Aden Foyer z nowym singlem "Hello Radio"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Aden Foyer z nowym singlem Hello Radio
 fot. mat. prasowe sonymusic.pl

Zrobił furorę na całym świecie i zgromadził dziesiątki milionów streamów. Teraz norweski artysta Aden Foyer otwiera 2024 rok z zupełnie nowym singlem „Hello Radio”!

«Hello Radio» to historia zestrzelonego na wojnie pilota, który cudem przeżył. Śledzimy jego podróż do domu, w stronę bliskich, gdy desperacko stara się skomunikować przez radio. «Hello Radio» jest dla mnie wyjątkową piosenką – zaczęła się od krótkiego opowiadania, które napisałem zeszłego lata. Opowiada o tęsknocie, stracie i miłości.

Aden już w tym miesiącu wyruszy w trasę koncertową po Europie. Jednym z jego przystanków jest Warszawa – 22 lutego artysta zawita do Hydrozagadki!

Po sukcesie, jaki odniósł w świecie EDM i powrocie do Oslo w 2021 roku, wokalista, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista Aden Foyer wydał swój debiutancki singiel jako artysta pop, „The Ballet Girl”. Piosenka odbiła się echem wśród fanów na całym świecie trafiając na liczne listy przebojów. Swoim odważnym, zapadającym w pamięć refrenem i interesującym tekstem, Aden zauroczył najpierw użytkowników TikToka, po czym zdobył ponad 80 mln streamów na Spotify. W sierpniu artysta wystąpił przed polską publicznością na festiwalu Top of The Tops w Sopocie, a we wrześniu zaprezentował EP-kę o tym samym tytule.
 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 09.02.2024   sonymusic.pl   fot. mat. prasowe

Premiera nowego albumu Zary Larsson "VENUS"!

girl in red powraca z nowym utworem

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć