Franek Warzywa i Młody Budda ogłaszają jesienną trasę!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Franek Warzywa i Młody Budda ogłaszają jesienną trasę!
 fot. mat. prasowe fource.pl

Po wyprzedanym koncercie premierowym nie mogło być inaczej: Franek Warzywa i Młody Budda ruszają w trasę po Polsce z materiałem ze świeżo wydanego “Komputer EP”. Jesienią będzie można zobaczyć ich w największych miastach Polski oraz na wyjątkowym zakończeniu trasy w listopadzie, gdzie nie zabraknie gości i wszelkiego rodzaju niespodzianek.

Franek Warzywa i Młody Budda to Wasze ulubiony warzywny boysband. Jedzenie warzyw, chodzenie do szkoły, życie pozaziemskie i zdrowy styl życia. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzyczkę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Hyperpop, jazz, post-punk czy techno: każdy znajdzie coś dla siebie pod warunkiem, że jest entuzjastą dobrej i zdrowej zabawy, bo jej nigdy nie brakuje.

Na kolejnej już „Komputer EP” artyści przewrotnie konfrontują świat warzyw z dystopijnymi wizjami świata zdominowanego przez technologię, w rytm inspiracji zaczerpniętych prosto z literatury i filmów science fiction. Ekscentryczny duet znów zaskoczy mnogością nawiązań muzycznych i nietypowych połączeń gatunkowych, z których dali się poznać na ,,Wykopki EP”, tym razem tworząc pod silnym wpływem muzyki elektronicznej i kultury Japonii. Kochają swoje komputery (nawet jeśli się psują i przejmują nasze życie), ale najbardziej kochają występować na żywo! Będziecie tańczyć, będziecie śpiewać, będziecie krzyczeć, będziecie się śmiać, a po wszystkim pójdziecie kupić warzywa!

Plan trasy:

22.10.2024 - Łącznik, Wrocław
23.10.2024 - Piąty Dom, Katowice
24.10.2024 - Poczta Główna, Kraków
26.10.2024 - Schron, Poznań
27.10.2024 - Drizzly Grizzly, Gdańsk
9.11.2024 - finał trasy, TBA

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 11.06.2024   fource.pl   fot. mat. prasowe

Keaton Henson wydał nowy album

Halina Mlynkova przedstawia teledysk "Czy to już?"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć