"Dark Side of the Moon" nowy utwór od BBX

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Dark Side of the Moon nowy utwór od BBX
 fot. mat. prasowe pm7.pl

BBX już wielokrotnie udowodnił swoje niezwykłe wyczucie muzyczne i zdolność do tworzenia hitów, zaprosił do współpracy artystów, z którymi ma już na koncie udane projekty. Kari B współpracowała z nim przy remake'ach utworów "U Came" (Kim Wilde) oraz "Self Controle" (Laura Branigan). Tony T, znany m.in. z sukcesów w projekcie R.I.O. oraz singla "Crazy", ponownie łączy siły z BBX, tworząc niepowtarzalne połączenie rapu i elektronicznych brzmień.

BBX, laureat złotych i platynowych płyt przyznawanych przez ZPAV, odpowiedzialny jest za takie przeboje jak "Making Luv", "Sweet Love", "Kieliszki", "ESSA" (wraz z Jackiem Stachurskim), "Rock Me Out" czy "How We Go" (z BENNY G). Jego nowy singiel "Dark Side of the Moon" to obietnica rozgrzewających rytmów, wzbogaconych o egzotyczny kubański wokal w wykonaniu Eddy Aguero.

"Dark Side of the Moon" jest już dostępne w najlepszych sklepach muzycznych i na platformach streamingowych. BBX zapowiada również premierę „ekscytującego teledysku” na przełomie stycznia i lutego, który ma zawierać elementy stworzone przy wykorzystaniu kontrowersyjnej technologii AI, co budzi wielkie zainteresowanie w środowisku muzycznym.

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 02.04.2024   pm7.pl   fot. mat. prasowe

"Wszystkie" dziewczyny z dzieciństwa Ignacego Puśledzkiego. Były raper śpiewa o mediach społecznościowych.

Daria ze Śląska premierowo w Warszawie!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć