PATRONAT MEDIALNY

Letnie Granie: Madame Jean Pierre

KONCERT
Kolejny koncert z serii Letniego Grania odbędzie się już 3 sierpnia. O godzinie 19:30 na Mikołowskim rynku zawita Madame Jean Pierre! Są to przyjaciele - Joanna Markowska i Maciej Muszyński. Jej ciemny wokal i głęboki ton jego gitary definiują ich brzmienie.

Swoją muzykę określają mianem warm jazzu, który rozumieją poprzez pełne ciepła i emocji kompozycje oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje. Inspirowani jazzem nowoczesnym nie rezygnują z formy jaką jest piosenka opatrzona ważnym tekstem. Za rytm i pulsację odpowiadają docenieni: Jędrzej Łaciak (bas aksutyczny) i Bartek Staromiejski (perkusja).

Swoje pierwsze kompozycje zawarli na nastrojowym albumie „LETE” (2016r.) będącym podsumowaniem ich pierwszych lat działalności. Kolejna płyta na ich koncie to singiel „My self love” – wyraźnie klarujący kierunek ich muzyki.

Przedsmak ich twórczości można znaleźć na Facebooku oraz You Tube. Warto jednak przekonać się o tym talencie na własnej skórze. Wakacyjny piątkowy wieczór na świeżym powietrzu przy tak obiecującym zespole. Czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Zapraszamy na Letnie Granie z Madame Jean Pierre.
Trwa ładowanie zdjęć