Slimane na koncercie w Polsce

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Slimane na koncercie w Polsce
 fot. mat. prasowe universalmusic.pl

Po spektakularnym występie na Eurowizji, artysta zapowiada pierwszą światową trasę, w ramach której pojawi się także w Polsce. Francuska publiczność zdążyła już doskonale go poznać. Występ na Eurowizji pozwoli artyście wypłynąć na szerokie wody. W przyszłym roku Slimane zagra swoją pierwszą światową trasę, w ramach której oprócz europejskich krajów odwiedzi także USA i Kanadę. W rozpisce nie mogło zabraknąć Polski. 4 lutego 2025 artysta wystąpi w warszawskiej Stodole. Bilety są już dostępne.

„Mon amour” jest wielkim sukcesem artysty. Slimane pobił tym utworem rekord we Francji, uzyskując w ciągu jednej doby ponad 1,8 mln streamów na Spotify.

W 2016 r. Slimane został wygrał piątą edycję francuskiego „The Voice”. Od tego czasu jego kariera nabrała rozpędu. Utwory artysty przekroczyły 2 mld streamów, na jego koncie pojawił się szereg wyróżnień: pięć statuetek NRJ Music Awards, nagroda Victoire de la Musique, a w tym roku możliwość reprezentowania Francji podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Slimane zaczynał od występów w paryskich barach, a teraz gra wyprzedane halowe trasy koncertowe we Francji. Fani i dziennikarze są przekonaniu, że kariera po prostu była mu przeznaczona. Sukces artysty jest wypadkową jego wytrwałości, talentu i pasji. Będąc na scenie, Slimane za każdym razem pokazuje siłę, wrażliwość i miłość.

Ten wyjątkowy wokalista i songwriter nawiązał nierozerwalną i emocjonalną więź z publicznością. 11 maja zaprowadziła go ona do Malmö w Szwecji, gdzie reprezentował Francję w Konkursie Piosenki Eurowizji ze swoim europejskim bangerem „Mon amour”. Porywający występ pozwolił mu zająć bardzo wysokie, czwarte miejsce.

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 15.05.2024   universalmusic.pl   fot. mat. prasowe

"Mind Games" Johna Lennona doczeka się imponującej reedycji

ÁSDÍS prezentuje nowy singiel "Flashback"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć