Vyska "Ty I Mój Sen I Ty" - Premiera Debiutanckiego Singla

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Vyska Ty I Mój Sen I Ty - Premiera Debiutanckiego Singla
 fot. mat. prasowe Inf.prasowa

Vyska, pod tym właśnie pseudonimem kryje się Paulina Wysoczańska, która od dziecka brała udział w różnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Miała też przygodę z folklorem. Później, jako wokalistka Deja Vue, nagrała singiel pt. Już nie słyszę Twoich słów. Była także uczestnikiem Metro w Wieluniu pod okiem Pani Zofii Szpikowskiej. 

Paulina uczestniczyła w wielu projektach muzycznych m.in. Positive Virus razem z Robertem Madziarzem – Jej obecnym producentem, człowiekiem z ogromnym talentem i pasją. Ich  muzyczne drogi przeplatały się już od wielu, wielu lat. Wspólne nagrania, gościnne koncerty, program Mam Talent. Życie niestety nie zawsze układa się tak, jak sobie zaplanujemy i tak, jakbyśmy tego chcieli. Oboje mówią, że dziś przyszedł jednak czas na spełnienie marzeń, czego efektem jest Mój sen i Ty; singiel w nowoczesnym popowym klimacie. Zapowiada on również płytę, nad którą Vyska pracuje wraz  z Robertem w Sound Travel Studio.

Świeżo wydana piosenka w metaforyczny sposób opowiada o porywającej miłości. Paulina swym zmysłowym głosem maluje obrazy połączenia dwojga dusz i ciał, na które z zachwytem (i może odrobinę z zazdrością!) “zerka” widz tego muzycznego teatru snów. 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 22.08.2022   Inf.prasowa   fot. mat. prasowe

Julian Lage zapowiada album „View With A Room”

Maddie ujawnia marzenia

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć