Eryk Waszczuk poza finałem The Voice Kids!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Eryk Waszczuk poza finałem The Voice Kids!

Szok i niedowierzanie, tak w kilku słowach możemy opisać wydarzenia z wczorajszego odcinka The Voice Kids. Nasz murowany kandydat do finału, Eryk Waszczuk decyzją swojej trenerki Edyty Górniak, odpadł z dalszej rywalizacji. W pojedynku, Eryk zmierzył się z Oliwią i Emilką wykonując piosenkę „Lustro”. Rywalizację wygrała Oliwia, która niestety odpadła w kolejnym etapie. Niby to tylko program telewizyjny, w którym obowiązują takie a nie inne zasady, ale skład wąskiego finału naszym zdaniem był dość kontrowersyjny. Po etapie przesłuchań, uwagę wielu osób przykuł Eryk Waszczuk oraz Roksana Węgiel. I w opinii wielu, właśnie ta dwójka powinna zmierzyć się z sobą w finale.

Po emisji odcinka, w internecie zawrzało. Podobnie jak i my, wiele osób nie może zrozumieć decyzji Edyty, czym była podyktowana. W naszym przekonaniu, The Voice stracił wielki diamencik, jakim bez wątpienia jest Eryk. Dramaturgii dodaje fakt, że tuż przed nagraniem odcinka, Eryk kompletnie stracił głos, łapiąc poważną infekcję gardła. Do ostatnich godzin, rodzice chłopca prowadzili walkę, by w ogóle mógł wystąpić. Ktoś powie, że na programie życie się nie kończy i pewnie będzie miał dużo racji. Wierzymy, że pracowitość i niezwykły talent chłopca doprowadzą go w niedługim czasie do sukcesów na jakie zasłużył. Będziemy mu wiernie kibicować.

Eryk pochodzi z Międzyrzeca. Oprócz śpiewania jego pasją jest też piłka nożna. Na swoim koncie ma już kilka zwycięstw w przeglądach i konkursach piosenki m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych, Konkursie Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu czy też Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów w Sycowie. Naukę profesjonalnego śpiewu rozpoczął w wieku 9 lat pod okiem trenera głosu - Ireneusza Parafiniuka, instruktora muzycznego, twórcy zespołu "Chwilka". Chłopiec na etapie „Przesłuchań w ciemno” wykonał utwór z repertuaru Michaela Boltona "When a man loves a women". Dodatkowo, zaśpiewał „Listen” z repertuaru Beyonce – występ ten jednak nie znalazł się w emitowanym odcinku, lecz został później opublikowany na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 11.02.2018   fot. voicekids.tvp.pl

Konkursy NetFan.pl: Wyniki

Prezentujemy spot 2Cellos!

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć