"Ogrzej zimę miłością" razem z Martą Kruk

Ten tekst przeczytasz w ok. 2 minuty
Ogrzej zimę miłością razem z Martą Kruk
 fot. mat. prasowe Inf. prasowa

Zimową porą sięgamy po klimatyczne nuty muzyczne. Ten wyjątkowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie z pewnością umili nam utwór Marty Kruk pt. „Ogrzej zimę miłością”.

„Napisałam ten utwór już jakiś czas temu z myślą o pokrzepieniu serc tych wszystkich, którzy czują się samotni i niekochani. Pora roku, brzydka aura za oknem potęgują w wielu z nas uczucie smutku. Ale trzeba sobie powtarzać, że to tylko natura…nie mamy za bardzo na nią wpływu. Gorzej, jeśli zima zagości w naszych sercach i nie umiemy się otworzyć na innych ludzi, na miłość, na dobro…Trzeba zmierzyć się z takim stanem i zawalczyć o siebie, dać sobie życzliwe myśli i puścić jej dalej w świat. Mam nadzieję, że moja piosenka rozgrzeje Wasze serca i zostanie z Wami na wiele zimowych wieczorów. – tak o swojej świątecznej piosence opowiada słuchaczom Marta Kruk.

Marta Kruk to kompozytorka i autorka tekstów i wierszy. Wzrusza na koncertach, niosąc prawdziwe przeżycia. Artystka od początku stawia na indywidualny styl, nie ulega modom. Najbliższy jej sercu jest rock i często sięga po legendarne utwory, które interpretuje po swojemu i wykonuje na scenie i w sieci. Właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny  PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre Wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.  Ma na swoim koncie singiel  „Rozsypane kadry”, do którego nakręciła, autorską EP-kę pt.” My śni My” z zespołem Dobre Wiadomości oraz płytę akustycznego duetu AnyTime pt. „Cherish Dreams”.

Ma na swoim koncie singiel ”Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci” , autorską płytę EP pt.” My śni My” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. ”Cherish dreams”.W 2019 roku  nawiązała owocną współpracę ze światowym producentem muzycznym Krisem Górskim, z którym pracuje nad realizacją autorskiego albumu pt. ”Meteoryt”, w ramach którego w czerwcu 2022 ukazał się debiutancki singiel Zawsze Chciała Być Facetem.Oprócz własnych koncertów z autorską muzyką, wystąpiła także u boku Krzysztofa Jaryczewskiego z jego Oddziałem Zamkniętym na Festiwalu Top of the Top w Operze Leśnej w Sopocie. W październiku 2022 r. ukazał się drugi singiel promujący płytę - Dookoła Zamiast do Celu.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 01.12.2023   Inf. prasowa   fot. mat. prasowe

Guano Apes wyruszy w trasę koncertową w 2024 roku!

40 lat Sinfonii Varsovii – inauguracja obchodów jubileuszu

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć