FOTORELACJA

Mech - Zaduszki w Old Timers Garage - fotorelacja

2 listopada w katowickim klubie Old Timers Garage wystąpiła grupa Mech. Tym razem, w ramach wydarzenia odbyły się "Wybory Miss&Mister BABA JAGA". Wyboru dokonał Maciek Januszko. Na koncert, specjalnie z USA, przyjechał legendarny muzyk Robert Millord Milewski - współzałożyciel zespołu MECH. Będzie to pierwszy od 25 lat wspólny występ Maćka Januszko i Roberta Milewskiego. Robert Milewski grał na klawiszach i był wokalistą na dwóch płytach długogrających - Bluffmania i Tasmania (obie 1983) oraz na kilku singlach i serii nagrań dla radia w 1989r. Mech powstał w 1977r w Warszawie. Początkowo działał w składzie: Maciej Januszko, Robert Milewski, Janusz Lakomiec, Krzysztof Fijałkowski, Adam Lewandowski, Andrzej NOwicki, Janusz Domański.

Obecnie zespół powraca z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza "Kosy" Kosińskiego, w składzie: Maciej Januszko, Piotr DZIKI Chancewicz, Krzysztł Najman, Piotr Pawłowski. Jesienią 2005 roku nagrywa muzykę do gry PAINKILLER i płytę "MECH" na której można usłyszeć kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe niezwykle dynamiczne, utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka.

W 2012 roku nagrali płytę ZWO - czwarty studyjny album, na którym znalazły się takie utwory jak m.in. Witam Panie, Twój morderca. Jedyna zmiana w składzie zespołu - na basie zawitał Tomasz Solnica.

Trwa ładowanie zdjęć