FOTORELACJA

Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie w krakowskiej TAURON ARENIE - fotorelacja

Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni. Koncert "Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie" to nieoszlifowany klejnot, który poraża swoją naturalnością. To prawdziwa perła w świecie autorskich projektów muzycznych, błyszcząca feerią barw wysublimowanych dźwięków i mistrzowskich harmonii.

Kultowy Kabaret Hrabi, charyzmatyczna Katarzyna Nosowska, unikatowy Kuba Badach, drapieżna Olga Szomańska, szarmancki Maciej Miecznikowski, nieujarzmiony Janusz Radek, zjawiskowy Artur Andrus oraz znakomita Icon Orkiestra pod kierunkiem fenomenalnego Huberta Kowalskiego.

Z okazji obchodów 10-lecia istnienia TAURON Areny Kraków powstała nadzwyczajna, emocjonująca wszystkich jej twórców inicjatywa, która nie miała prawa nigdy powstać. 28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem, gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej spotkały się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego. "Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie" to nie tylko niezwykły, unikatowy koncert. To kolekcja olśniewających, nieodkrytych hitów, które obezwładniają widza swoją wieloznaczeniową warstwą literacka, jak i wirtuozerską ekwilibrystyką łączenia wszelkich gatunków muzycznych. Od rocka, soulu i popu, aż po country, jazz, hip-hop, a nawet heavy metal w zaskakujących aranżacjach na zespół rozrywkowy i 30-osobową orkiestrę symfoniczną z udziałem dyrygenta. Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie. Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Życie wydaje się toczyć bez wysiłku, kiedy wypełnia je muzyka.  Ze wszystkich hałasów wszechświata, muzyka jest najmniej nieprzyjemnym.

Aranżacje: Jacek Subociałło, Jacek Piskorz, Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Hubert Kowalski

Kierownictwo muzyczne: Łukasz Pietsch

Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi & Marcin Kołaczkowski

Wystąpią:

Kabaret Hrabi

Zespół muzyczny Orkiestra (32 osobowa)

Goście specjalni:

Katarzyna Nosowska

Olga Szomańska

Kuba Badach

Janusz Radek

Maciej Miecznikowski

Artur Andrus
 

Trwa ładowanie zdjęć