FOTORELACJA

Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia ikonicznego albumu „Miłość w czasach popkultury” - fotorelacja

Koncert zespołu Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia albumu „Miłość w czasach popkultury” był wyjątkowym wydarzeniem, które odbyło się 15 marca 2024 roku w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Atmosfera tego wieczoru była niesamowita - kameralne grono fanów zespołu zgromadziło się w pełnej sali, a bilety na koncert wyprzedały się w mgnieniu oka.

Myslovitz zaprezentował na scenie pełen przekrój swojej twórczości, grając zarówno utwory ze swojego kultowego albumu, jak i inne przeboje znane z lat swojej działalności. Ich energia, pasja i zaangażowanie w muzykę momentalnie przeniosły widzów w świat ich tekstów, w których przeplatają się emocje, refleksje i uczucia.

Wydawało się, że zespół był w doskonałej formie - każda nuta była zagrana z precyzją i pasją, a głos Mateusza Parzymięso wzruszał i poruszał do głębi serca. Myslovitz potrafił stworzyć magiczną aurę wokół siebie, która sprawiła, że publiczność była wręcz zahipnotyzowana ich muzyką.

Koncert Myslovitz był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych - zarówno dla długoletnich fanów zespołu, jak i dla tych, którzy mieli okazję go zobaczyć po raz pierwszy. To było nie tylko święto muzyki, ale także święto uczuć i wspólnego przeżywania emocji przez wszystkich obecnych.

Jubileuszowy koncert Myslovitz na 25-lecie albumu „Miłość w czasach popkultury” był niezwykłym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję być jego częścią, a wszystko to za sprawą prefekcyjnej organizacji Adria-art.pl.

Dzięki zespołowi Myslovitz mogliśmy przeżyć magiczne chwile muzyki i zgłębić emocje, które towarzyszą nam każdego dnia.

Trwa ładowanie zdjęć