MENT – prezentuje okołowalentynkowy lovesong "Oszaleję", z gościnnym udziałem Julii Wieniawy

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
MENT – prezentuje okołowalentynkowy lovesong Oszaleję, z gościnnym udziałem Julii Wieniawy
 fot. mat. prasowe sonymusic.pl

Kamil Kraszewski, znany w środowisku jako MENT - to polski producent muzyczny, dj i promotor. Najnowszy singiel zapowiada jego debiutancki album, o którym zdradzimy więcej już wkrótce.

MENT trafił do czołówki twórców polskiej sceny hip-hopowej za czasów dawnej formacji Rasmentalism, którą współtworzył. Od 2012 roku jest też znany szerokiej publiczności jako połowa duetu producencko-djskiego Flirtini. Kolektyw wydał aż cztery albumy zatytułowane “Heartbreaks and Promises”, gdzie do współpracy zaproszono blisko kilkudziesięciu artystów.

We współpracy przy tych projektach ma na swoim koncie liczne kooperacje z artystami, takimi jak m.in.: Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Taco Hemingway, Mrozu, Otsochodzi, Pezet, Rosalie i wielu innych.

Piosenka to pierwszy singiel z mojej producenckiej płyty. Niezmiernie się z tego faktu cieszę, bo przeszedłem przez ostatnie 2-3 lata przez wiele plansz, nie zawsze przyjemnych. Ale (chyba) jestem już w tej właściwej.

MENT i Julia Wieniawa połączyli już siły przy okazji singla "What's Your Feeling", który odniósł międzynarodowy sukces, trafiając nie tylko do polskich rozgłośni radiowych, ale też do zagranicznych stacji.

Tym razem w towarzystwie Julii Wieniawy, która została okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, serwuje utwór „Oszaleję”. Piosenka oddaje charakter nieuchwytnej, niezdecydowanej, stojącej w miejscu, miłości. Pierwszy singiel z jego nadchodzącej płyty to ukłon w stronę sensualnej mieszanki popu na pograniczu współczesnego r&b.  

Klimat piosenki dodatkowo podbija teledysk, który jest już dostępny na YouTube. Klip powstał we współpracy z reżyserem Marccelo Gąską, twórca stworzył w nim świat pełen abstrakcyjnych kształtów, ciekawych kompozycji i nasyconych kolorów. W każdej scenie można zanurzyć się w pulpicie nostalgii, które przypominają o charakterystycznych dla lat 80’90’ animacjach.
 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 09.02.2024   sonymusic.pl   fot. mat. prasowe

Błażej Król świętuje swoje urodziny nowym singlem!

Kacper Blonsky rozpoczyna walentynki z nowym, lovesongowym singlem

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć