"Prorok fortepianu" na jedynym koncercie w Polsce!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Prorok fortepianu na jedynym koncercie w Polsce!
 fot. mat. prasowe Inf. prasowa

Lubomyr Melnyk, jeden z najbardziej ekscytujących pianistów naszych czasów wraca do Polski! Artysta wystąpi 20 listopada w Warszawskim klubie Niebo.

Pomimo swojego wieku, nieustannie potrafi zachwycić magiczną atmosferą, którą wydobywa z fortepianu. NIKT na świecie nie potrafi grać jego utworów koncertowych, są one poza zasięgiem wszystkich innych muzyków. Artysta jest pionierem Continuous Piano Music, innowacyjnego sposobu gry, który stanowi kamień milowy w historii tego instrumentu. Jego niesamowita szybkość i technika pozwala mu wydobyć niemalże elektroniczne dźwięki z fortepianu.

Jak sam twierdzi, jego styl wymaga elementów sztuk walki, jak Tai Chi czy Kung Fu. Od lat oddaje się dążeniu do doskonałości, przez co zyskał przydomek "Proroka fortepianu". Lubomyr ma na swoim koncie ponad 20 albumów, z czego "The Song Of Galadriel" trafił na listę 10 najważniejszych wydawnictw w historii wg. nowojorskiego Stereo Review Magazine. Jesteśmy pewni, że to będzie koncert, który zapamiętasz na długo!

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 09.07.2024   Inf. prasowa   fot. mat. prasowe

Agnostic Front z nowojorską krwią w Krakowie!

Klaudia Borejko przytula każdą smutną duszę w nowej piosence "budzę się"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć