Mateusz Ciawłowski zaprasza na walentynkową "Wystawę"! Nowy singiel i teledysk już dostępny

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Mateusz Ciawłowski zaprasza na walentynkową Wystawę! Nowy singiel i teledysk już dostępny
 fot. mat. prasowe Inf.prasowa

Na kilka dni przed Walentynkami Mateusz Ciawłowski publikuje swój premierowy utwór zatytułowany „Wystawa”, w którym śpiewa o miłości w niezwykle przejmujący i autentyczny sposób. Dzięki tej idealnej na Święto Zakochanych propozycji, artysta daje się poznać publiczności z dojrzalszej i jeszcze bardziej emocjonalnej strony, czym z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni fani jego dotychczasowej twórczości.
 
Od dzisiaj z „Wystawą” zapoznać się można w najpopularniejszych serwisach cyfrowych do streamingu muzyki – a to nie koniec dobrych informacji. Na kanale YouTube Mateusza Ciawłowskiego dostępny jest już oficjalny teledysk do jego najnowszego nagrania. Zdjęcia do klipu zarejestrowane zostały we wnętrzach Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, czyli w rodzinnym mieście młodego piosenkarza.
 
WYSTAWA to melodyjna opowieść o głębokiej miłości. Jej słowa traktują o wartościach ukrytych w prostych gestach i codziennych chwilach, wzmacniających więź między partnerami. Piosenka celebruje piękno spełniającej się relacji, w której uczucia wyrażane są w drobnych, ale istotnych momentach wspólnego życia.
Mam nadzieję, że słuchacze znajdą w moim tekście elementy, które rezonują z ich własnymi doświadczeniami i wyczują w nim moją wrażliwość. Życzę każdemu, by podczas słuchania WYSTAWY pomyślał o ważnej, a jednocześnie wyjątkowej dla siebie osobie. Tytuł WYSTAWA jest metaforą dla prozy życia, która manifestuje się poprzez spotykanych ludzi, wykonywane czynności oraz różnorodne zjawiska. To swoiste odzwierciedlenie bogactwa codziennych sytuacji i wydarzeń, które tworzą nasze życie
 – mówi Mateusz.

Poprzedni singiel wokalisty i songwritera – „Zatrzymam czas” ukazał się w marcu 2023 roku. Ostatnie 11 miesięcy muzyk poświęcił na przygotowywanie kolejnych solowych kompozycji i poszukiwania nowych osób do współpracy przy finalizowaniu napisanego materiału w studiu nagraniowym.
Był to także intensywny czas w internetowej działalności Mateusza Ciawłowskiego, gdyż od lipca zeszłego roku, każdego dnia łączył się on ze swoimi odbiorcami na TikToku, gdzie w trakcie muzycznych live’ów rozmawiał z nimi, grał na gitarze i wykonywał na żywo ich ulubione piosenki.
2024 rok obfitować będzie w nowości od Mateusza, dlatego warto po wysłuchaniu i obejrzeniu „Wystawy” zostać z nim na dłużej.

 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 09.02.2024   Inf.prasowa   fot. mat. prasowe

Vampire Weekend powraca z piątym albumem

NOWE BRZMIENIE ULICZNEJ MUZYKI. "KAWA" OD DANCI JUŻ W SERWISACH

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć