FOTORELACJA

Sosnowski wystąpił w krakowskim Zaścianku - fotorelacja

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production - songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu zagrał 30 listopada w studenckim klubie Zaścianek.

Sosnowski to one man band, jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

Tym razem publiczność miała okazję usłyszeć go z zespołem – wspomagającą wokalnie Moniką Kręt na basie i Kamilem Stasiakiem na perkusji.

W repertuarze koncertu znalazły się utwory z reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukazała się w październiku . The Hand Luggage Studio - reedycja" to odświeżona wersja płyty z 2018 roku zarejestrowanej w całości na sprzęcie, który mieści się w jednej torbie podróżnej. To mieszanina wpadającego w ucho energetycznego blues rocka, bluesa, bluegrassu i roots rocka z elementami country. Reedycja zawiera bonus w postaci singla „Deszcz”. Płyta została wydana nakładem Mystic Production w ramach projektu „Trójka Debiutuje”.

Trwa ładowanie zdjęć