ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE
House Of Lords - New World - New Eyes
Airbag - A Day At The Beach
Norah Jones - Pick Me Up Off The Floor
Jack Garratt - Love, Death & Dancing
Sebastian Fabijański - Primityw
Aksak Maboul - Figures
Majka Jeżowska - Live Pol'and'rock 2019
Naeem - Startisha
Różni Wykonawcy - The Eddy (Soundtrack From The Netflix Original Series)
Tim Burgess - I Love The New Sky
Nihiloxica - Kaloli
Sammy Brue - Crash Test Kid
Jessie Ware - What's Your Pleasure?
Blues Pills - Holy Moly!
Rasmentalism - Geniusz
Whitesnake - The Rock Album
Dee Dee Bridgewater - Afro Blue
Bokun - Pilliada
Wojciech Waglewski - Waglewski Gra-Żonie
Michał Giercuszkiewicz - Wolność
Yaszczuk - Y
Trickfinger - She Smiles Because She Presses The Button
Jwp/Bc - Koledzy
KONCERTY/BILETY
"Źródło" - Przyjaciele Śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu: Kwartet Proforma, Mirosław Czyżykiewicz, Kuba Kwaśniewski, Zuza Wiśniewska
Wrocław
Stary Klasztor (Sala Gotycka)
Alosza Awdiejew - Ostatnia Trasa Koncertowa
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
Alosza Awdiejew. Ostatnia Trasa Koncertowa.
Wrocław
Narodowe Forum Muzyki (Sala Główna)
Artur Rojek
Gdańsk
Stary Maneż
Bułat Okudżawa - Najpiękniejsze Pieśni I Ballady
Szczecinek
Kino Wolność
Dziesięciu Tenorów Dla Walczących Z Koronawirusem
Łódź
Teatr Wielki
Julia Pietrucha - Folk It! Tour
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina
Kameralny Koncert Chopinowski
Warszawa
Chopin Point Warsaw
Katarzyna Berger Bossa Nova Quintet
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kękę
Wrocław
Zaklęte Rewiry
Maciej Obara Quartet Oraz Myele Manzanza Quartet
Kielce
Kieleckie Centrum Kultury
My Name Is Giovanni - Speaking Concert
Poznań
Aula Uniwersytecka W Poznaniu
Niedzielny Poranek Muzyczny - Ahoj, Szczury Lądowe
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Niedzielny Poranek Muzyczny - Ahoj, Szczury Lądowe
Jelenia Góra
Sala Koncertowa Im. Stefana Strahla
Razem Z André Rieu. Muzyka Z Magicznego Maastricht
Rypin
Rypiński Dom Kultury
10 Tenorów
Łódź
Teatr Muzyczny W Łodzi
Andrzej Piaseczny - The Best
Łódź
Klub Wytwórnia
Andrzej Piaseczny - The Best
Łódź
Klub Wytwórnia
Ryszard Rynkowski
Warszawa
Kuźnia Kulturalna
Vertigo Presents: Piotr Rachoń Quartet Exclusive Night
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Zatruto Chleb: Mandelsztam Kurylewicz
Warszawa
Piwnica Artystyczna Kurylewiczów Rynek Starego Miasta 19
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert Stara Tradycja
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Kortez
Zawiercie
Miejski Ośrodek Kultury
Michał Obrębski
Poznań
Blue Note Jazz Club
Rockowy Wehikuł Czasu - Agnes & Band Live
Wrocław
Stary Klasztor
Daniel Latorre Organisation
Poznań
Blue Note Jazz Club
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Dawid Podsiadło
Białystok
Opera I Filharmonia Podlaska
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Klub Festiwalowy - Środa
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert „Roztocze – Bliski Wschód”
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Kortez
Tarnowskie Góry
Kompleks Zamkowy
The Biggest Stars: Whitney Houston, Mariah Carey, Luther Vandros
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
35. Festiwal Dźwięki Północy - Dzień I
Gdańsk
Centrum Św. Jana W Gdańsku
Anita Lipnicka - "Intymnie"
Wrocław
Synagoga Pod Białym Bocianem
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Klub Festiwalowy - Czwartek
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Festiwal Wszystkie Mazurki Świata – Koncert „Dialogi Na Tańce Polskie”- Kolejny Krok
Warszawa
Narodowy Instytut Kultury I Dziedzictwa Wsi - Sala Balowa / I Piętro
Kortez
Kraków
Ice Kraków Congress Center
Moniuszko200 / Kasia Moś & Aukso
Bydgoszcz
Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego
U Studni
Poznań
Blue Note Jazz Club
Vertigo Blues Night Presents: Blues All Stars
Wrocław
Vertigo Jazz Club & Restaurant
LISTA WSZECH CZASÓW
1. BACKSTREET BOYS - Everybody
2. A-HA - Take On Me
3. YES - Owner of a lonely heart
4. INXS  -  Never Tear Us Apart
5. KING CRIMSON -  Epitaph
6. LED ZEPPELIN - Stairway to heaven
7. AC/DC - Highway To Hell, Back in Black
8. ADAM LAMBERT -  Whataya Want From Me
9. ANDRZEJ RYBIŃSKI - Nie liczę godzin i lat
10. BARS AND MELODY -  Thousand Years
11. BON JOVI - Livin On A Prayer
12. BUDKA SUFLERA & URSZULA - Dmuchawce, latawce, wiatr
13. CHRIS REA - The Road To Hell
14. DEEP PURPLE - Child In Time
15. EUROPE - The Final Countdown
16. GRZEGORZ TURNAU - Bracka
17. JANIS JOPLIN -  Summertime
18. LOMBARD - Szklana pogoda
19. MAANAM -  Krakowski spleen
20. QUEEN - Bohemian Rhapsody
Trwa ładowanie zdjęć