LemON - nowy singiel i teledysk "Dewiat (Piotr Walicki Remix)"!

LemON - nowy singiel i teledysk Dewiat (Piotr Walicki Remix)!

Niespodzianek ciąg dalszy. W związku z planowaną premierą edycji specjalnej debiutanckiego albumu zespołu LemON przygotowaliśmy dla fanów niezwykły prezent w postaci singla i teledysku promującego nowe wydawnictwo. Owym singlem jest remix utworu „Dewiat” autorstwa Piotra Walickiego. Do tej wersji powstał teledysk, zupełnie inny niż dotychczasowe, w reżyserii Marka Lamprechta, uznanego twórcy klipów Kayah, Natalii Kukulskiej, czy Anity Lipnickiej. W teledysku gościnnie wystąpiły Dorota Czaja, Izabela Janachowska, oraz Paulina Sykut-Jeżyna. Nowy singiel promuje edycję specjalną debiutanckiej płyty LemONa, która ukaże się już 12 listopada! Na płycie CD znajdą się między innymi niepublikowane dotąd wersje radiowe singli, występy live, a także nowy singiel. Na płycie DVD znajdą się wszystkie teledyski, występy live, a także specjalny materiał wideo zza kulis.

Specjalnie dla Was - wiadomość od Igora Herbuta, lidera zespołu LemON!

„Oddajemy w Wasze ręce remix piosenki ,,Dewiat”. Piosenki, która była kamieniem milowym w historii naszego zespołu. To ta kompozycja dała nam zwycięstwo w Must Be The Music, a Adam Sztaba nazwał ją jedną z najpiękniejszych kompozycji w historii programu. Tekst tej piosenki w połowie jest po polsku, w połowie po łemkowsku. Ładunek emocjonalny jest za to tak wysoki, że ciężko ją sobie wyobrazić w radiu... Ale mimo wszystko postanowiliśmy przygotować remix tego utworu na edycję specjalną naszej płyty. Ten remix jest bardzo jesienny. Pełen deszczu, bo w deszczu ten utwór powstał. W zadumie, w tęsknocie, w niespełnieniu...

Czym jest tęsknota? Czym jest oczekiwanie na spełnienie? Dlaczego ktoś, kogo widzieliśmy tylko przez chwilę, zaczyna mieszkać w naszej głowie i żadnym sposobem nie chce z niej wyjść? Jak dużo z tego, co się dzieje, dzieje się wyłącznie w naszym umyśle, we wspomnieniach czegoś, co nigdy nie istniało? Gdzie kończy się fantazja, a zaczyna rzeczywistość? O tym jest ta piosenka i ten klip.

W teledysku wystąpiły trzy fanki LemONa. Piękne, utalentowane, wrażliwe: Iza Janachowska, Paulina Sykut-Jeżyna i Dorota Czaja. Dziewczyny ze snów. Musicie wiedzieć, że my faceci jesteśmy prości. Kiedy kochamy, to widzimy Was tak, jak pokazane są nasze bohaterki. Nie widzimy niedoskonałości, nie widzimy cieni pod oczami, ani rozczochranych włosów. Za to pamiętamy każdy ruch dłoni, każdy uśmiech. Zapisujemy je w głowie jak na taśmie filmowej, każde zagryzienie ust, kosmyk włosów. Możecie wtedy zrobić z nami wszystko. I w każdej z Was są wszystkie te trzy dziewczyny.”

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 29.10.2013   parlophonemusic.com   fot. mat. prasowe

Dry The River supportem Biffy Clyro!

Drugi krążek Sorry Boys już w WiMP!

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie zdjęć