Scena kultowego jazzowego klubu Jassmine na Great September w Łodzi

Ten tekst przeczytasz w ok. 2 minuty
Scena kultowego jazzowego klubu Jassmine na Great September w Łodzi
 fot. mat. prasowe greatseptember.pl

Warszawski klub Jassmine to muzyczna perła, która oczarowała miłośników muzyki i, mimo jedynie niespełna czteroletniej historii, zdążyła zaznaczyć swoje miejsce na światowej scenie muzycznej, dzięki zapadającym w pamięć bookingom i niezapomnianym wydarzeniom. Kameralna przestrzeń z nienaganną akustyką sprzyja budowaniu więzi między wykonawcami, a ich widownią. Prezentując nie tylko jazz, ale też neo soul, R'n'B, rap i alternatywę, klub stworzył wokół siebie dużą grupę fanów, a jednym z jego flagowych cykli jest Jazz Cats, którego gospodarzem jest saksofonista i twórca projektu Hoshii, Kuba Więcek.

Jazz Cats odbywa się w formule jam session miksując standardy z improwizacją pod kuratelą jednego z najzdolniejszych polskich jazzmanów. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony publiczności, jak i samych muzyków.

13 września zobaczymy Jazz Cats w festiwalowej odsłonie podczas Great September – jako The Greatest Jazz Cats in Łódź. Scena Jassmine będzie grać we wnętrzach łódzkiego Grand Hotelu – kultowego miejsca, funkcjonującego nieprzerwanie od 1887 roku. Program Great September Showcase Festival & Conference rośnie tym samym o kolejny mocny punkt.

Specjalny plakat na tę okazję przygotowali wspólnie Dawid Ryski, Paweł Swanski i Witek Gretzyngier, line-up zostanie ogłoszony już niebawem.

Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki! Wejdź do specjalnej strefy pod Sceną Główną mBank/ Mastercard

Kortez, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni i inne polskie gwiazdy wystąpią w tym roku na Scenie Głównej mBank/Mastercard festiwalu Great September w Łodzi. Dodatkowo, posiadacze karnetów będą mogli wejść do specjalnej strefy, pozwalającej na jeszcze lepsze przeżywanie koncertów.

Główna scena, której mBank i Mastercard patronują już po raz trzeci, w tym roku będzie częściowo otwarta. Wstęp na nią będą mieli wszyscy chętni do sprawdzenia, jak na żywo brzmi najnowsza płyta jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów; Otsochodzi. Albo jak w wydaniu koncertowym sprawdza się Kortez, na którego występy często trudno zdobyć bilety. Posiadacze karnetów na Great September Showcase Festival & Conference otrzymają dodatkowo możliwość wejścia do strefy ustawionej najbliżej Sceny Głównej mBank/Mastercard, pozwalającej na jeszcze lepszy odbiór wszystkich zaplanowanych na niej występów.

Z Łodzi na legendarną scenę Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej

mop, który debiutował na pierwszej edycji Great September oraz Pola Chobot & Adam Baran, których mogliście oglądać w Łodzi w ubiegłym roku, wystąpili podczas specjalnego koncertu zorganizowanego wspólnie z radiową Trójką. Musimy powtórzyć to za rok...

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 10.07.2024   greatseptember.pl   fot. mat. prasowe

Plenerowa audycja radiowej Dwójki z podnóża Gór Stołowych

Organek - "Ocali nas miłość" - zapowiedź wersji winylowej albumu

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć