Gree razem z Pezetem. Posłuchaj "Czego chcę"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Gree razem z Pezetem. Posłuchaj Czego chcę
 fot. mat. prasowe spontanproductions.com

W sieci pojawił sie nowy numer Gosi Romanowskiej występującej pod pseudonimem Gree. W utworze „Czego chcę?”, który stylistycznie balansuje między rozmarzonym popem i r’n’b,  gościnnie pojawia się Pezet.

Współpraca z Pezetem to dla mnie nie tylko wyjątkowa przyjemność, ale też zaszczyt. Działamy razem już jakiś czas. Zagraliśmy wspólnie sporo koncertów, a dodatkowo nagrywałam różnego rodzaju wokale do jego projektów (np. „Dom nad wodą”). Jestem bardzo podekscytowana i wdzięczna, że przyjął propozycję dogrania się do mojego numeru. Nikogo innego nie wyobrażałam sobie w tym utworze i chyba miałam racje, bo Pezet idealnie wpasował się w klimat i kontekst mojej muzyki, ale także wniosł do niej coś wyjątkowego, coś co tylko on potrafi dać  - mówi Gree.

Refleksyjny utwór „Czego chcę?” opowiada o wielu znakach zapytania, które pojawiają się w życiu, w relacjach, ale także o wątpliwościach, co do samych siebie. Numer, który wyprodukował Mateusz Hulbój, dostępny jest po linkiem: https://youtu.be/6KqhOdfJX2s?si=u2KIXiUwgOJoSZbb

Gree czyli Gosia Romanowska, jest wokalistką, autorką muzyki oraz tekstów, przedstawicielką „pokolenia Z” polskiej sceny muzycznej. Śpiewa w klimacie R&B, chillu i popu, a w jej ostatnich numerach zaczął pojawiać się również rap. Konertowała z Pezetem i Smolik/Kev Fox. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem.

 

REKLAMA
Tool News

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 15.05.2024   spontanproductions.com   fot. mat. prasowe

Obywatel Jazz - koncert upamiętniający Republikę i Grzegorza Ciechowskiego

IKSY zapraszają na ul. Miłą

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć