NOWA PŁYTA

Judas Priest - A Touch Of Evil - Live

Twórcy jednej z najlepiej ocenianych metalowych płyt live wszechczasów ('Unleashed in the East’ z 1979 roku), Judas Priest powracają z nowym albumem koncerowym. Album ‘A Touch of Evil: Live’ bedzie miał swoja premierę 13 lipca 2009 roku i składać się będzie z wykonań live najpopularnijszych utworów JP z ostatnich albumów: “Riding on the Wind”, “Beyond the Realms of Death”, “Dissident Aggressor”, “A Touch of Evil”, “Eat Me Alive” czy zamykający całość “Painkiller”. Na płycie po raz pierwszy znalazły się też utwory z ostatniej płyty studyjnej ‘Nostradamus’ (“Death” and “Prophecy”).

Utwory nagrane zostały przez Martina Walkera i Briana Thorene podczas tras koncertowych z lat 2005 i 2008. Nad całością czuwał Tom Allom, który wcześniej wyprodukował jedne z najsłynniejszych płyt Judasów: ‘Unleashed in the East’, ‘British Steel’ i ‘Screaming for Vengeance’ - dzięki którym zespół stał się nie tylko żywa legendą heavy metalu, ale i jednym z najważniejszych przedstawicieli rocka w ogóle.

Jak słuchać na ‘A Touch of Evil: Live’, Judas Priest niezależnie od upływu lat pozostają jednym z najważniejszych bandów, który obowiązkowo trzeba zobaczyć w akcji. Albo usłyszeć.

1. Judas Rising
2. Hellrider
3. Between The Hammer & The Anvil
4. Riding On The Wind
5. Death
6. Beyond The Realms Of Death
7. Dissident Aggressor
8. A Touch Of Evil
9. Eat Me Alive
10. Prophecy
11. Painkiller

Trwa ładowanie zdjęć