Nadlatują "Pelikany"! Nowy singiel 8 Lat w Tybecie

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Nadlatują Pelikany! Nowy singiel 8 Lat w Tybecie
 fot. Bogusław Dziadzia e-muzyka.pl

Rockowy zespół ze Śląska Cieszyńskiego odkrywa kolejny utwór z nowego albumu. Pelikany to trzeci singiel z płyty zapowiadanej na początek 2025 roku.

8 Lat w Tybecie już na początku swojej kariery zanotowali sukces pierwszą płytą „Betonu nie spalą”, która spotkała się z ciepłym przyjęciem i była nominowana to tytułu „Płyty Rocku” przez Antyradio. Zespół regularnie pojawia się na scenach – zarówno tych klubowych, jak i na letnich wydarzeniach plenerowych, często w towarzystwie gwiazd największego formatu.

Nowy album zespołu, który ukaże się na początku 2025 roku zapowiada singiel „Pelikany”. W dzisiejszym świecie trudno wyobrazić sobie życie bez social mediów, a lajki stały się wyznacznikiem ważności. Przeglądając media społecznościowe, nie sposób nie zauważyć wszechobecnego kultu idealnego ciała i wyglądu. I o tym właśnie są „Pelikany”. Pojęcie piękna jest względne – nie pozwólmy sobie narzucić jak mamy wyglądać! Zapominamy, że prawdziwe piękno tkwi w autentyczności i indywidualności, a nie w sztucznie wykreowanym wizerunku.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 10.06.2024   e-muzyka.pl   fot. Bogusław Dziadzia

SZUMY polecają "Oranżadę w proszku"!

Gracie Abrams z wyczekiwanym od siedmiu lat singlem "Close To You"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć