Magda Ruta wystąpi w Krakowie. Zapraszamy 5 grudnia 2019 na koncert do Klubu Gwarek

Magda Ruta wystąpi w Krakowie. Zapraszamy 5 grudnia 2019 na koncert do Klubu Gwarek

Już 5 grudnia 2019 Magda Ruta wystąpi w krakowskim Klubie Gwarek i zaprezentuje m.in. swój debiutancki singiel pt. „Wybujałe”. Koncert artystki został zaplanowany na godz. 20:30. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci sceny muzycznej.

Pochodzi z Włodawy i tam stawiała pierwsze kroki na scenie jako wokalistka. Niezliczona ilość nagród zdobytych w konkursach lokalnych dała jej impuls do marzeń o własnej karierze. Właśnie ukazał się jej debiutancki singiel pt. "Wybujałe", który dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na YouTubie.

Piosenki Magdy Ruty powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej subtelną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem Serkiem Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości Magdy retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę - ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

Wszystko to składa się na wysmakowane, dojrzałe dzieło odwołujące się do najlepszych tradycji polskiej piosenki.

Muzyczne Pogwarki: Magda Ruta
Data: 05.12.2019
Miejsce: Klub Gwarek, Kraków
Godz.: 20:30
Wstęp: wolny

author

Renata Wilczura

Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 02.12.2019   fonobo.pl   fot. mat. prasowe

Premiera singla i teledysku Rasm Almashan "YEMENIA"

Strefa Innych Brzmień prezentuje w grudniu: Ukryte Zalety Systemu | Lemiszewski / Olter + Mucha Ladaco

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć