FOTORELACJA

20. edycja Festiwalu Around The Rock 2024 zagościła do Czerwionki - Leszczyny - fotorelacja

20. edycja Festiwalu Around The Rock, która odbyła się 14.06.2024 na boisku sportowym w Czerwionce-Leszczynach, była prawdziwym muzycznym wydarzeniem, które z pewnością zapadnie mi długo w pamięci. Wydarzenie objęte było patronatem medialnym Antyradia.


Festiwal otworzył występ zespołu De Łindows, który to potrafi porwać publiczność do szaleńczego tańca. Ich występ na Around the Rock był tego najlepszym dowodem. Muzycy zaprezentowali się w doskonałej formie, dostarczając niezapomnianych emocji i mnóstwa energii.

Od pierwszych dźwięków muzyki, miejsce pod sceną aż kipiało od entuzjazmu. Publiczność od samego początku była w nastroju do tańca i zabawy, a kiedy zespół zagrał swoje największe przeboje, atmosfera osiągnęła zenit.

Szczególną uwagę przyciągał Patryk Maciak, który sprawiał wrażenie, jakby był stworzony do tego, aby tańczyć na scenie. Jego energiczne ruchy, wspaniała interakcja z publicznością, podczas prowadzenia "pociągu" w terenie sprawiły, że widzowie mieli wrażenie, jakby sami byli częścią koncertu.

De Łindows dostarczyli nam prawdziwą dawkę pozytywnych emocji i świetnej muzyki. To występ, który przypominał nam, jak ważne jest żyć chwilą i cieszyć się każdym momentem. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć ich na scenie i ponownie przeżyć takie niesamowite chwile.

Występ zespołu Underground również był godny uwagi.  Pokazał, że polska scena muzyczna ma się świetnie.

Na festiwalu wystąpiło kilka znakomitych zespołów, ale na mnie największe wrażenie zrobił zespół Pull the Wire, który potrafi porwać publiczność do szaleństwa. Ich występ był naprawdę fantastyczny. Energetyczna muzyka, wirtuozy na instrumentach i charyzmatyczny wokalista sprawili, że tłum był w ekstazie. 

Od samego początku ich występu czuć było niesamowite napięcie. Zespół wkroczył na scenę pełen determinacji i gotowości do zabawy. W miarę jak grał pierwsze dźwięki, ludzie zaczęli tańczyć i podskakiwać, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Muzyka zespołu Pull the Wire to połączenie rocka, funk'u i punku, co tworzy niezwykłe brzmienie, które trudno opisać słowami. Wszyscy członkowie zespołu są doskonale zgrani i mają ogromny talent muzyczny. Ich umiejętności instrumentalne są na najwyższym poziomie, a wokalista potrafi zaskoczyć swoim głosem i charyzmą.

Podczas koncertu działo się naprawdę wiele. Zespół nieustannie wchodził w interakcje z publicznością, zachęcając ją do tańca i śpiewania. Były momenty, kiedy zgromadzony tłum wręcz eksplodował radością i energią.

Pull the Wire to zespół, który potrafi doskonale bawić się na scenie i przełożyć tę radość na publiczność. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają okazję zobaczyć ich na żywo, bo to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Również zespół Dżem -  ich energia na scenie były niesamowite, publiczność dosłownie oszalała podczas ich występu. Grali swoje największe przeboje, a cała masa ludzi tańczyła i śpiewała razem z nimi. To był naprawdę magiczny moment.

Zwieńczeniem festiwalu był występ zespołu KSU. Ich surowy i energetyczny punk rock porwał tłum do szaleństwa, a teksty piosenek poruszały ważne społeczne tematy. Była to prawdziwa uczta dla fanów mocniejszych brzmień.


Organizacja festiwalu była na najwyższym poziomie. Dobra obsługa, bezproblemowy dostęp do jedzenia i napojów, oraz świetna atmosfera sprawiły, że całe wydarzenie przebiegało płynnie i przyjemnie.

Podsumowując, 20. edycja Festiwalu Around The Rock była niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło wszystkim mnóstwo emocji i wrażeń. Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli znów uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu.

Trwa ładowanie zdjęć