#NEW HOPE OF MUSIC

ALICJA DZIURDZIAK

alicja_dziurdziak

Alicja Dziurdziak to 16-letnia dziewczyna, której pasją jest śpiew. Uczęszcza do II klasy LO w Łukowie, a także do III klasy Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach. Gra na skrzypcach. Należy do Zespołu Pieśni i Tańca „Łukowiacy”. Brała udział w pierwszej edycji telewizyjnego show „The Voice Kids” w którym występowała w drużynie Edyty Górniak. Dotarła do etapu Bitew, w którym rywalizowała z Roksaną Węgiel. Wystąpiła również w programie Szansa na sukces w odcinku z Michałem Wiśniewskim.

Swój debiut, zaliczyła na antenie Radia Dla Ciebie w studio Agnieszki Osieckiej, dzięki nagrodzie GRAND PRIX jaką wygrała podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MIT TON ‘2019 – Piosenki Czesława Niemena w Warszawie.

Jest laureatką wielu konkursów o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Uczestniczy w koncertach charytatywnych. Wystąpiła również, na zaproszenie Dyrektora GOK podczas „Dni Mrozów”, gdzie zaśpiewała razem z zespołem Kombi.

Cały czas pracuje nad kształceniem swojego głosu i oprócz systematycznej nauki w studiu wokalnym „Fever” bierze udział w warsztatach pod okiem wybitnych osób takich jak Elżbieta Zapendowska, Grażyna Łobaszewska czy Beata Bednarz.

W tym roku wydała swój debiutancki singiel zatytułowany „Będziesz”. Początkowo sama napisała tekst i muzykę, a później pod okiem Juliusza Kamila, znanego producenta nadała utworowi ostateczny kształt. Dawid Tubelewicz z firmy Watchmore nakręcił teledysk. Singiel swoją premierę miał 1 lipca 2020 roku.

Na zaproszenie Jerzego Kobylińskiego - autora tekstów i kompozytora utworów Małej Orkiestry Dni Naszych nagrała płytę z zespołem, z repertuarem dziecięcym. Płyta ukaże się jesienią.

ZOBACZ i POSŁUCHAJ

Trwa ładowanie zdjęć