Daria ze Śląska premierowo w Warszawie!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Daria ze Śląska premierowo w Warszawie!
 fot. mat. prasowe spontanproductions.com

Miała zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło jej już najlepiej, zrezygnowała i została historykiem. Nie lubi wielkich miast i tłumów. Mówi, że gdyby nie śpiewała, pisałaby teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jest ufna, cierpi na niezdecydowanie, a w smutku czuje się najbezpieczniej.

Daria ze Śląska 26 maja wystąpi w klubie Niebo w Warszawie. Na żywo wykona nie tylko materiał z nagrodzonej dwoma Fryderykami płyty Tu Była (Album Roku Indie Pop, Debiut Roku) ale także utwory z zapowiedzianego na maj nowego albumu Darii. Warszawskie wydarzenie jest częścią trwającej właśnie „Pierwszej trasy” Darii. Ale od
pierwszego koncertu jaki miał miejsce również w Warszawie (Praga Centrum) wiele się zmieniło - oprócz wspomnianych Fryderyków czy wyraźnego rozpędu jakiego nabrała kariera Darii, artystka zdążyła przygotować drugi solowy krążek. Jednym z promujących go singli jest zaplanowany na najbliższe dni „Mainstream", którego produkcją oprócz Żeni Szadziula znanego z jej pierwszej płyty zajął się Czarny HiFi.

Obok znakomitego zespołu Darii w składzie Michał Jastrzębski (Lao Che), Tomek Kasiukiewicz (m.in. Artur Rojek, Mela Koteluk), Żenia Szadziul (Dr. Misio) podczas warszawskiego koncertu artystce towarzyszyć będą na scenie goście, szczegóły pojawią się wkrótce na stronie wydarzenia.

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 02.04.2024   spontanproductions.com   fot. mat. prasowe

"Dark Side of the Moon" nowy utwór od BBX

Wytwórnia On-U Sound Adriana Sherwooda na festiwalu Wschód Kultury - Inne Brzmienia 2024!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć