„Czy to nadal Ty?” pyta NoVela… i zapowiada album

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
„Czy to nadal Ty?” pyta NoVela… i zapowiada album
 fot. mat. prasowe akademiamm.pl

Kolejny z serii świetnych singli zespołu NoVela „Czy to nadal Ty?”, do którego został nakręcony intrygujący teledysk, w końcu zapowiada cały album zespołu, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu!Zespół NoVela namieszał już trochę w mediach muzycznych… oczywiście za sprawą wcześniejszych, bardzo dobrych utworów. Teraz serwują nam kolejny, „Czy to nadal Ty?”.

Dosyć osobisty tekst i jego znaczenie tłumaczy wokalistka i autorka tekstu, Dominika Dmowska:

Temat traktuje o relacji człowieka z jego domem, miejscem pochodzenia. Na tę relację, wspomnienia wpływa wiele czynników. Dom jest tutaj personifikowany. Dodaje po chwili: Oczywiście tekst jest skonstruowany w taki sposób, by dawał możliwości interpretacyjne słuchaczom.

Powstał do niego bardzo dobrze zrealizowany – zarówno pod kątem technicznym jak i artystycznym videoclip. Tu również pytamy Dominikę o koncepcję na niego: Jeśli chodzi o teledyski, zawsze mamy jakieś pomysły i je przedstawiamy. Mniej lub bardziej są wykorzystywane, oczywiście wizja jako taka i wykonanie leży po stronie ekipy. W przypadku "Czy to nadal Ty?" zależało nam na pokazaniu innego klimatu niż w poprzednich dwóch klipach - chcieliśmy nieco podkręcić obraz, dać coś bardziej dynamicznego i atrakcyjnego dla widza, zwłaszcza, że piosenka ma szybkie tempo. Nam zależało na elemencie tańca, więc się pojawił. Chcieliśmy też pokazać się jako zespół). Reszta to zamysł reżysera, a my potraktowaliśmy to jako zadanie.

„Czy to nadal Ty?” to nie koniec rewelacji od NoVeli. Już 28 maja premierę mieć będzie, zarówno w serwisach streamingowych, jak i w wersji fizycznej album „39:54”. Jak przedstawia się całość i do kogo jest skierowana ich muzyka. Oczywiście trzeba poczekać te dwa tygodnie, ale Dominika Dmowska i tu wizję zespołu w tym temacie:  Wedle statystyk zespołu NoVela słuchają ludzie po trzydziestce ;) Ale nie tylko, także zarówno ta piosenka, jak i cała twórczość naszego zespołu dedykowana jest w zasadzie każdemu - każdy znajdzie tam coś dla siebie…
Dlatego mocno zachęcamy do sprawdzenia social media NoVeli, zwłaszcza, że będą teraz mocno promować swoją muzykę oraz zapowiadają promowanie jej na koncertach.

 

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 13.05.2021   akademiamm.pl   fot. mat. prasowe

Szczyl jako kurier w klipie do najnowszego singla “Anastazja”

Ochman prezentuje trzeci singiel „Wspomnienie”

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć