"Takeover": Instagram Czwórki w rękach ZAMILSKIEJ i Gargamela

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Takeover: Instagram Czwórki w rękach ZAMILSKIEJ i Gargamela

Już jutro Instagram Czwórki przejmie ZAMILSKA, artystka prowadząca m.in. autorską audycję „Nocny TransPort”. Nieco ponad tydzień później, bo w czwartek 24 września, profilem Czwórki zarządzać będzie internetowy twórca Gargamel. Popularne „takeovery” udostępnione zostaną w instagramowych „stories” i w relacjach na Facebooku.

Jak wygląda dzień z życia producentki muzycznej? W środę przekonają się o tym followersi mediów społecznościowych Czwórki, bo Instagram stacji przejmie wtedy ZAMILSKA, by opowiedzieć o ważnych dla siebie kwestiach, zaprezentować autorską selekcję muzyki i ulubione… jedzenie. W kolejnym tygodniu social media Czwórki zdominuje Gargamel, czyli Jakub Chuptyś. Influencer, youtuber i prowadzący audycję „Pogłos”, pokaże m.in. w jaki sposób tworzy filmy, ile czasu spędza przed komputerem i jak przygotowuje się do audycji.


Do tej pory w ramach akcji „takeover” Instagram Czwórki przejęli: RAU (autor audycji „RAUdycja”), Cloudy (czyli Klaudia Tyszkiewicz, autorka audycji „Teraz Kpop!”) oraz Czeluść i Kuba Sojka (znani z audycji „Wieczór Rezydentów”). Relacje – w formie wyróżnionych „stories” – można nadal oglądać na profilu stacji.

 

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 15.09.2020   polskieradio.pl   fot. mat. prasowe

Katie Melua na żywo!

"Wilk" – nowy singiel Pawła Tura. W klipie gościnnie wystąpili: Monika Miller, Bracia Collins i Adam Zdrójkowski

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć