NOWE BRZMIENIE ULICZNEJ MUZYKI. "KAWA" OD DANCI JUŻ W SERWISACH

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
NOWE BRZMIENIE ULICZNEJ MUZYKI. KAWA OD DANCI JUŻ W SERWISACH
 fot. mat. prasowe universalmusic.pl

DANCI, uliczny poeta dźwięków, wznosi się ponad szarą rzeczywistość miasta, rozbrzmiewając swoimi melodią i słowami w najbardziej nieprawdopodobnych zakątkach miasta. Z wyłącznie gitarą w dłoniach, głosem pełnym emocji oraz futerałem jako swoim jedynym sprzymierzeńcem, DANCI budzi do życia duszę miasta, nieustannie fascynując przechodniów swoim talentem.

Jego styl to prawdziwe odkrycie dla miłośników autentycznej muzyki. Grając w podziemnych przejściach, na dworcach i w historycznych zaułkach, DANCI przenosi słuchaczy w podróż pełną emocji i refleksji. Jego piosenki, będące emanacją życia ulicznego artysty, oraz teledyski, które są prawdziwym wglądem w jego duszę, są nieodłącznym elementem miejskiego klimatu.

W nadchodzących miesiącach światło dzienne ujrzą nowe dzieła DANCI. Sześć utworów gotowych do podbicia serc publiczności:"Nocne miasto", "Nie potrzebny", "Od nocy do rana", "Zostaw mnie tak", "Może nie powiem Ci", "Stęskniony dom" i"Bez ograniczeń".

Koncerty uliczne są nieodłączną częścią projektu DANCI. Jego przesłanie ma dotrzeć do każdego, a emocje, które wzbudza jego muzyka, mają dotrzeć wprost do serc słuchaczy. Planowane są także koncerty tradycyjne, aby dać fanom możliwość doświadczenia pełnej palety brzmień i emocji, jakie kryje w sobie muzyka DANCI. 
 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 09.02.2024   universalmusic.pl   fot. mat. prasowe

Mateusz Ciawłowski zaprasza na walentynkową "Wystawę"! Nowy singiel i teledysk już dostępny

Damian Luber zachęca do wytrwałości i akceptacji siebie w utworze "Just one day"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć