Janek Traczyk singlem „Na miłość przyjdzie czas” zapowiada debiutancką płytę

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Janek Traczyk singlem „Na miłość przyjdzie czas” zapowiada debiutancką płytę

Janek Traczyk, wokalista i kompozytor znany z głównych ról w Teatrze Studio Buffo, Teatrze Roma oraz programów muzycznych „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2”, „Must Be The Music” czy „Twoja Twarz brzmi znajomo” opublikował video promujące utwór „Na miłość przyjdzie czas”. Piosenka zapowiada debiutancką płytę artysty, która ukaże się jeszcze tej jesieni nakładem wytwórni MTJ. Producentem wykonawczym wydawnictwa jest Marek Dziedzic.

Ostatnie miesiące były dla Traczyka niezwykle pracowite. Zamknięcie teatrów, które przyszło wraz z pandemią, pobudziło artystę do zwrócenia się bezpośrednio ku publiczności. Janek już na początku zamknięcia organizował jako jeden z pierwszych koncerty z transmisją, które cieszyły się dużą popularnością (kilkadziesiąt tysięcy odtworzeń). Był to również czas intensywnej pracy nad płytą.

Dziś do szerokiej publiczności trafia utwór „Na miłość przyjdzie czas” zapowiadający płytę. Po latach kariery musicalowej Traczyk buduje świat, przepełniony miłością, wrażliwością i szczerością. Bezpretensjonalny i szczery Janek, którego z codziennych relacji znają jego fani w social media na płycie opowiada historie miłości, pragnień, zawodów, szczęśliwych i nieszczęśliwych zakończeń. Artysta zarówno na co dzień jak i w swojej twórczości nie boi się mówienia o emocjach, czym zjednał sobie rzesze oddanych fanek.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 16.09.2020   fonobo.pl   fot. mat. prasowe

Nowy singiel Kazika: „Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale”

Daria Zawiałow nowym singlem zapowiada specjalną edycję albumu!

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć