NOWA PŁYTA

Różni Wykonawcy - Doosha Project

„Doosha Project” to niecodzienny projekt będący wspólnym pomysłem SONY BMG i Joli Słomy oraz Mirka Trymbulaka – pary projektantów mody, biżuterii, mistrzów kuchni wegetariańskiej, czerpiących mocno z hinduskiej filozofii życia, wydawców bestsellerowych książek „Nakarmić Duszę” i „Ubrać Duszę”. http://www.slomatrymbulak.pl/

OPAKOWANIE
Podwójny album „Doosha Project” będzie wydany w opakowaniu jakiego jeszcze w Polsce nie było. Po zdjęciu folii z albumu, każdego szczęśliwego nabywcę zaskoczy płynący z opakowania zapach „Patchuoli”, który przeniesie zmysły wprost do dalekich Indii. Sztywne etui będzie wykonane z papieru typu „kaschmir white” z tłoczeniem wklęsłym i wypukłym. Tył etui będzie zdobiła przyszywana satynowa metka. W środku książeczka, której zawartość może zaskoczyć… Płyty umieszczone zostaną w dwóch woreczkach z bawełny organicznej. Aby posłuchać muzyki, klient będzie musiał rozpruć woreczek we wskazanym miejscu i wydobyć krążek.

REPERTUAR
Dwa krążki będą wypełnione magiczną muzyką zakorzenioną głęboko w klimatach hinduskich, ale bez przesadnego „odjazdu” – słucha się bardzo przyjemnie, można się zrelaksować, a momentami nawet potańczyć przy połączeniu rytmów hinduskich z muzyką klubową.

!!UWAGA!!
Specjalnie na nasz album dwóch muzyków światowej sławy skomponowało i nagrało dwa premierowe utwory. Pierwszym z twórców jest Michael Timothy, który współpracował między innymi z zespołem MASSIVE ATTACK jako klawiszowiec i dyrektor artystyczny / muzyczny zespołu. Specjalnie na „Doosha Project” przygotował singiel „Who Am I?”, do którego jest również teledysk. Cześć zdjęć do klipu została nakręcona w Polsce, a jednym z polskich klimatów jest samochód marki Warszawa z 1963 roku, który zauroczył producenta Jona Russella. Dodatkowo na płycie znajdą się dwa inne nagranie Michaela, które zostały nagrane na potrzeby jednej z australijskich produkcji filmowych ale nigdy nie zostały wydane na żadnej płycie. Drugi premierowy utwór „World Of Light” skomponował i nagrał jeden z muzyków Simply Red - Dave Clayton.

Lista utworów:
CD 1
1. Karunesh - Returning To Now
2. Nitin Sawhney - Heer
3. Michael Timothy - Who Am I?
4. Hedningarna - Tuuli
5. Michael Timothy - Sands Of Time
6. Prem Joshua - Secret Place
7. Prem Joshua - Sky Kisses Earth
8. Le Duc - Kali
9. Bliss - Shiv Shakti
10. Michael Timothy - Lydian Lullaby - Dress Your Soul (Jola and Mirek - Film)

CD 2
1. Nitin Sawhney - Koyal (Songbird)
2. Azzddine with Bill Laswell - Ana Ou Enta
3. Kej - Calm Chaos
4. Ekova - How Sweet Mal
5. Rasa - Gopinatha
6. Kej - Sazaa 7. Sainkho Namtchylak - Old Melodie
8. Harida - Manali
9. Dave Clayton with BK Jayanti - World Of Light
10. Bliss - Returning Home
11. J.K. Project - Soullight 12. The Bulgarian Voices feat. Huun-Huur-Tu - Legend
13. Selim Demirdelen - Heartbeat - Michael Timothy "Who Am I?" (Video Clip)

Trwa ładowanie zdjęć