Spacer Po Warszawie –Robert Cichy I Goście

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Spacer Po Warszawie –Robert Cichy I Goście
 fot. mat. prasowe nck.pl

Spacer po Warszawie to projekt muzyczny powstały dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Roberta Cichego oraz zaproszonych przez niego gości. Album składa się z dziesięciu utworów, napisanych i wykonanych przez wybitnych artystów, takich jak Ania Dąbrowska, Robert Gawliński, Natalia Nykiel, Baranovski, Kev Fox, Piotr Zioła, Karolina Czarnecka, Barbara Wrońska, Magda Dubrowska i Ugorna.

Artyści, będący współautorami utworów, poprzez słowa i dźwięki ukazują współczesne oblicze Warszawy z indywidualnej i subiektywnej perspektywy. W swoich muzycznych opowieściach dzielą się osobistymi doświadczeniami i wspomnieniami związanymi z warszawskimi ulicami. Każdy utwór został nazwany na cześć jednej ze stołecznych ulic, tworząc tym samym trasę szczególnego spaceru po Warszawie. Projekt ten nie tylko składa hołd dla miasta, lecz także dla jego mieszkańców, którzy wiążą z Warszawą swoje życie, niezależnie od tego, czy mieszkają w niej od pokoleń, czy przyjeżdżają tu na krótsze lub dłuższe okresy. Za koncepcję artystyczną, kompozycję i produkcję muzyczną odpowiada Robert Cichy.

Premiera albumu zaplanowana jest na 12 lipca. Projekt będzie można również zobaczyć i posłuchać na żywo 17 lipca w studio im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz na antenie Trójki, a 23 sierpnia także podczas warszawskiej odsłony Męskiego Grania. 


 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 08.07.2024   nck.pl   fot. mat. prasowe

KAZIK I KWARTET PROFORMA - NOWA PŁYTA: "PO MOIM TRUPIE"! TO OSTATNIA SZANSA NA ZAMÓWIENIE!

Agnostic Front z nowojorską krwią w Krakowie!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć