Berre z singlem "Break ‘Em All"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Berre z singlem Break ‘Em All
 fot. mat. prasowe universalmusic.pl

Berre podzielił się ze słuchaczami nowym singlem. „Break ‘Em All” to pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu artysty. Balladowa piosenka sprawi, że serca słuchaczy będą tęsknić za tym, by byli kochani tak bardzo, jak na to zasługują. Berre wykonywał już „Break ‘Em All” podczas swoich występów, a fani z miejsca pokochali ten utwór.

– „Break ‘Em All” zagłębia się w złożoność miłości, pokazując, że z jednej strony jest niesamowita, ale z drugiej trudna. Piosenka wyraża głębokie zaangażowanie w związek, nawet jeśli jest to sprzeczne z naszymi własnymi przekonaniami. To szczera refleksja na temat radości i bycia zakochanym – wyjaśnia artysta.

Berre zapowiedział swój debiutancki album „I’ll Call You Then I’m Home” podczas pierwszego wyprzedanego koncertu w brukselskim AB. Wydawnictwo ukaże się 27 września. Latem artysta pojawi się w wielu programach telewizyjnych, w których będzie promował materiał. Berre wystąpi w tym roku po raz pierwszy na głównej scenie festiwalu Pukkelpop.

23-letni Berre Vandenbussche zaczął nagrywać covery piosenek swoich idoli w garażu i na parkingu nieopodal domu rodziców. Jego poruszające interpretacje światowych hitów szybko zostały zauważone, a przeróbka wykonywanego pierwotnie przez Freyę Ridings „Lost Without You” stała się wiralem na TikToku, uzyskując 10 mln wyświetleń.

W maju 2022 r. Berre wydał swój pierwszy singiel „Say My Name”, który z miejsca stał się hitem, docierając na sam szczyt belgijskiego zestawienia Airplay, lądując na 4. miejscu listy najpopularniejszych singli w tym kraju i zdobywając tam platynową płytę. Kolejne piosenki – mające status złotych płyt w Belgii „Better Off Alone” i „Thrill Of It All” – pozwoliły zapoznać się z wyjątkowym głosem artysty. „Thrill Of It All” uplasowała się na 4. pozycji belgijskiej listy przebojów i była pierwszą piosenką młodego twórcy, którą notowano w Niemczech, a także w Czechach, gdzie znalazła się na 12. miejscu. Singiel był emitowany na antenach radiowych we Francji, Holandii i Polsce.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 10.06.2024   universalmusic.pl   fot. mat. prasowe

Ariana Grande z klipem do "the boy is mine"

remme prezentuje singiel "don’t forget about me"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć