BRIT FLOYD w Polsce!

Ten tekst przeczytasz w ok. 3 minuty
BRIT FLOYD w Polsce!
 fot. mat. prasowe livenation.pl

Brit Floyd powracają na scenę w 2024 roku z P·U·L·S·E, największą i najbardziej spektakularną trasą koncertową w historii, będącą uczczeniem i wiernym odtworzeniem ostatniej trasy koncertowej Pink Floyd Division Bell. Produkcję dopełni oszałamiający pokaz laserów i świateł, kultowy okrągły ekran, nadmuchiwane elementy scenografii i przedstawienia teatralne. Ponad dwu i półgodzinny występ zawiera klasyczne utwory ze wspaniałego katalogu albumów Pink Floyd, w tym „Dark Side of the Moon”, „The Wall”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „The Division Bell”, „Meddle” i wiele innych. W 1994 roku trasa Division Bell Tour była najbardziej dochodową trasą koncertową w historii muzyki rockowej, w ramach której zespół zagrał dla ponad 5 milionów ludzi w 68 miastach. Dzięki niej Pink Floyd zostali okrzyknięci jednym z najbardziej wpływowych zespołów rockowych w historii. Grupa wystąpi 7 listopada w krakowskiej ICE Kraków.

Muzycy wychodząc na scenę koncentrują się na tym, aby wykonać nuta po nucie wszystkie klasyczne utwory Pink Floyd, które publiczność na całym świecie pokochała i szanowała na przestrzeni lat. W skład zespołu wchodzi  długoletni gitarzysta/wokalista i dyrektor muzyczny Damian Darlington, który brał udział już w ponad 2500 koncertach z muzyką Pink Floyd.

Do grupy należą także: Ian Cattell, Edo Scordo, zwyciężczyni kanadyjskiego Idola Eva Avila i wielu innych wspaniałych artystów, którzy dołączyli do Brit Floyd w ciągu ostatniej dekady. Zespół Brit Floyd zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie (od chwili premiery w Liverpoolu w Anglii w styczniu 2011 r.), wyprzedał bilety na trasy koncertowe w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Dał koncerty w najwspanialszych obiektach kultury na świecie, m.in. takich jak: prestiżowa londyńska Royal Albert Hall, inspirujący amfiteatr Red Rocks w Denver w Kolorado, historyczny teatr grecki w Los Angeles oraz „The Showplace of the Nation” w nowojorskiej Radio City Music Hall na Manhattanie. Koncerty Brit Floyd stały się fenomenem i są powszechnie uważane za największy na świecie rockowy hołd! 

Brit Floyd's VIP M&G Soundcheck Experience.

W dniu koncertu o godzinie 17:00 w ICE Kraków, każda osoba posiadająca pakiet Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience otrzyma specjalną akredytację. Na gości będączekały atrakcje takie jak: pamiątkowa smycz czy możliwość przejrzenia wszystkich gadżetów z trasy koncertowej. Będzie też okazja porozmawiać z członkami ekipy przed koncertem. Następnie, posiadacze biletów VIP zostaną zaproszeni przez managera trasy koncertowej Brit Floyd na widownię, aby posłuchać próby dźwięku. Artyści Brit Floyd zagrają m.in. dwa kultowe utwory Pink Floyd, które nie zostaną zaprezentowane podczas koncertu. Następnie zespół zejdzie ze sceny do zaproszonych gości, by ich bliżej poznać, porozmawiać, podpisać gadżety oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Fani Brit Floyd mogą spodziewać się niezapomnianego przeżycia!

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 12 czerwca o godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 13 czerwca o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 14 czerwca o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 10.06.2024   livenation.pl   fot. mat. prasowe

Nora Fatehi celebruje kulturową różnorodność Posłuchaj singla "Nora"

GONG – Kavus Torabi zaprasza na polskie koncerty

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć