Paulo Londra z Travisem Barkerem w nowej wersji "Nublado"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Paulo Londra z Travisem Barkerem w nowej wersji Nublado
 fot. mat. prasowe warnermusic.pl

Paulo Londra, który już ugruntował swoją pozycję jako jeden z kluczowych przedstawicieli sceny Latin urban, nawiązał współpracę z rozchwytywanym muzykiem i producentem Travisem Barkerem. Efektem kooperacji jest nowa wersja hitu rapera, "Nublado",
 
Nowa wersja utworu "Nublado", wyprodukowanego przez Federico Vindvera, potwierdza muzyczną wszechstronność argentyńskiego supergwiazdora. Artysta wciąż zaskakuje swoją globalną publiczność i przemysł muzyczny, wydając kolejne przebojowe piosenki. Tym razem połączył siły z rozpoznawalnym pod każdą szerokością geograficzną Travisem Barkerem, który oryginalnie dał się poznać dzięki mistrzowskiej grze na perkusji w rockowym zespole Blink-182.

Wzbogacona perkusyjnym akompaniamentem Travisa Barkera piosenka opowiada o uczuciach, jakie towarzyszą człowiekowi, gdy nagle kończy się związek pełen zawirowań, ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że to mogła być najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić. Ten utwór to zaraźliwy i odświeżający punk rock, który z pewnością dotrze do wszystkich zakątków świata.

Do współpracy Paula i Travisa doszło po serii przebojowych wydawnictw Argentyńczyka, w tym "A Veces" z udziałem Feida. Oparty na klasycznym reggaetonowy bicie singiel z mocnymi elementami perkusyjnymi, podkreślającymi historyczną unię między Argentyną a Kolumbią, ma już blisko 32 miliony streamów. Wcześniej ukazał się "Party En El Barrio" z Dukim - epicki numer o dwóch przyjaciołach z Argentyny, a jeszcze wcześniej Londra wydał reggaetonowy przebój "Julieta" oraz przekraczający granice gatunku hit "Noche de Novela" z Edem Sheeranem.

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 23.11.2022   warnermusic.pl   fot. mat. prasowe

Będzie głośno! Dominika Plonka - koncert na żywo w Czwórce

"Wybacz mi" – Magda Adamek z nowym, wyjątkowym singlem!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć