Seafret z nowym singlem "Love Won’t Let Me Leave"

Seafret z nowym singlem Love Won’t Let Me Leave

Seafret wypuścił właśnie swój najnowszy utwór ‘Love Won’t Let Me Leave’. Ten energetyzujący singiel znajdzie się na długo wyczekiwanym krążku tego brytyjskiego duetu - ‘Most Of Us Are Strangers’. Muzycy wspominają: Napisaliśmy ‘Love Won’t Let Me Leave’ tak naprawdę zanim zaczęliśmy pracę nad całym albumem. Niektóre z napisanych wtedy piosenek odrzuciliśmy, ale ten z nami został i czujemy, że idealnie wpisuje się w tę płytę. Czujemy teraz ogromną dumę, mogąc się nim z wami wszystkimi podzielić! Mamy nadzieję, że się wam spodoba. - Jack & Harry

‘Love Won’t Let Me Leave’ to drugi w tym roku wydany przez Seafret singiel, zaraz po bardzo dobrze przyjętym ‘Fall’, wyprodukowanym przez Rossa Hamiltona w Rocket Science Recording Studios w Glasgow, teledysk do którego wyreżyserował Stuart Alexander, mający na swoim koncie również poprzednie klipy dla zespołu - do piosenek 'Monsters' i ‘Loving You’.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty ‘Most Of Us Are Strangers’.

author

Renata Wilczura

Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 29.11.2019   locomotionagency.com   fot. mat. prasowe

Riverside prezentuje EPkę z akustyczymi wersjami swoich utworów

Nowy album egipskiego duetu Aly & Fila

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć