Acid Drinkers wystąpili w katowickim Spodku 20 grudnia 2025 roku w ramach trasy "Return of the Varran Tour", był to wielki powrót zespołu po 27 latach w składzie: Titus, Litza, Popcorn i Ślimak.
Zespół zaprezentował się w znakomitej formie, łącząc bezkompromisową energię z charakterystycznym humorem i sceniczną swobodą. Setlista oparta na klasycznych utworach porwała publiczność od pierwszych riffów, a doskonałe nagłośnienie tylko spotęgowało moc koncertu.
Przed tytanami metalu publiczność rozgrzali Pull the Wire i zespół Turbo.
Organizator, Visual Production, zadbał o sprawną realizację wydarzenia, dzięki czemu całość wypadła profesjonalnie i widowiskowo. Był to koncert, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.