Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zapoznaj się z Polityką cookies. Dowiedz się więcej o ciasteczkach.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kayah & Bregovic
Strona główna » Redakcja NetFan.pl
Redakcja NetFan.pl

Adres redakcji: NetFan.pl 40-843 Katowice ul.Ossowskiego 34/9
NIP: 634-235-02-78 Regon: 240676332 ISSN: 1898-1194

Redaktor naczelny
Sebastian Płatek
E-mail: redakcja@netfan.pl
Gadu-Gadu: 1080539
Zastępca Redaktora naczelnego
Kamil Mroziński
E-mail: kmroz@netfan.pl
Gadu-Gadu: 1320887
Szef Działu Foto
Bartosz Janiczek
E-mail: b.janiczek@netfan.pl
Gadu-Gadu: 35976732
Fotoreporter
Aleksandra Twardowska
E-mail: atwardowska@netfan.pl
Fotoreporter
Anna Ślęzak
E-mail: aslezak@netfan.pl
Specjalista ds. serwisów społecznościowych
Ewa Tarapata
E-mail: ewa.tarapata@netfan.pl
Fotoreporter
Ada Kopeć-Pawlikowska
E-mail: ada@netfan.pl
Fotoreporter
Sobiesław Pawlikowski
E-mail: s.pawlikowski@netfan.pl
Redaktor - Dział zapowiedzi i nowości wydawniczych
Sandra Jędrowiak
E-mail: sandra.jedrowiak@netfan.pl
Fotoreporter
Bartosz Kowal
E-mail: bartosz.kowal@netfan.pl
Fotoreporter
Michał Wende
E-mail: michal.wende@netfan.pl
Redaktor - Dział prasowy
Renata Wilczura
E-mail: renata.wilczura@netfan.pl


Stażyści

Recenzent
Mariusz Pyka
E-mail: mariusz.pyka@netfan.pl
Fotoreporter
Krystian Niedbał
E-mail: krystian.niedbal@netfan.pl
 
Bilety w NetFan.pl!
Konkursy
LemON - TU
The Chainsmokers - Memories Do Not Open
Anna Wyszkoni - Jestem Tu Nowa
Here On Earth - In Ellipsis
2 Cellos - Score
Partnerzy serwisu
Universal Music PolskaSony MusicMy MusicWarner Music PolandMagic RecordsSP RecordsMJMMystic ProductionMTJ
LUNAMetal Mind ProductionsSTX JamboreeBox MusicIron MediaTop 80Kinoteatr RialtoGliwicki Teatr MuzycznyAgora S.A
TicketProInterTicketBilety24Biletomat.plBiletin
O Firmie | Redakcja | Polityka prywatności | Patronat medialny | Bannery NetFan.pl | Dołącz do nas | RSS
Facebook NetFan.pl  NetFan TV  Nasza Klasa Twitter
Zawarte na stronie materiały podlegają polityce ochrony prywatności.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez Użytkowników.
Twórcy witryny: Sebastian Płatek & Piotr Strzępka
Wszelkie prawa zastrzeżone Serwis muzyczny NetFan.pl 2003-2017 ®