Zara Larsson zapowiada świąteczną EP-kę

Ten tekst przeczytasz w ok. 3 minuty
Zara Larsson zapowiada świąteczną EP-kę
 fot. mat. prasowe sonymusic.pl

Niezaprzeczalny fenomen popu, Zara Larsson, zapowiada swoją pierwszą świąteczną EP-kę „Honor the Light”, której premiera zaplanowana jest na 1 grudnia! Wydawnictwo promują dwa nowe single „Memory Lane” i „Winter Song”.

Każdy utwór z jej nadchodzącej świątecznej kolekcji nawiązuje do innego aspektu sezonu. Projekt odegra kluczową rolę podczas jej nadchodzących świątecznych występów 8 i 9 grudnia w Sztokholmie oraz 16 grudnia w Skellefetea. „Memory Lane” i „Winter Song” to dopiero przedsmak tego, co nas czeka – EP-ka obejmie bowiem dwa utwory w ojczystym języku Zary.

Zara odnosi właśnie ogromny sukces dzięki „On My Love” we współpracy z Davidem Guettą. Przygotowuje się także do wydania czwartego albumu studyjnego – album zatytułowany „Venus” ukaże się już 9 lutego 2024 roku. Niedawno artystka zapowiedziała trasę koncertową, w ramach której 7 marca wystąpi na warszawskim Torwarze.

Wydanie EP-ki „Honor The Light” będzie zwieńczeniem jej znakomitego roku. Skandynawska gwiazda popu spędziła całe lato w trasie, a jej singiel „Can’t Tame Her” wciąż odnosi sukcesy. Utwór utrzymywał się na brytyjskiej liście Top 40 przez ponad 16 tygodni, osiągnął 3. miejsce na iTunes i 1. miejsce w amerykańskim radiu dance. To pierwsze wydawnictwo Larsson pod skrzydłami własnej wytwórni Sommer House. 25-latka przejęła kontrolę nad całą swoją dyskografią, a latem wydała „End of Time” – poruszający obraz spotkania z młodszą wersją siebie.

Dwa miesiące temu jej ostatni singiel z Davidem Guettą „On My Love” został uznany przez Dance Radio za najlepszy debiut roku. Zaledwie cztery tygodnie później piosenka osiągnęła 1. miejsce na listach przebojów, co czyni ją najlepiej sprzedającym się utworem tanecznym w kraju. W obliczu oszałamiającej lawiny hitów i planów na nadchodzący rok, Zara znalazła jednak czas, aby uczynić święta jeszcze bardziej wyjątkowymi dzięki EP-ce „Honor the Light”.

Lista utworów „Honor The Light”:

1. Memory Lane
2. Winter Song
3. Silent Night
4. Light A Candle
5. Tänd Ett Ljus
6. Sankta Lucia

Wszystkie kobiety mają supermoce – Zara wykorzystuje własne do popychania muzyki pop do przodu w kierunku równouprawnienia, jednocześnie nagrywając przebojowe utwory i pobijając kolejne rekordy. Jej debiutancki album „So Good” to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda odtworzeń. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy „Never Forget You”, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel „Lush Life", „Ain’t My Fault” oraz kawałek „Ruin My Life”, który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak: Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.

Podczas lockdownu Zara dała wirtualny występ na platformie Roblox oraz była prezenterką viralowego programu na żywo we współpracy z Ikeą z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W ciągu ostatniego roku powróciła do prawdziwego świata: udała się w wyprzedaną trasę po Europie (Poster Girl), nagrała hit we współpracy z Alesso („Words”, uznany przez Billboard za jedno z najlepszych wydawnictw dance 2022 roku) i w końcu powróciła z „Can’t Tame Her”, a następnie wydała „End Of Time” i „On My Love” zapowiadające jej trzeci album. Artystka zapowiedziała niedawno swój aktorski debiut – w 2024 roku zobaczymy ją w filmie Netflixa „A Part Of You”. 

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 24.11.2023   sonymusic.pl   fot. mat. prasowe

André 3000 debiutuje z solowym albumem

Switch Disco powraca z nowym tanecznym hitem

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć