Debiutancki klip Eryka Waszczuk z The Voice Kids

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Debiutancki klip Eryka Waszczuk z The Voice Kids

W sieci ukazał się teledysk do debiutanckiego singla Eryka Waszczuk „One”. Utwór jest przeróbką wersji wielkiego przeboju zespołu U2 nagranego wspólnie z Mary J. Blidge. Eryk Waszczuk to 12-letni wokalista, pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu The Voice Kids. Występował w drużynie Edyty Górniak. Jest laureatem licznych konkursów i przeglądów piosenki zarówno w kraju jak i za granicą. Wybór utworu nie był przypadkowy. Eryk nie kryje swojego zamiłowania do muzyki gospel. „Nie znałem oryginalnej wersji One w wykonaniu zespołu U2. Gdy po raz pierwszy usłyszałem cover w wykonaniu U2 & Mary J. Blidge od razu chciałem zaśpiewać ten utwór. Towarzyszył mi wszędzie. Dużym wyzwaniem, było zmierzenie się z wokalizami. Moje „One” stanowi połączenie wersji Mary J.Blidge i oryginału".

Zdjęcia powstały w rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim oraz w studio nagraniowym w Katowicach. Za produkcję obrazu odpowiedzialna jest agencja Halo Media. Reżyserem teledysku jest Remigiusz Setnik. Scenariusz stworzył manager Eryka, Sebastian Płatek.

Eryk, stale koncertuje i bierze udział w licznych konkursach i przeglądach piosenki dziecięcej. Obecnie przygotowuje się do nagrania debiutanckiego albumu.

author

Renata Wilczura

Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 19.07.2018   halomedia.pl   fot. Sebastian Płatek

Dziś premiera singla Muse "Something Human"! Nowy album już w listopadzie!

Zespół SALK przedstawia live video do najnowszej piosenki "Hercules"

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć