Polaczek z singlem "Lekcja PO"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Polaczek z singlem Lekcja PO
 fot. mat. prasowe Inf. prasowa

"Lekcja PO” to opowieść o czasach, gdy życie było pełne wyzwań, a my jako małolaty, stawialiśmy czoła każdemu z nich.  W tekście piosenki, Polaczek, snuje opowieść o ludziach rocznika 70 - 75, o czasach dorastania pełnych niezwykłych doświadczeń i chwil, które kształtowały ich życie. Przeplatając wspomnienia z obrazami codzienności, ukazują nie tylko klimat tamtych czasów, ale także uczucia i emocje, które towarzyszyły im w każdym kroku. Piosenka porusza tematy takie jak przyjaźń, marzenia, oraz pragnienie kolorowego życia w szarych realiach PRL. "Lekcja po 75" to nie tylko singel, to opowieść o ich drodze, o tym, jak stali  się tym, kim są dzisiaj.

Muzykę skomponował Rafał Matuszak (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL) Czyli jasne jest, że podstawę utworu stanowi solidna linia basu. Aby zabrać słuchacza w odpowiednia czasoprzestrzeń w warstwie muzycznej pojawiają się 8 bitowe akcenty od NICKTSOUND. Niewątpliwą niespodzianką jest także fakt, iż w zaproponowaliśmy słuchaczom również miks w systemie Dolby Atmos.

„Niech ten singiel będzie dla słuchaczy podróżą w czasie, momentem refleksji nad przeszłością, ale także inspiracją do czerpania radości z każdego dnia. Bo choć nie zawsze mamy tego świadomość, żyjemy w bardzo kolorowych czasach.
Już niedługo będziecie mogli posłuchać naszego najnowszego utworu na wszystkich platformach streamingowych. Śledźcie nas, bo wielu z was, chcąc czy nie, jest częścią tej historii.”

 

author

Adam Dobrzyński

Dziennikarz, Recenzent
 adam.dobrzynski@polskieradio.pl

 22.05.2024   Inf. prasowa   fot. mat. prasowe

Brodka, Margaret i Rosalie. Błyszczą we wspólnym singlu i zapraszają na Babie Lato!

"Your Hateful Melody" nowy singiel Iżola zapowiadający nowy album

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć