FOTORELACJA

Steel Panther zagrali we Wrocławiu - fotorelacja

Uwielbiany przez fanów amerykański rockowy zespół Steel Panther wystąpił we wrocławskim klubie A2 Centrum Koncertowe w ramach trasy promującej album "On The Prowl"

Legendarny zespół Steel Panther, znany ze swojego niepowtarzalnego stylu i energetycznych koncertów, zawitał do Polski na jedyny koncert w ramach swojej trasy promującej album „On The Prowl”. 

Zespół Steel Panther, założony w 2009 roku, wyróżnia się nie tylko świetną muzyką, ale i swobodnym podejściem do rockowego stylu życia. Ich debiutancki album „Feel The Steel” zdobył szerokie uznanie wśród krytyków muzycznych, a sam zespół stał się kultowy dla fanów gatunku. Corey Taylor, frontman takich zespołów jak Slipknot czy Stone Sour, określił pierwszy album Steel Panther jako „wspaniały od początku do końca”, podkreślając jego znaczenie dla współczesnego heavy metalu. Nie bez powodu Steel Panther występowali na największych festiwalach muzycznych na świecie, takich jak legendarne Download Festival, a także wspierali trasy koncertowe takich gwiazd jak Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour.

Zapraszamy do naszej relacji z tego koncertu.

 

Trwa ładowanie zdjęć