David Kushner z premierowym singlem "Hero"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
David Kushner z premierowym singlem Hero
 fot. mat. prasowe universalmusic.pl

Nagradzany platynowymi płytami folk popowy wokalista i songwriter David Kushner wydał nowy singiel. „Hero” ukazało się nakładem Miserable Man Music.

– „Hero” to opowieść o akceptacji bólu swojego wewnętrznego dziecka – mówi Kushner. Piosenka jest przejmującą refleksją dotyczącą relacji międzyludzkich, eksplorującą osobistą narrację przezwyciężania zawirowań w związku. Utwór oddaje surowe emocje i uniwersalną prawdę o tym, że relacje ewoluują. Artysta przedstawił opowieść o bohaterach i złoczyńcach z różnych perspektyw. 

Piosenka trafiła do sieci wraz ze zrealizowanym w charakterystycznym dla Kushnera, filmowym stylu teledyskiem. Klip uzupełnia narrację liryczną, ukazując artystę wchodzącego w interakcję Davida z jego wersjami siebie z dzieciństwa i ponownie przeżywającego traumę z przeszłości. W teledysku Kushner zdaje się akceptować blizny, które ukształtowały jego relację z własną przeszłością. Przesłanie klipu skupia się na tym, że dzieci, którymi kiedyś byliśmy, żyją w nas, ale nie jesteśmy przez nie definiowani.

„Hero” miało swoją premierę na antenach MTV Live, MTVU, MTV Biggest Pop i w globalnej sieci kanałów MTV, a także na billboardach Paramount na Times Square.

Premierze nowego singla towarzyszyło ogłoszenie trasy koncertowej Davida po Ameryce Północnej. Artysta rozpocznie ją zaplanowanym na 9 września występem w Portland, za zakończy 23 listopada w Oakland. Sprzedaż biletów ruszy 17 maja. Rozpiskę koncertów można znaleźć na oficjalnej strony Kushnera. Jeszcze przed rozpoczęciem tournée David pojawi się na kilku ważnych festiwalach, m.in. na Boston Calling, Bonnaroo, a także w Reading i Leeds, na kultowej parze angielskich imprez muzycznych.

David pochodzi z przedmieść Chicago, obecnie mieszka w Los Angeles. W 2022 r. jego utwory „Miserable Man” i „Mr. Forgettable” stały się dużymi hitami. Obie piosenki znalazły się na debiutanckiej EP-ce „Footprints I Found”. Muzyk bez trudu przyciągnął zagorzałych fanów już na wczesnym etapie swojej kariery. Nie potrzebował nawet 12 miesięcy, aby zgromadzić ponad 700 mln streamów. Przełomem w jego karierze była wyczekiwana przez fanów piosenka „Daylight”. Dzięki jej sukcesowi David ma dziś ponad 1,5 mld streamów, z czego ponad miliard na samym Spotify.

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 15.05.2024   universalmusic.pl   fot. mat. prasowe

HBO zapowiada koncerty "GAGA CHROMATICA BALL" Premiera już 25 maja na HBO i platformie Max!

TikTokowy viral "Tshwala Bam" w remixie Burna Boya

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć