Adam Stachowiak prezentuje nowy singiel „Jesteś wszystkim”

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Adam Stachowiak prezentuje nowy singiel „Jesteś wszystkim”

Wokalista znany z przebojów „Mamo” i „Wracam co noc” powraca z nową piosenką. Sprawdź, kto jest wszystkim dla Adama Stachowiaka! 15 września premiera nowego singla Adama Stachowiaka, pt. „Jesteś wszystkim”. Wokalista wraca w wielkim stylu i jak zawsze wzrusza!

Adam komentuje pracę nad nowym utworem: Ta pieśń po prostu ze mnie wypłynęła. Jest kwintesencją tego, co czuję i myślę. Nie zastanawiałem się zbyt długo, niczego nie kalkulowałem, po prostu napisałem kolejny utwór z serca.

Adam Stachowiak dał się poznać telewidzom i słuchaczom dzięki siódmej edycji talent show TVP 2, „The Voice Of Poland” w 2016 roku. W programie przedstawił m.in. swoją autorską kompozycję „Mamo”, która odniosła spektakularny sukces. Singiel z utworem pokrył się platyną, a teledysk wyświetlono w serwisie YouTube ponad 23 miliony razy. Wielkim powodzeniem cieszyły się także piosenki „Wracam co noc” (1. miejsce na liście Nowości AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych) oraz „Utopieni”.

W czerwcu 2020 Adam zaprezentował kolejny singiel, „Dotrę na szczyt”, który w ciągu kilku tygodni od premiery dotarł do 8. miejsca w zestawieniu TOP 20 Vevo Polska, a także przekroczył wynik pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Z tym utworem wokalista wystąpił w konkursie Debiuty podczas tegorocznego, 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 15.09.2020   e-muzyka.pl   fot. mat. prasowe

"Wilk" – nowy singiel Pawła Tura. W klipie gościnnie wystąpili: Monika Miller, Bracia Collins i Adam Zdrójkowski

Ikona polskich scen pierwszy raz tak szczerze opowiada o swoim życiu!

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć