warszawa
Dom Kultury Kadr
Cherry Lee Mewis & Krissy Matthews Band
Poznań
Blue Note Jazz Club
Lao Che
Warszawa
Klub Stodoła
Dawid Podsiadło
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Dawid Podsiadło
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Kortez
Dębica
Dom Kultury Mors
Pezet
Warszawa
Torwar
Pro8L3M
Gdańsk
Klub B90
Nospr Kameralnie / Schumann I Mendelssohn-Bartholdy
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Dorota Miśkiewicz I Henryk Miśkiewicz
Gliwice
Mok Gliwice - Scena Bojków
Lao Che
Warszawa
Klub Stodoła
Artur Rojek
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia
Pro8L3M
Gdańsk
Klub B90
"In Touch" Mendelssohn / Brahms
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Recital Kabaretowy Artura Andrusa
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
Mazowsze
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
15.Gdańska Jesień Pianistyczna- Piotr Pawlak
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
[A] Koncert Symfoniczny Podróże Romantyków
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Mendelssohn I Brahms Spadkobiercy Klasycyzmu
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Recital Kabaretowy Artura Andrusa
Wągrowiec
Duża Sala Kina - Miejski Dom Kultury W Wągrowcu
The Fruitcakes | Scena Na Piętrze | 27.10.20
Poznań
Scena Na Piętrze
Joanna Dudkowska Band Feat. Chuc Frazier
Poznań
Blue Note Jazz Club
Fatoumata Diawara W Gdańsku
Gdańsk
Klub Parlament
Lao Che
Warszawa
Klub Stodoła
Agnieszka Chylińska
Kraków
Tauron Arena Kraków
Kult
Kraków
Klub Studio
Organek
Gomunice
Klub Muzyczny Bogart
Havasi
Warszawa
Torwar
Havasi
Warszawa
Torwar
Retro Melodie ”Bursztyny. Mała Orkiestra Dancingowa” – Piotr Szczepanik
Szamotuły
Kino Halszka
Echo Rising Stars / Jess Gillam / James Baillieu
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Aukso Feat. L.u.c.
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Lao Che
Warszawa
Klub Stodoła
Kult
Katowice
Miasto Ogrodów
Paweł Domagała
Łódź
Klub Wytwórnia
Genesis
Londyn
The O2 Arena
Paweł Domagała - Wracaj Tour
Łódź
Klub Wytwórnia
Koncert Symfoniczny 29.11.2020 G. 18:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Michał Wiśniewski Akustycznie I – A Niech Gadają
Połaniec
Centrum Kultury I Sztuki
Organy+Upiór W Operze- Muzyczne Impresje Wśród Niemych Kadrów
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Anita Lipnicka Intymnie - 25 Lat
Poznań
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego
Fatoumata Diawara W Warszawie
Warszawa
Klub Niebo
Artur Rojek
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Pro8L3M
Warszawa
Torwar
Koncert Eleni - Największe Przeboje
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Michała Bajora "Kolor Cafe"
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Ania Karwan - Wszystko
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Warszawa
Hala Torwar
Jazzklub / Piotr Damasiewicz & Power Of Horns Ensemble
Katowice
Sala Kameralna Nospr
The Rumjacks + The Sandals | Zielona Góra, 01.12.2020
Zielona Góra
Piwnica Artystyczna Kawon
Tribute To Iron Maiden – Blood Brothers
Poznań
Blue Note Jazz Club
Kwiat Jabłoni
Gdańsk
Stary Maneż
Woodkid
Warszawa
Klub Stodoła
Carrantuohil, “W Irlandzkim Rytmie”, Koncert, Trzecia Scena
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
The Grand Beatbox Battle: World League 2020
Warszawa
Progresja
Nadzwyczajny Koncert „Antonio Vivaldi – Ennio Morricone” 60. Rocznica Pierwszego Solowego Recitalu Maestro Konstantego Andrzeja Kulki
Warszawa
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Pro8L3M
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Krzysztof Zalewski
Łódź
Klub Wytwórnia
Dżem
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
"In Touch" Händel
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
[A] Koncert Oratoryjny Quo Vadis
Białystok
Duża Scena Opery I Filharmonii Podlaskiej
Dżem
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Koncert Symfoniczny 4.12.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa
Muzyka Dawna / {Oh!} Orkiestra Historyczna / Martyna Pastuszka
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Martha High
Poznań
Blue Note Jazz Club
Krzysztof Zalewski
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Gregorian
Warszawa
Torwar
Dżem
Tarnów
Centrum Sztuki Mościce
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Majka Jeżowska
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Koncert Symfoniczny 5.12.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Graphotype, Zagłada
Szamotuły
Kino Halszka
"Róbmy Swoje" Z Piosenkami Wojciecha Młynarskiego
Łódź
Teatr Nowy Im. K. Dejmka - Duża Sala
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Thaiboy Digital
Warszawa
Hydrozagadka
Poranek Dla Małych Melomanów 6.12.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Kameralna
Popołudnie Dla Małych Melomanów 6.12.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Kameralna
Anioł, Diabeł I Śmierć Kolędują Na Dawną Nutę / – Staropolskie Świąteczne Obyczaje Z Kompanią Janusza Prusinowskiego
Katowice
Sala Kameralna Nospr
The Rocket Man - A Tribute To Sir Elton John
Wrocław
Hala Orbita
Edyta Geppert Z Zespołem Vasie - Jubileusz 35 Lat Pracy Artystycznej
Gdańsk
Stary Maneż
Kortez
Warszawa
Torwar
Sanah
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Gregorian
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
The Driver Era
Warszawa
Klub Palladium
Scena Młodych / Cracow Golden Quintet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Kwiat Jabłoni
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Kwiat Jabłoni
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska
Dawid Podsiadło
Warszawa
Torwar
Kortez
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Sanah
Kraków
Klub Studio
Koncert Chóralny 8.12.2020 G. 19.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Kwiat Jabłoni
Koszalin
Filharmonia Koszalińska
Kwiat Jabłoni
Koszalin
Filharmonia Koszalińska
Dawid Podsiadło
Warszawa
Torwar
Kortez
Bielsko Biała
Bielskie Centrum Kultury
Gregorian
Kraków
Tauron Arena Kraków
Piotr Cugowski
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Kwiat Jabłoni
Olsztyn
Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Kwiat Jabłoni
Olsztyn
Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Dawid Podsiadło
Warszawa
Torwar
Perfect
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Sanah
Poznań
Tama
Krzysztof Zalewski
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Michał Wiśniewski Akustycznie I – A Niech Gadają
Grajewo
Miejski Dom Kultury W Grajewie
Nospr Kameralnie / Beethoven, Mahler I Sznitke
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Cheap Tobacco
Poznań
Blue Note Jazz Club
Lao Che
Katowice
Mega Club
Sanah
Gdańsk
Stary Maneż
Krzysztof Zalewski
Gdańsk
Klub B90
[A] Koncert Kameralny Poeci Muzyki Kameralnej
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Mistrzowie Kameralistyki Beata Bilińska&Krakowski Kwintet Dęty
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Koncert Symfoniczny 11.12.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa
Paweł Wójcik I Tomasz Sarniak
Poznań
Blue Note Jazz Club
Lao Che
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Lao Che
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Organek
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Paweł Domagała
Warszawa
Białołęcki Ośrodek Kultury
Organek W Nowym Świecie
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Artur Andrus I Jego Goście
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Koncert Symfoniczny 12.12.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Raz Dwa Trzy Koncert Jubileuszowy: „30 Lat Jak Jeden Koncert…” / Nospr / Henryk Miśkiewicz / Thomas Celis Sanchez
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Camerata Silesia / Britten I Ešenvalds
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Kwiat Jabłoni
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Kwiat Jabłoni
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Gregorian
Gdańsk
Ergo Arena
Poranne Koncerty Dla Dzieci 13.12.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Popołudniowe Koncerty Dla Dzieci 13.12.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Mikromusic | Ostrów Wielkopolski – Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
Klub Stara Przepompownia
The Amy Winehouse Band Present Forever Amy
Gdańsk
Stary Maneż W Gdańsku
Kwiat Jabłoni
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Kwiat Jabłoni
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Doda Z Orkiestrą
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
The Amy Winehouse Band Present Forever Amy
Poznań
Klub Tama
Kortez
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Wtorki Na Fali
Gdańsk
Opera Bałtycka W Gdańsku
Jazzklub / Tomasz Chyła Quintet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
The Amy Winehouse Band Present Forever Amy
Łódź
Klub Wytwórnia
Sanah
Warszawa
Klub Palladium
Ice Classic 2020
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Kuba Badach Oldschool
Kraków
Klub Studio
The Amy Winehouse Band Present Forever Amy
Warszawa
Klub Progresja
I Koncert Kolędowy 16.12.2020 G. 19.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Nie Ma Jak U Mamy- Zbigniew Macias Na Dzień Matki
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Mazowsze. Kolędy
Łódź
Klub Wytwórnia
Witek Łukaszewski I Wojciech Hoffmann – Flamenco I Rock
Poznań
Blue Note Jazz Club
Po Mistrzowsku / Marc Coppey /Paul Laul
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Nospr Kameralnie / Onslow I Rheinberger
Katowice
Sala Kameralna Nospr
The Amy Winehouse Band Present Forever Amy
Kraków
Klub Studio
Kwiat Jabłoni
Kołobrzeg
Regionalne Centrum Kultury
Kwiat Jabłoni
Kołobrzeg
Regionalne Centrum Kultury
Krzysztof Zalewski
Kraków
Klub Studio
"In Touch" Anonim Polski / Mozart / Kolędy
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
[A] Oratorium Na Boże Narodzenie
Białystok
Sala Koncertowa Opery I Filharmonii Podlaskiej
Czerwony Tulipan - Koncert Jubileuszowy
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Zimowy
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Koncert Symfoniczny 18.12.2020 G. 19.30
Warszawa
Sala Koncertowa
Kwiat Jabłoni
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Kwiat Jabłoni
Szczecin
Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza
Organek
Konin
Epicentrum Kultury
Alosza Awdiejew. Ostatnia Trasa Koncertowa.
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
Koncert Symfoniczny 19.12.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Alosza Awdiejew - Ostatnia Trasa Koncertowa | Kraków
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Krzysztof Zalewski
Poznań
Mtp Hala Nr 3A
Poranne Koncerty Dla Dzieci 20.12.2020 G. 11:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Popołudniowe Koncerty Dla Dzieci 20.12.2020 G.14:00
Warszawa
Sala Koncertowa
Ii Koncert Kolędowy 20.12.2020 G. 18.00
Warszawa
Sala Koncertowa
Lady Pank - O Dwóch Takich, Co Ukradli Księżyc
Gdańsk
Stary Maneż
Koncert Kolędowy
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Najpiękniejsze Melodie Świata 2 -Klasycznie I Humorystycznie
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Przedpremierowy Koncert Sylwestrowy 2020
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Koncert Sylwestrowy 2020
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Koncert Sylwestrowy
Gdańsk
Opera Bałtycka W Gdańsku
Koncert Sylwestrowy 2020
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
12 Tenorów I Gwiazdy
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
12 Tenorów & Gwiazdy
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Jazzklub / Emil Miszk & The Sonic Syndicate
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Nospr Kameralnie / Grupa Dęta Blaszana Nospr
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Kwartet Śląski / Jumppanen Paavali / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Andrzej Sikorowski Z Zespołem. Jubileusz 70-Lecia.
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
Andrzej Sikorowski Z Zespołem. Jubileusz 70-Lecia.
Kraków
Ice Kraków Congress Centre (Sala Audytoryjna)
Jubileusz 70-Lecia | Andrzej Sikorowski Z Zespołem
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Jubileusz 70-Lecia | Andrzej Sikorowski Z Zespołem
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Tomatito & Nospr / Flamenco, Concierto De Aranjues - J.rodrigo
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Flanders Symphony Orchestra / Kristiina Poska / Josef Špaček
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Ethno Jazz Festival: Shabaka And The Ancestors
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Voo Voo
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Ragnar Olafsson | Wrocław
Wrocław
Stary Klasztor
Bal U Króla / Fractal Ensemble
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Po Mistrzowsku / Garrick Ohlsson
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Ragnar Olafsson | Poznań
Poznań
Meskalina
Jazzklub / Jazz Juniors Prezentuje
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Ethno Jazz Festival: Nigel Kennedy Plays Jimi Hendrix Feat. Mike Stern
Wrocław
Hala Stulecia
Strauss Gala & Świat Operetki
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Nospr Kameralnie / Rota, Strauss I Fétis
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Michał Wiśniewski Akustycznie I – A Niech Gadają
Sulechów
Sulechowski Dom Kultury
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Orkiestra Muzyki Nowej / Joanna Freszel / Wim Timmermans
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Camerata Silesia / Koncert Kolędowy
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Baranovski
Poznań
Klub Tama
Ghostemane
Warszawa
Progresja
Nospr Kameralnie / Mozart
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Koncert Marka Torzewskiego
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Koncert Symfoniczny - Młynarski Symfonicznie
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Echo Rising Stars / Vanessa Porter / Daniel Weingarten
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Aukso Feat. Maciej Obara & Dominik Wania
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Z Akordeonem Przez Świat - Koncert Marcina Snokowskiego
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Jazzklub / Joachim Kühn & Mateusz Smoczyński
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Paweł Domagała
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
Ryszard Rynkowski
Poznań
Aula Artis
Dire Straits Experience
Łódź
Klub Wytwórnia
Baranovski
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Kasia Kowalska Z Zespołem- 25 Lecie
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Lordi
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
Baranovski
Kraków
Klub Forty Kleparz
Dire Straits Experience
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Scena Młodych / Paweł Wojciechowski / Koncert Zwycięzców Iv I V Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych Atma
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Dire Straits Experience
Wrocław
Hala Stulecia
Koncert Akustyczny Michała Wiśniewskiego
Grójec
Grójecki Ośrodek Kultury
Yasmin Levy
Gdańsk
Stary Maneż
Kwiat Jabłoni
Warszawa
Klub Palladium
Kwiat Jabłoni
Warszawa
Klub Palladium
Dire Straits Experience
Lublin
Hala Globus
Asaf Avidan - Anagnorisis
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Łódź
Klub Scenografia
Nospr Kameralnie / Kwintet Dęty Blaszany Nospr
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Lao Che
Białystok
Zmiana Klimatu
Fisz Emade Tworzywo
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
Lao Che
Białystok
Zmiana Klimatu
Boris Brejcha
Warszawa
Global Expo
Lao Che
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Kasia Kowalska
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Fastlove, A Tribute To George Michael
Wrocław
Hala Orbita
Maleńczuk + "Rhythm Section"
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska (Duża Scena)
Forever Tango
Wrocław
Hala Orbita
Fastlove, A Tribute To George Michael
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Jazzklub / Kamil Piotrowicz Sextet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Fastlove, A Tribute To George Michael
Warszawa
Hala Torwar
Forever Tango
Warszawa
Hala Torwar
Fastlove, A Tribute To George Michael
Zielona Góra
Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Rekreacyjno-Sportowego
Forever Tango
Zielona Góra
Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Rekreacyjno-Sportowego
Fastlove, A Tribute To George Michael
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Lao Che
Gomunice
Klub Muzyczny Bogart
Artur Andrus I Jego Goście
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki (Sala Główna)
Kwartet Śląski / Krzysztof Książek / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Artur Andrus I Jego Goście
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Forever Tango
Poznań
Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Fastlove, A Tribute To George Michael
Szczecin
Netto Arena
The Australian Pink Floyd Show - All That You Feel
Wrocław
Hala Stulecia
Forever Tango
Koszalin
Hala Widowiskowo - Sportowa W Koszalinie
Harry Styles
Praga
O2 Arena
Men I Trust
Warszawa
Niebo
Harry Styles
Kraków
Tauron Arena Kraków
Nospr Kameralanie / Schubert I Głazunow
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Paweł Domagała
Radom
Radomska Orkiestra Kameralna
Fisz Emade Tworzywo
Kraków
Klub Studio
Tubis Trio // So Us - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Camerata Silesia / Vasks I Liszt
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Kasia Kowalska
Łódź
Klub Wytwórnia
Niedziela Z Beatboxem. Zooplan
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Miyagi
Warszawa
Progresja
The Music Of Ennio Morricone
Wrocław
Impart (Sala Teatralna)
Paweł Domagała
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka Im. Artura Malawskiego
Harry Styles
Hamburg
Barclaycard Arena
Voovoo
Gdańsk
Stary Maneż
Paweł Domagała
Opole
Centrum Wystawienno-Kongresowe
The Who
Dublin
3Arena
Kwiat Jabłoni
Kraków
Klub Studio
Paweł Domagała
Wrocław
Impart
Harry Styles
Berlin
Mercedes-Benz Arena
Aukso / Marek Moś / Krzysztof Penderecki I Johnny Greenwood
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Echo Rising Stars / Cristina Gómez Godoy / Sara Ferrández / Mario Häring
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Jazzklub / Jaimie Branch / Fly Or Die Ii: Bird Dogs Of Paradise
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Nospr Kameralnie / Zespół Waltorniowy Nospr
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Lao Che
Włocławek
Centrum Kultury Browar B
Michał Bajor - "Kolor Cafe. Przeboje Włoskie I Francuskie."
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Vandenberg + Support
Warszawa
Klub Proxima
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Piosenki Z Górnej Półki Osiecka, Młynarski, Przybora
Gorzów Wielkopolski
Filharmonia Gorzowska
Chór I Balet Piatnitsky - Moskwa
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Muzyka Dawna / Il Pomo D’oro / Francesco Corti / Jakub Józef Orliński
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Paweł Domagała
Zabrze
Dom Muzyki I Tańca
Michał Bajor - "Kolor Cafe. Przeboje Włoskie I Francuskie."
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Ethno Jazz Festival: Lizz Wright
Wrocław
Synagoga Pod Białym Bocianem
Orkiestra Muzyki Nowej / Alicja Molitorys
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Scena Młodych / Sinfonia Iuventus / Marek Wroniszewski / Piotr Baron
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
Wrocław
Akademica Club
Meute
Warszawa
Progresja
Lao Che
Łódź
Klub Wytwórnia
Paweł Domagała
Częstochowa
Filharmonia Częstochowska
Meute
Gdańsk
Klub B90
Raz Dwa Trzy - "30 Lat Jak Jeden Koncert..."
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Kwartet Śląski / Paweł Wakarecy / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
„Jak Brzmi Śląska Wiosna?"
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Jazzklub / Aga Derlak Quintet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
William Duvall
Warszawa
Klub Stodoła
Red Box
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Nospr Kameralnie / Feeria String Quartet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Po Mistrzowsku / Grigory Sokolov
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Camerata Silesia / Messiaen, Tabakiernik I Fauré
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Koncert Wiedeński
Otrębusy
Matecznik "Mazowsze"
Muzyka Dawna / Orchestra Of The Age Of Enlightenment / J. S. Bach / Pasja Według Św. Mateusza
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Paweł Domagała
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Dead Can Dance
Łódź
Atlas Arena
Paweł Domagała
Lublin
Centrum Spotkania Kultur
Mata
Warszawa
Klub Proxima
Hurts
Warszawa
Torwar
Jazzklub / Kasia Pietrzko Trio
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Six Pianos
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Kwiat Jabłoni
Toruń
Sala Koncertowa Ckk Jordanki
Hurts
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Paweł Domagała
Oświęcim
Oświęcimskie Centrum Kultury
Nospr Kameralnie / Koncert Grupy Fagotów Nospr
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Paweł Domagała
Sosnowiec
Muza - Sala Widowiskowo - Koncertowa
Distorted Club: Sega Bodega
Warszawa
Pogłos
Paweł Domagała
Warszawa
Klub Palladium
Dreamstate Europe 2020
Gliwice
Arena Gliwice
Koncert Laureatów, Plugawe Oko Poety
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Anita Lipnicka Intymnie - 25 Lat Na Scenie - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Po Mistrzowsku / Philharmonix / The Vienna Berlin Music Club
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Paweł Domagała
Warszawa
Klub Palladium
Scena Młodych / Neojiba Youth Symphony Orchestra / Ricardo Castro / Music From The Americas
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Lao Che
Płock
Pokis
Muzyka Dawna / Kammerorchester Basel / J. Haydn / Orlando Paladino
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Jazz Top W Blue Note: Jeremy Pelt Quintet
Poznań
Blue Note Jazz Club
Lao Che
Płock
Pokis
Paweł Domagała
Kraków
Klub Studio
Era Jazzu - Andrea Motis
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Paweł Domagała
Chełm
Chełmski Dom Kultury
Gdańsk Lotos Siesta Festival - Andrea Motis
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka
Wydarzenie Zewnętrzne - Recital Edyty Geppert - Koncert Na Bis
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
5 Seconds Of Summer
Berlin
Verti Music Hall Berlin
Yes
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Sevdaliza
Warszawa
Klub Stodoła
Yes
Warszawa
Klub Stodoła
Nospr Kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy I Brahms
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Metronomy
Poznań
Tama
Metronomy
Poznań
Tama
Metronomy
Warszawa
Progresja
5 Seconds Of Summer
Praga
O2 Universum
Clannad
Kraków
Klub Studio
Clannad
Kraków
Klub Studio
Nospr Kameralnie / Grieg I Musorgski
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Clannad
Warszawa
Klub Stodoła
Helloween
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Helloween
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Clannad
Warszawa
Klub Stodoła
Aukso Feat. Adam Pierończyk
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
5 Seconds Of Summer
Kraków
Tauron Arena Kraków
Ethno Jazz Festival: Amadou & Mariam And The Blind Boys Of Alabama
Wrocław
Synagoga Pod Białym Bocianem
„Powrót Do Źródła" / Sonia Brauhoff / Katarzyna Błaszczyńska
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Nick Cave & The Bad Seeds
Gliwice
Arena Gliwice
Scena Młodych / Koncert Laureatów Międzynarodowego Konkursu Duetów Z Harfą W Cieszynie
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Jazzklub / Konglomerat Big Band
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Celine Dion
Kraków
Tauron Arena Kraków
Andrzej Piaseczny - Koncert Akustyczny
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Celine Dion
Łódź
Atlas Arena
Muzyka Wielkich Miast
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Wrock For Freedom - 100 Lat Jp Ii: Arka Noego, Raz Dwa Trzy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.s.t.r.
Wrocław
Hala Stulecia
Marcin Wyrostek – Koncert Edukacyjny Dla Dzieci
Warszawa
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
Marcin Wyrostek – Jubileuszowy Koncert Galowy
Warszawa
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
Pentatonix
Warszawa
Torwar
Ethno Jazz Festival: Basia (Barbara Trzetrzelewska)
Wrocław
Impart (Sala Teatralna)
Sylwia Grzeszczak
Poznań
Skwer Play - Obok Stadionu Lech Poznań
Leszek Możdżer & Holland Baroque
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Edyta Geppert
Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Nadzwyczajny Koncert „Antonio Vivaldi – Ennio Morricone” 60. Rocznica Pierwszego Solowego Recitalu Maestro Konstantego Andrzeja Kulki
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Jazzklub / Shai Maestro Quartet
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Nospr Kameralnie / Strawiński
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Pat Metheny
Warszawa
Teatr Palladium
Pat Metheny
Warszawa
Teatr Palladium
Echo Rising Stars / Diana Tishchenko / Zoltán Fejérvári
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Beata I Bajm
Poznań
Skwer Play - Obok Stadionu Lech Poznań
Marcin Wyrostek / Dźwiękogród - Koncert Edukacyjny Dla Dzieci
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Drums Fusion 2020: Jojo Mayer & The Nerve
Bydgoszcz
Miejskie Centrum Kultury W Bydgoszczy - Kino Orzeł
Marcin Wyrostek / Galowy Koncert Jubileuszowy
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Korn
Warszawa
Torwar
Shortparis
Warszawa
Proxima
Ich Troje – Jubileusz 25-Lecie Ich Troje – 1995 – 2020
Płock
Amfiteatr - Płocki Ośrodek Kultury I Sztuki
Pat Metheny
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Pat Metheny
Bydgoszcz
Opera Nova
Orange Warsaw Festival 2021
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Orange Warsaw Festival 2021
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Dawid Podsiadło
Gdańsk
Stadion Energa Gdańsk
Pat Metheny
Sopot
Opera Leśna
Orange Warsaw Festival 2021
Warszawa
Wyścigi Konne Służewiec
Agnes Obel
Warszawa
Progresja
Kwartet Śląski / Marek Czech / Piotr Sałajczyk / Mozart Wśród Olbrzymów
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Pat Metheny W Sopocie
Sopot
Opera Leśna
Agnes Obel
Warszawa
Klub Palladium
Agnes Obel
Gdańsk
Stary Maneż
Jazzklub / Daniel Herskedal Trio
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Billy Talent
Kraków
Klub Studio
Foreigner
Katowice
Spodek
Foreigner
Katowice
Spodek
Iron Maiden
Warszawa
Pge Narodowy
Dawid Podsiadło
Chorzów
Stadion Śląski
Kiss
Łódź
Atlas Arena
Po Mistrzowsku / Les Vents Français
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Orkiestra Muzyki Nowej / Agata Zubel / Rafał Zambrzycki / Małgorzata Walentynowicz
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Scena Młodych / Koncert Uczestników Programu Akademia Nospr
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Iron Maiden
Praga
Sinobo Stadium
André Rieu
Gdańsk
Ergo Arena
Of Monsters And Men
Warszawa
Klub Stodoła
André Rieu
Łódź
Atlas Arena
Nospr Kameralnie / Mozart, Boccherini I Britten
Katowice
Sala Kameralna Nospr
André Rieu
Gliwice
Arena Gliwice
Dawid Podsiadło
Wrocław
Stadion Wrocław
André Rieu
Kraków
Tauron Arena Kraków
Steel Panther
Kraków
Klub Studio
Orchestre De Paris / Michael Tilson Thomas / Renaud Capuçon
Katowice
Sala Koncertowa Nospr
Kings Of Leon
Wrocław
Stadion Wrocław
Alicia Keys
Kraków
Tauron Arena Kraków
Nospr Kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy I Messiaen
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Halfway Festival, Karnet Dwudniowy, 25.06.2021-26.06.2021
Białystok
Amfiteatr Opery I Filharmonii Podlaskiej
Metal Hammer Festival 2021: Deftones
Katowice
Spodek
Camerata Silesia / Wielcy Emigranci
Katowice
Sala Kameralna Nospr
Steel Panther
Warszawa
Progresja
Steel Panther
Warszawa
Progresja
Iron Maiden
Berlin
Waldbühne Berlin
Steel Panther
Kraków
Klub Kwadrat
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Bilet Otwarty Do Filharmonii Łódzkiej
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Open'er Festival 2021
Gdynia
Lotnisko Babie Doły-Kosakowo
Nh1 Tour 2020 Leo Rojas Band Koncert Live
Sopot
Opera Leśna
Aerosmith
Kraków
Tauron Arena Kraków
Aerosmith
Praga
O2 Arena
Ultra Europe 2021
Split
Poljud Stadium
Castle Party Festival 2021
Bolków
Zamek Bolków
Il Volo
Łódź
Atlas Arena
Ich Troje – Koncert Premierowy Nowego Albumu – „10 Przykazań, Czyli Projekt X”
Sopot
Opera Leśna Sopot
Koncert Premierowy Nowego Albumu Ich Troje „10 Przykazań, Czyli Projekt X”
Sopot
Opera Leśna
Branford Marsalis Quartet W Gdańsku
Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka
Colours Of Ostrava
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Colours Of Ostrava
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Colours Of Ostrava
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Colours Of Ostrava
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Colours Of Ostrava
Ostrawa
Dolni Oblast Vitkovice
Rammstein
Warszawa
Pge Narodowy
Alt-J
Warszawa
Centrum Expo Xxi, Hala Nr 4
Fat Freddy’s Drop
Warszawa
Progresja
Sztywny Pal Azji - Online Vod
- Transmisja Online
Transmisja Online
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Pearl Jam
Kraków
Tauron Arena Kraków
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Sting
Warszawa
Pge Narodowy
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Pearl Jam
Praga
O2 Arena
Lady Gaga
Paryż
Stade De France
Ladies’ Jazz Festival
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej
Ladies’ Jazz Festival - Tanita Tikaram
Gdynia
Teatr Muzyczny Im. Danuty Baduszkowej W Gdyni
Audioriver Festival 2021
Płock
Plaża Nad Wisłą
Slipknot
Gdańsk
Ergo Arena
Off Festival Katowice 2021
Katowice
Dolina Trzech Stawów
Off Festival Katowice 2021
Katowice
Dolina Trzech Stawów
Off Festival Katowice 2021
Katowice
Dolina Trzech Stawów
Off Festival Katowice 2021
Katowice
Dolina Trzech Stawów
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Fest Festival 2021
Chorzów
Park Śląski
Bon Iver
Warszawa
Park Sowińskiego
Kraków Live Festival 2021
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Kraków Live Festival 2021
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Salt Wave Festival
Jastarnia
Lotnisko Jastarnia
Salt Wave Festival
Jastarnia
Lotnisko Jastarnia
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Andrea Bocelli
Warszawa
Pge Narodowy
Kraków Live Festival 2021
Kraków
Lotnisko - Muzeum Lotnictwa
Salt Wave Festival
Jastarnia
Lotnisko Jastarnia
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Wisłoujście 2021
Gdańsk
Twierdza Wisłoujście
Ich Troje – Jubileusz 25-Lecie Ich Troje – 1995 – 2020
Olsztyn
Amfiteatr Im. Czesława Niemena W Olsztynie
Transmission Festival 2021
Praga
O2 Arena
Within Temptation
Gliwice
Arena Gliwice
Roztańczony Pge Narodowy
Warszawa
Pge Narodowy
Deep Purple - Live In Concert
Łódź
Atlas Arena
Arena - Piekary Śląskie, 13 Października 2021 | Poznań, 14 Października 2021
Piekary Śląskie
Ośrodek Kultury Andaluzja
Fish
Gdańsk
Stary Maneż
Fish
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
Fish
Wrocław
A2 (Centrum Koncertowe)
Arena - Piekary Śląskie, 13 Października 2021 | Poznań, 14 Października 2021
Poznań
Klub U Bazyla
The Herbaliser
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Fish
Bydgoszcz
Artego Arena
Fish
Kraków
Klub Studio
Fish
Kraków
Klub Studio
Fish
Warszawa
Progresja
Kayah & Goran Bregovic
Katowice
Spodek
Kayah & Goran Bregovic
Gdańsk
Ergo Arena
Kayah & Goran Bregovic
Warszawa
Torwar
Faun
Warszawa
Proxima
Wardruna
Warszawa
Klub Palladium
Wardruna
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Wardruna
Poznań
Sala Ziemi, Mtp
Simply Red
Łódź
Atlas Arena
Fish
Gdańsk
Stary Maneż
Il Divo
Kraków
Tauron Arena Kraków
Era Jazzu - Kandace Springs
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
The Neighbourhood
Kraków
Klub Studio
The Neighbourhood
Kraków
Klub Studio
The Neighbourhood
Warszawa
Torwar
Koncert Wiedeński Z Klasą I Humorem - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Koncert Muzyki Przedwojennej
Łódź
Sala Koncertowa Filh. Łódź
Koncert Wiedeński Z Klasą I Humorem - Wydarzenie Zewnętrzne
Wałbrzych
Filharmonia Sudecka W Wałbrzychu
Beth Hart Solo
Warszawa
Spodek
Beth Hart
Warszawa
Torwar
Beth Hart
Warszawa
Torwar
Jubileusz 70-Lecia | Andrzej Sikorowski Z Zespołem
Kraków
Ice Kraków Congress Centre
Orcheston - Gromee Z Orkiestrą Symfoniczną
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Trwa ładowanie zdjęć