Debiutancka EPka Mylesa Smitha już dostępna!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Debiutancka EPka Mylesa Smitha już dostępna!
 fot. mat. prasowe sonymusic.pl

Z ponad 135 milionami streamów na koncie Myles Smith, piosenkarz i autor tekstów oraz fenomenalny fenomen DIY, wydał dziś swoją debiutancką EPkę „You Promised Me A Lifetime”.

Urodzony w Luton Myles, od dziewiątego roku życia grający na gitarze, jest twórcą hitów streamingowych „Solo” i „My Home”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wywołał duże zainteresownie po tym, jak wypuścił szereg oryginalnych utworów i urzekających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddana baza fanów szybko się rozrosła:  135 milionów streamów, ponad 600 tys. obserwujących na Instagramie, 6,3 mln miesięcznie słuchaczy w Spotify i prawie 850 tys. obserwujących na TikToku.

Myles tak powiedział o swojej debiutanckiej EPce: „Tytuł ten reprezentuje głębokie, a jednocześnie neutralne stwierdzenie, które zyskuje znaczenie z perspektywy osoby, która je czyta. Wykorzystałem w tych utworach historie własne i otaczających mnie osób. Tak naprawdę są to też historie i podróże tych, którzy mnie słuchają. Te piosenki ożywają, w zależności od tego, gdzie jesteś w życiu i co czujesz. Mam nadzieję, że moja muzyka da słuchaczom przestrzeń do odblokowania własnych przeżyć i znaczeń”.

Myles jest tuż po swojej pierwszej wyprzedanej trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii, UE i USA, podczas której armia fanów śpiewała każde słowo i każdą piosenkę. Wiosną artysta przyjedzie do Polski. Już 27 maja zagra w warszawskiej Hydrozagadce. 

 

REKLAMA
Tool News

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 29.03.2024   sonymusic.pl   fot. mat. prasowe

Enrique Iglesias kończy karierę albumem "Final (Vol. 2)"

Oli i jego "Jedno życie" – premiera singla!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć