Klaudia Borejko przytula każdą smutną duszę w nowej piosence "budzę się"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Klaudia Borejko przytula każdą smutną duszę w nowej piosence budzę się
 fot. mat. prasowe akademiamm.pl

Songwriterka, wokalistka i aktorka Klaudia Borejko konsekwentnie i z konceptem kontynuuje wydawniczą ofensywę zapoczątkowaną już w tym roku. Kolejnym singlem jest przepiękny i metafizyczny „budzę się”.

Autorka bardzo emocjonalnie podchodzi do swoich tekstów i ich znaczenia. Tak wypowiada się o tym najnowszym:  Utwór "budzę się" może wydawać się bardzo prostą piosenką, ale nie jest to piosenka o przyrodzie. Jest dla mnie niezwykle ważny i niesie za sobą istotny przekaz. Piszę w nim o przebudzeniu, o docenieniu życia i małych rzeczy na nowo.  Chciałabym każdego dnia uczyć się doceniać piękno wokół - rodzinę, przyjaciół, przyrodę.

Myślę, że jest to niezwykle ważne, a często w obliczu smutku i natłoku spraw wokół, zapominamy o tym ile piękna nas otacza. W nawiązaniu do albumu - "budzę się" jest o pewnym poranku w którym uświadamiam sobie, że zdrowieję i że mam po co żyć.

Ten symboliczny i metaforyczny opis bardzo zachęca do sprawdzenia… Klaudia Borejko, tradycyjnie już, przy produkcji współpracowała z Mayą Wasserman. Efektu możecie słuchać na wszystkich platformach streamingowych.

 

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 09.07.2024   akademiamm.pl   fot. mat. prasowe

"Prorok fortepianu" na jedynym koncercie w Polsce!

Scena kultowego jazzowego klubu Jassmine na festiwalu Great September w Łodzi

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć